×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Заради липса на изпитващи: Курсисти чакат над месец, автоинструктори излязоха на протест в Шумен
  • Принц Уилям и Кейт Мидълтън празнуват годишнина от сватбата си
  • Полицаи иззеха 2 килограма наркотици в София
  • Северна Корея тества оръжейни системи на нов разрушител
  • Тръмп: Русия иска да постигне споразумение в Украйна
  • 12 000 случая на варицела от началото на годината
  • Делото „Дебора“ продължава с разпит на свидетели
  • 74-годишен водач блъсна украинка в Слънчев бряг
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Сигнал до Флагман: Община Средец пак не се погрижи за снегопочистването, елате да видите улиците ни


Сигнал до Флагман: Община Средец пак не се погрижи за снегопочистването, елате да видите улиците ни
Вчера беше кошмар за шофьорите, добре, че днес малко се стопи, пише ни жител на Средец
15 Февруари 2021, Понеделник, 19:29 ч.
Автор: Флагман.бг

Жителите на града молят администрацията да контролират фирмите, които се грижат за зимната поддръжка на улиците

В Средец отново бяхме изненадани от падналия сняг. Нищо, че е февруари и нищо, че една седмица предупреждаваха за влошаване на времето. Когато вали, от администрацията ни стимулират да се движим пеш – не защото мислят за нашето здраве, а защото не чистят улиците. Това написа жител на Средец в рубриката ни „Вашият сигнал до ФЛАГМАН.БГ“.

Читателят ни изрично е подчертал, че иска да остане анонимен, за да не му създадат проблем, че алармира за нередности. Той ни изпрати и снимки от състоянието на пътя. Действително се вижда, че улиците не са почистени, а преминаването по тях за шофьорите буквално е ад. 

„Добре, че пекна слънце и снегът се стопи. Призовавам администрацията да се вземе в ръце и следващия да се погрижи и за данъкоплатците. Ние в Средец, колкото и да обичаме снега, се молим да не вали, защото знаем какъв кошмар по улиците предстои“, пише читателят ни.
 






11
Коментара
Айтозлия погази закона
Айтозлия погази закона 30/04/2025, Сряда 09:33 0
Флагман.БГ Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър 30/04/2025, Сряда 09:03 0
Флагман.БГ Огромна драма в "Ергенът" Огромна драма в "Ергенът" 30/04/2025, Сряда 08:33 1
Отиде си голям рокаджия
Отиде си голям рокаджия 30/04/2025, Сряда 08:00 1
Флагман.БГ Взе награда от 20 бона Взе награда от 20 бона 29/04/2025, Вторник 22:00 0
11
Коментара по темата
11.
Иван Жабов
17.02.2021 12:59:00
0
1
Вие не разбрахте ли че в гр. Средец няма кмет. Обиколете да видите и пътищата между Средец и селата. Целия район е заприличал на кочина. ФЛАГМАНТ ОТИДЕТЕ НА МЯСТО ДА СЕ УВЕРИТЕ ЗА ПЪТЯ КОЙТО ВОДИ ОТ СРЕДЕЦ ДО БЕЛИЛА. ЯМА ДО ЯМА
10.
Камалиев
16.02.2021 07:36:29
2
1
Аз ще оправя обч-то аз ще оправя грудово
9.
Д0 псих0т0
15.02.2021 23:30:59
2
13
Ванко, критикуват патрона ти, дето ти години побърка. Я, напиши още един пост да го защитиш. И родителката му.
Я кажи още нещо като голям политик.
8.
У
15.02.2021 22:34:48
12
9
Ууу голямо реване за 5см сняг , летните шофьори като видят малко сняг и се почва едно реване . Ами вземете си едни зимни гуми и се научете да карате на сняг .
7.
нещо имате грешка
15.02.2021 22:17:46
1
10
За какво да идваме да гледаме?!? Нямате ли си кмет там на когото да се оплачете? Ай сектир!!
6.
Мими
15.02.2021 21:57:37
0
20
Иначе вдигнаха с 20 % данъците и таксите. Къде отиват тези пари? Да раздава рушвети в махалата? За това хората, който може се изнася от там, става един цигански град. Нямат страх и от Господ .
5.
и ква е темата бе
15.02.2021 21:35:13
0
2
грудово

