47-годишният Славчо е загиналият край с. Пънчево, остави 3 сестри сирачета
Мъжът нямал шофьорска книжка, но решил да заседне зад волана на Реното
47-годишният Славчо Йорданов от Айтос е загиналият на пътя Средец-Елхово, научи Флагман.бг. Инцидентът е станал в малките часове на 31 декември, когато в района на разклона край с. Пънчево Славчо загубил контрол над превозното средство, заради високата скорост, с която се движел, и се забил в крайпътно дърво. По данни в регистрите на КАТ, мъжът никога не е притежавал свидетелство за управление на моторно превозно средство.
Ударът е бил зверски силен, колата буквално се е врязала в дървото, Йорданов загинал на място. В автомобила с него пътували 3 деца - сестрички. Деветгодишното момиче и 2-годишната й сестричка са прегледани и освободени за домашно лечение, а третото дете - 4-годишно, е настанено за лечение в отделението по хирургия към УМБАЛ-Бургас с травма в областта на корема и без опасност за живота.Автомобилът е собственост на майка им.
Айтозлия без книжка загина в катастрофа край с. Пънчево, пострадаха 3 деца
По информация на Флагман.бг. Славчо е баща на децата, но те са записани на името на майка им. Близки до почерненото семейство посочиха, че мъжът е от ромски произход, но децата носят фамилията на майката, за да се води тя като "самотна" и съответно да получава по-високи социални помощи.
Откриха нелегални мигранти в ремарке за коне
Кирил Вътев: Българските продукти идват на по-ниска цена, но се продават с огромни надценки
Убийство или инцидент? 3 версии за смъртта на момичето в Благоевград
Разкриха схема за укриване на данъци с български ПОС терминали в Гърция
Близо 230 хиляди души са поискали 20-те евро компенсация за скъпите горива
Еврокомисията глоби Temu с 200 милиона евро
Кирил Вътев: Големите търговски вериги имат лоби в ЕП
Ново лекарство срещу рак даде безпрецедентни резултати
Медии в Киев: Невзоров напуснал България след престой в украинското посолство
Турция иска да си сътрудничи с Япония в производството на дронове
Горанов: Чакам да ме извадят от "Магнитски"
Украйна отрече да е атакувала Запорожката АЕЦ
