„Генгер“ в Айтос с нов управител, ще успее ли да възроди етнографския комплекс?
Доскорошният счетоводител на дружеството Димо Димчев поема ръководството му
Етнографският комплекс „Генгер“ в Айтос има нов управител. Доскорошният счетоводител на общинското дружество Димо Димчев е спечелил конкурса за шефското място, научи Флагман.бг.
През август м.г. Димчев пое временно ръководството на комплекса, след като договорът на тогавашния управител Теодор Янев бе прекратен предсрочно.
ОбС-Айтос уволни управителя на „Генгер“. Съветници в лют спор кой превърнал комплекса в кръчма
На предстоящата сесия на местния парламент общинските съветници ще гласуват утвърждаването на Димо Димчев.
Отсраненият управител Теодор Янев: На някой не му допадна, че Генгера се изправя на крака
Докладната записка със сигурност ще предизвика много дебати по темата. През последните години няколко души смениха шефското място, но така и не се задържаха за дълго. Въпреки че е привлекателно място – както работно, така и за туристи, проблемите са много и със сигурност се нуждае от ръководител, който да успее да възроди комплекса – един от малкото в България.
Димчев познава работата на дружеството буквално от кухнята и има потенциала и желанието за много кратко време да превърне Генгера в работещ комплекс, да върне туристите и живота в него, казаха запознати.
И Любомир Татаров напусна Генгера в Айтос, търсят нов управител на етнографския комплекс
Управителят на Генгера в Айтос хвърли оставка, отива в чужбина
До морето с кола излиза по-скъпо това лято
Как Дуейн Джонсън превърна прякора Скалата в машина за милиони
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
Жълт код за жега в 14 области, юли идва с бури и градушки
Дневен хороскоп за 28 юни 2026: Овенът да избягва конфликтите, а Рибите да действат смело
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето

Димчо не е с фамилия Касабов
Бушони през няколко години се сменят и нищо
Данчо, по-добре че не те намесиха в тези ла.на, трагични са
хубаво е там ,що да не е пак
Голяма жаба лапни, голяма дума не казвай!