Ужасяващо! Влак отряза главата на жена в айтоското с. Тополица
Инцидентът е станал край гарата в селото около 7:45 ч. тази сутрин
Жена буквално е останала без глава след ужасяващ инцидент на гарата в айтоското село Тополица. По информация на Флагман.БГ тя е била премазана от влак, след като е попаднала на релсите пред тежката машина. Трагедията се е разиграла около 7:45 ч. тази сутрин, потвърдиха от полицията.
Информацията към момента е, че жертвата е била на видима възраст между 50 и 55 години. Неясна остава причината жената се е озовала на релсите под влака.
В момента на място се извършва оглед, като влакът ще продължи по разписанието си чак след изясняване на всички подробности около шокиращата трагедия. Към момента не е установена самоличността на жертвата, защото тялото буквално е размазано. Неясно е дали тя е носила личните си документи и дали ако е, от тях изобщо е останало нещо.
Разследва се дали се касае за инцидент или са самоубийство.
Очаквайте подробности!
Изпитана рецепта за пържени картофи: Златни правила за перфектна хрупкавост
Снимачна площадка с питони и варан се превърна в кървава баня, рапър с доживотна присъда
Стоичков и Георги Иванов гости на Тръмп
Голям пожар в Гърция
Трансферна бомба: Салах на крачка от подпис с гранд до България
Внучката на Чарли Чаплин се влюби в България, отнесе терлици и розово масло
250 души се струпаха при масов бой в Димитровград, 17 са задържани
Седем вечерни грешки, които ви крадат съня и ви оставят изтощени
Тръмп превърна дима в мита: Иска Канада да плати за горските пожари
Франция и Англия в битка, която никой не иска: Дешан се сбогува, Мбапе гони Златната обувка
Семеен разрив в Холивуд: Още две от децата на Брад Пит искат да премахнат от имената си фамилията му
18/07/2026, Събота 09:00
5

И аз останах без глава! Последната е сложих в пилешката супа за Петльовден!
ОСТАВКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!