Бойко Борисов: Като им се скарах и за ден имаме 14 хил. ваксинирани
Ангелов съм го оставил на опашките, нали нямаше желаещи, а то опашки има, заяви премиерът
Видяхте вчера, като им се накарах малко, завършихме с 14 хиляди ваксинирани на ден. Ангелов съм го оставил на опашките, нали нямаше желаещи, а то опашки има. Това заяви премиерът Бойко Борисов.
„Като дойде ГЕРБ на власт, всички фондове започнаха да работят. Когато ние сме си свършили работата – оценките са най-добри и когато има риск – веднага казват, че това се дължи на несигурния резултат от изборите. Благодарение на добрите ни финансисти влязохме в европейския банков съюз. БСП имат шампиони по фалирали банки“, каза още премиерът.
„Несигурният резултат от изборите би могъл да влоши положителната перспектива на рейтинга на България“, каза Борисов. Той коментира новината, че международната рейтингова агенция Fitch Ratings повиши перспективата от стабилна на положителна пред дългосрочния кредитен рейтинг на България в чуждестранна и местна валута.
България е единствената държава, която повишава през февруари положителната перспектива на рейтинга, докато другите държави остават на ниво стабилна перспектива. Това съобщи здравният министър Костадин Ангелов.
Борисов се обърна и към финансовия министър Кирил Ананиев: „Благодаря ти и нека това да се има предвид, когато говорят за дългове, разруха, а ние имаме оценката да сме най-добри“.
„Сред факторите, които биха довели до понижаване на рейтинга, е промяна в политическата обстановка, а именно да дойдат други и отново да се хапем, че сме върнали онези, и пак да се върнем назад. Ние сме с най-ниския дълг в Европа след Естония. Само преди два дни ЕК даде най-добрата си оценка за България. Най-големите агенции в света са подредили България като положителна и стабилна, и то в пандемична обстановка“, каза Борисов.
Доналд Тръмп: Спокойно, подписваме мира с Иран до няколко часа
Ново строителство срещу панелки: Големият сблъсък на имотния пазар у нас
С много емоции и зрелищни мачове приключи големият футболен уикенд в Приморско
Километрично задръстване по АМ "Тракия" в посока Пловдив заради продължаващите ремонти
Цените на Световното - 14,99 долара за 1 бира, вода - 5,99 долара, паркинг - 20 долара
Uber в Пхенян и BMW по улиците: Как Северна Корея се превърна в неочакван икономически хит
Илюзия за милиарди: Как Brexit сви британската икономика и загроби растежа
Куриозен инцидент в Пловдив: Шофьор забрави пистолета и отнесе колонка на метанстанция
Доналд Тръмп се скара на Израел заради атаката срещу Ливан
Скритата схема „Баба Алино“: Бойко Рашков осветли дубайска връзка, наркотрафик и разследване за милиони
Оръжия и списъци с проститутки: Какво откри МВР при зрелищната акция срещу „Калашниците“
МВР удари „Калашниците“ при зрелищна акция

боко_Крадеца :Ако спечеля, печеля за себе си — ако загубя, губи Целият Народ
Да умникооо заради това аз и още 2мил. души емигрирахме в чужбина през последното десетилетие! България е толкова стабилна, че заплатите са най-ниските в целия ЕС и нито един инвеститор не иска да стъпи заради рекети от страна на държавните власти и корупцията.
Каква е тази Бойкова Утопия по дяволите?
ЪЪЪЪЪррррртттт!..Да е.ба мама ви халтава!
Все едно чувам чобан Грую от наше село.И на овцете блажено се навлажниха очите изпаднали в овнешки възторг,че най-накрая се намери един качествен чобанин,който да ги поведе.
Що е то ???
така ни се пада
Вероятно ще ви е интересен един нов случай, илюстриращ налудничавия характер на държавното управление, и ангажирането на администрацията и прокуратурата с откровени безсмислици.
В петък ме викаха в полицията, да пиша обяснения за „заплаха“ срещу Бойко Борисов, в един мой статус, че съм готов да му „ритна столчето“ под бесилото. Стана весел разговор, подарих една книга на ченгетата…
А като се върнах, написах и разказ… Забавлявайте се, весело е много… Благодаря на Диктатора, за вдъхновението…
Та внимавайте какво пишете срещу това същество, особено в близки до властта сайтове и фб групи.