Само във Флагман.бг: Ето ги Диян Камбаната и звяра му, който разкъса крака на ученик в жк „Меден рудник“
Аверът ми, гърбът ми - така се обръща към агресивното си куче гангстерът
Бургаският жк „Меден рудник“ ликува след новината, че бруталният рецидивист Диян Тончев, по прякор Камбаната, е тикнат в ареста. Вчера Районният съд в Бургас определи най-тежката мярка за Тончев, а именно „задържане под стража“. Той е обвинен в нападението срещу 18-годишния Георги.
В събота вечерта десетокласникът е нападнат от Камбаната, който го е ударил с тръба по главата и насъскал кучето си, порода питбул, срещу жертвата си. „Звярът“, както наричат домашния любимец на Тончев в жк „Меден рудник“, нахапа жестоко крака на Георги, вслествие на което е с шевове и върви с помощта на патерици. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Пред съда Диян Камбаната отрече да е имало агресия от страна на кучето му.
„Той много обича Звяра. Често го нарича „аверът ми“, „гърбът ми“. Затова е винаги с него. Дори някой да му скочи заради конфликт, знае, че кучето му ще го защити. Затова има такова самочувствие и може да скочи на по-слабите“, разказа съсед на Камбаната от жк „Меден рудник“.
Той твърди, че много добре познава Камбаната, знаел и доста подробности за криминалното му минало, но от съображения за сигурност реши да ни ги спести. Поради същата причина пожела и анонимност.
Флагман.бг припомня, че меденруднишкият гангстер има солидно съдебно досие. Осъждан е многократно, като една от най-тежките му присъди е от 2003 година – 9 години затвор за държане с цел разпространение на наркотици и глоба от 100 хил.лв. Изтърпявал е наказание и за нанасяне на телесна повреда, кражби и шофиране на МПС след употреба на наркотици.
Забрани за тирове и ремонти по ключови пътища преди празниците: Ограничения към Бургас и Варна
Кой е Свети Марин и кои българи празнуват днес - 15 декември
„Клечка кибрит“ на дует Paradox не гори, а пламти на върха на БНТ2
Кристиано Роналдо и разбитото Ferrari - инцидентът, който може да промени всичко
Мис Андреа „надебеляла“ за една нощ
Кой поръча Митко Маймуняка и защо убийството още не е разкрито
Цял регион е пред екокатастрофа, голям язовир е на път да пресъхне
Спортно училище „Юрий Гагарин“ отличи своите шампиони за 2025 г.
Вечеряйте между 17 и 19 ч. през зимата, за да сте здрави
Ромина скъса с русото: Вече е фатална брюнетка
Важна новина за тези, които планират да направят инвестиции в имоти
Общински съветник от СДС стана председател на БСП - Видин

И ще им гризнат гръцмулите и на двете псета !!!
Поздрави от Texas...
Събрали са и пясъка с лъжицата от чергата ,уеее
Ще го убият направо!!!
Лакум курусмук и анален бандит .Сега може пак да го сърби аналчето и да му се влиза
Като се наведе вижда ли 2 чифта камбани?
Да се самосезира организация по закрила на животните и да избави стопанина от тормоза на който е подложен: да живееш с суче което е по-умнж от теб! Да го сложат човека в приют, белкем го усинови някой!
А тоз ми се гледа нацепен, ама отзад.
Още ли има такива индивиди
Батко Тея са за психиатрия после ако не стане затвор
Закривай.
Благодаря на флегман за снимката