сняг

снегорини

батак
безхаберие


не е ли туй

я,си четете заглавията ,бе

борсуци
4.
*********
15.02.2021 20:33:17
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
3.
*********
15.02.2021 20:31:07
1
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
2.
не
15.02.2021 20:02:00
1
32
Докато Жабов е кмет, ни снегорин ще видим, ни свестен път, нищо добро не ни чака.. Ама никой не ни е виновен, ние сами си го избираме.
1.
Снегорин
15.02.2021 19:43:47
17
12
на 5см сняг какво да чистят за летните гуми ли
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост Роден град се тресе: Мъж хвърли дете от мост "Престъплението е огромно", каза кметът на Луковит Иван Грънчаров Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Инцидент с възрастен бургазлия и украинка Шофьор отнесе велосипедистка Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Една искра, запалила поколения: Механото чества вековен юбилей Юбилейният спектакъл ще събере над 800 гости на 30 април Айтозлия погази закона Айтозлия погази закона Шофира дрогиран Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Румънско семейство в шок от "лечението" им в УМБАЛ-Бургас Ето защо те никога повече няма да дойдат в България, а на нас желаят здраве и успех с евроинтеграцията Млад мъж кара дрогиран в Несебър Млад мъж кара дрогиран в Несебър Полицията го спипа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа 800 лева за 5 километра: Фирма за пътна помощ ужили 18-годишно момче след тежка катастрофа Лелята на младежа разказа за скандална схема   Екшън в Бургас: Високо напрежение между тийнейджъри и ядосан шофьор от градския транспорт Екшън в Бургас: Високо напрежение между тийнейджъри и ядосан шофьор от градския транспорт Две момчета с тротинетки минаха на червен светофар пред автобус Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест Републиканският път Ямбол-Средец е в критично състояние! Готви се протест "Търпението на хората се изчерпа", каза кметът на село Войника Мария Георгиева   Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Топло време в София, по Черноморието не чак толкова Слънчев ден като цяло в страната
Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език Тръмп задължи с указ шофьорите на камиони да владеят английски език В края на втория си мандат Барак Обама подписа указ, който облекчи леко мярката. С него беше дадено право на полицаите по пътя да не отстраняват тези шофьори на тирове от работа, а просто да им напишат глоба Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Доналд Тръмп: Целият свят се смееше на САЩ Лидерът на републиканците изрази тежко мнение за Байдън Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Трима убити и много ранени при стрелба в Швеция, спряха и влаковете Терористът е избягал със скутер Медведев отсече: Русия и САЩ са... Медведев отсече: Русия и САЩ са... Политикът счита, че няма да има крайно изостряне на отношенията между Москва и Вашингтон Драмата с тока не спря Григор Димитров Драмата с тока не спря Григор Димитров Българинът победи чисто великобританец Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Тръмп си призна: Управлявам САЩ и света Знаете ли, това, което правя, е изключително сериозно, заяви президентът на САЩ Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България Енергиен експерт посочи как Испания можеше да избегне кризата с тока и намеси България "Европа трябва да защитава физичната среда, но и мрежовата", каза пък специалистът по киберсигурност Ясен Такев Почина Ирина Мутафчиева Почина Ирина Мутафчиева Тя е автор на множество публикации в централния периодичен печат и в специализирани издания А ако токът спре в такъв момент? А ако токът спре в такъв момент? Хаосът в Испания можеше да е още по-голям Най-малко 26 души загинаха при експлозия Най-малко 26 души загинаха при експлозия Починали са и деца
Володимир Зеленски, президент на Украйна Володимир Зеленски, президент на Украйна Ние ценим живота на хората, а не парадите Виц на деня Виц на деня Тя разбра, че трябва да си обръсне краката, когато Той я погали и каза:
- Шаро, махай се!
Виц на деня Виц на деня - Като малък исках да стана гробар...
- Защо?
- Спокойна работа, клиентите не се оплакват.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Село - място, където кокошките ходят сурови по улиците.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори