Катастрофа затапи движението пътя Провадия-Айтос
Инцидентът е станал рано тази сутрин
Тежка катастрофа затапи движението рано тази сутрин по пътя Провадия – Айтос. Движението в района беше временно ограничено, но вече е възстановено и в двете посоки, съобщиха преди минути от Агенция "Пътна инфраструктура".
Трафикът се пренасочваше през общинския път за с. Красимир и се регулираше от "Пътна полиция". От Агенция "Пътна инфраструктура" информират, че в района на с. Аспарухово се извършват ремонтни дейности на мостови съоръжения.
Движението се насочва към АМ „Хемус“ в посока Шумен, през „Ришки“ проход, по пътя Камчия - Люляково - Вресово и се включва в „Айтоски“ проход и обратно. Поради ремонтни дейности на асфалтовата настилка временно е ограничено движението през „Айтоски“ проход и в участъка от кръстовището за с. Вишна до с. Дъскотна.
Оперираха Лотар Матеус
Февруари сбъдва мечтите на тези четири зодии: време е за резултати, а не за илюзии
9-годишно дете погълна монета, лекарите се намесиха
Наглост без край: Осъждан 20 пъти с нов "подвиг" в София
"Стани богат" се завръща с огромна награда
Ивет Лалова - повече от шампион. Време е да я защитим
Радев с впечатляващ резултат... във Фейсбук
Може ли България да се пази сама? Смущаващ анализ
Кои са най-скъпите градове в света, Бургас е в класацията
Диетолог посочи една суперхрана, всеки може да си я позволи
"Станче, царството ти е още малко"
Позицията на БФС за екзотичния 4-странен турнир
