Извънредно! Състоянието на Нина, която пострада при пожара в Приморско се влоши, спешно я приемат в болница
Снощи тя бе приета в здравно заведение, но само след няколко часа изписана за домашно лечение
Състоянието на жената, която пострада при пожара в жилищна сграда Приморско снощи, рязко се е влошило и в момента тя е откарана към бургаска болница. Новината съобщи общинският съветник от ВМРО Ваня Андонова.
„Наш съгражданин я превозва с личния си автомобил. Състоянието на Нина е влошено! Посетих мястото на инцидента, гледката беше ужасяваща. Нина е с видими обгаряния по лицето и ръцете, почти е обезобразена. Снощи е била освободена за домашно лечение“, обясни Андонова.
Тя показа и снимки на опожарената сграда, които показват, че не само заведението и магазина на партерния етаж на ул.“Лагуна“ 6 са пострадали, но и цялата сграда – до четвъртия етаж.
Жилището на 68-годишната Нина, която е руски гражданин, но е постоянно пребиваваща в България, е на първи жилищен етаж. В момента реално тя няма къде да живее и снощи е пренощувала при приятелка.
Огнен ад в Приморско, жена едва не загина
Както Флагман.бг писа огънят е тръгнал от партерния етаж, където се намира бар „The place“, собственост на двама млади мъже от Приморско Кристиян Сапунджиев и Иван Гангаров. Самите те не смятат, че става въпрос за умишлен палеж, но всички доказателства сочат точно в тази посока.
„Не мога да коментирам стойността на щетите, големи са, да. В момента се извършва оглед, очаквам разследващите да си свършат работата“, каза пред Флагман.бг Иван Гангаров
Щетите след пожара в Приморско - за стотици хиляди левове
Георги Константинов с премиера в Бургас, разказва за срещите си с Петя Дубарова
Филип Буков и Деси Бакърджиева в Бургас заради „Илюзията в брака“
Експерти: Мантинелите не спират тежките автомобили, използвайте джърсита!
73 бойни пистолета откриха в камион на „Капитан Андреево“
Убиецът на Къци от Лъвов мост остава за постоянно в ареста
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г.
Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна
Голям астероид преминава близо до Земята в събота
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър
От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни

За съжаление по оправните отдавна се преселиха в ГОЛЕМИЯ ГРАД.
Останаха само стари ергени, злобни старчоци и култивирани мангали,които предопределят облика на селото.
Няма по-некадърни от докторите Бургас. Пословични са в некомпетентността, безразличието и немърливостта си.