Ще става ли депутат кметът на Руен
„Поел съм ангажимент към избирателите си и ще го изпълня“, каза Исмаил Осман
Ще се кандидатира ли кметът на Руен Исмаил Осман за депутат? С тази тема все по усилено се спекулира в последните няколко месеца, след като мнозина от вътрешнопартийните редици на ДПС посочват, че Осман е политик с харизма, надскочил отдавна мащабите на община Руен.
Самият той е в идеална възраст, за да гради политическа кариера в национален мащаб – на 40 години, а зад гърба си има три успешни кметски мандата. (от 2009 година до този момент, б.а.)
Според неофициална информация, която Флагман.бг има от изключително достоверен източник, второто място в листата на ДПС за Втори МИР – Бургас ще е за посочен от партийната организация в Руен. Централното оперативно бюро смята да направи жест на една от най-стабилните общински структури в страната и да им даде право да изберат депутат в следващото Народно събрание.
Пред Флагман.бг Исмаил Осман категорично отрече амбицията си да стане депутат. „Поел съм ангажимент пред избирателите си и ще го изпълня, оставам кмет на Руен“, каза Осман.
При това положение втората позиция ще е за председателя на Общинския съвет в Руен Ешереф Ешереф, който е и лидер на местната структура.
ПОВЕЧЕ ЗА ЛИСТАТА НА ДПС ВИЖТЕ ТУК
България участва в Конгреса на Инициативата „Три морета“ в Люблин
Остават само 30 дни за безплатна обмяна на български левове в банките и пощите
Франция задържа руски петролен танкер в Атлантическия океан
Идват жеги до 37 градуса, астрономическото лято настъпва на 21 юни
Страхотна инициатива в Бургас за Деня на детето
Бургас ще е домакин на международен литературен фестивал
Лято, море и Световно първенство: efbet пренася футболната емоция в Бургас и по Черноморието
24-годишен българин откаран с медицински хеликоптер след зверска катастрофа в Австрия
Вингегор е кралят на Джирото, но сега следва трудното
Какво ще е времето на Деня на детето
01/06/2026, Понеделник 07:17
0
Откриха нелегални мигранти в ремарке за коне
Кирил Вътев: Българските продукти идват на по-ниска цена, но се продават с огромни надценки
