Извънредно! Състоянието на Нина, която пострада при пожара в Приморско се влоши, спешно я приемат в болница
Снощи тя бе приета в здравно заведение, но само след няколко часа изписана за домашно лечение
Състоянието на жената, която пострада при пожара в жилищна сграда Приморско снощи, рязко се е влошило и в момента тя е откарана към бургаска болница. Новината съобщи общинският съветник от ВМРО Ваня Андонова.
„Наш съгражданин я превозва с личния си автомобил. Състоянието на Нина е влошено! Посетих мястото на инцидента, гледката беше ужасяваща. Нина е с видими обгаряния по лицето и ръцете, почти е обезобразена. Снощи е била освободена за домашно лечение“, обясни Андонова.
Тя показа и снимки на опожарената сграда, които показват, че не само заведението и магазина на партерния етаж на ул.“Лагуна“ 6 са пострадали, но и цялата сграда – до четвъртия етаж.
Жилището на 68-годишната Нина, която е руски гражданин, но е постоянно пребиваваща в България, е на първи жилищен етаж. В момента реално тя няма къде да живее и снощи е пренощувала при приятелка.
Огнен ад в Приморско, жена едва не загина
Както Флагман.бг писа огънят е тръгнал от партерния етаж, където се намира бар „The place“, собственост на двама млади мъже от Приморско Кристиян Сапунджиев и Иван Гангаров. Самите те не смятат, че става въпрос за умишлен палеж, но всички доказателства сочат точно в тази посока.
„Не мога да коментирам стойността на щетите, големи са, да. В момента се извършва оглед, очаквам разследващите да си свършат работата“, каза пред Флагман.бг Иван Гангаров
Щетите след пожара в Приморско - за стотици хиляди левове
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Випуск 2026 на Гимназията по туризъм в Слънчев бряг получи дипломите си
Промени в диетата и физическа активност помагат за трайно понижаване на нивата на холестерола
GPS подведе български шофьор и блокира центъра на Кавала, лепнаха му скъпа глоба
71 зрелостници от най-голямото училище в Несебър получиха дипломите си
Учени коригираха възрастта на най-стария метеоритен кратер на Земята
Остров Света Анастасия се превръща в театрална сцена – смехът е гарантиран
Тръмп открива 16-дневните чествания за 250 години от създаването на САЩ
Предполагаемият убиец от Угърчин излязъл от затвора преди дни

За съжаление по оправните отдавна се преселиха в ГОЛЕМИЯ ГРАД.
Останаха само стари ергени, злобни старчоци и култивирани мангали,които предопределят облика на селото.
Няма по-некадърни от докторите Бургас. Пословични са в некомпетентността, безразличието и немърливостта си.