Васил Едрев към айтозлии: Изпитанията ни направиха по-силни и по-добри, сплотиха ни като общност
Не беше лека година, затова успехите трябва ни радват двойно повече, приключихме важни проекти, предстоят и още, казва в обръщението си градоначалникът
Кметът на Айтос Васил Едрев отправи своите пожелания за здраве и благополучие към всички свои съграждани. Едрев използва възможността и да им благодари за това, че в тази трудна година на пандемия успяха да се обединят като общество и заедно излязоха от трудностите:
Само дни ни делят от края на една различна година. Година на мерки, изолация, на усилия за опазване на животи. Но и година на изключителни примери за човечност, милосърдие, помощ и подкрепа. Вярвам, че изпитанията ни направиха по-силни и по-добри, сплотиха ни като общност с грижата един за друг, с грижата за нашите медици, с грижата за бъдещето на децата на община Айтос.
Не беше лека година, затова успехите трябва ни радват двойно повече. Приключихме важни проекти, продължаваме да реализираме други, започваме нови. С увереността, че 2021 година ще е по-здрава и по-спокойна за всички нас.
Благодаря на всеки един гражданин на община Айтос за търпението, за подкрепата и за съпричастността. За това, че бяхте коректив на решенията и действията на Община Айтос.
В очакване на празниците, за мен е чест да Ви поднеса пожеланията си за здраве, късмет и благополучие. Носете добродетелите в сърцата си и всеки ден намирайте поводи за усмивка.
Нека имаме желанието, куража и отговорността да бъдем част от общите усилия за справяне с предизвикателствата на нашето време. Затова празнувайте отговорно!
Нека да имаме силата да сътворяваме добри дела и през новата година!
Бъдете здрави!
Изгубени мемоари на оцелял от Хирошима излизат след близо 80 години
80 години от създаването на Веспа
Израел атакува Южен Ливан с дрон ден след историческия пакт в САЩ
Почина бивш депутат
С кола или рейс до морето? 13 евро повече за гориво в резервоара от София до Бургас
Супер звезда идва на Макс файт в Бургас
Кметът Димитър Николов откри Let’s Play Burgas 2026 – морският град стана столица на гейминга през този уикенд
„Нефтохимик“ благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Вместо да чака институциите: Кметица се качи на фадрома, за да спаси висящо на 7 метра щъркелче
Постоянен арест за обвиняемия за катастрофата край Мездра, отнела живота на две деца
Шеф от ДАИ разследва зверската катастрофа на „Тракия“, в която загинаха две деца
Опасни храни на пазара: БАБХ спря близо 5 тона с куп нарушения в София, Пловдив и Бургас

Пак ще дава
Браво! Плюй го този колкото искаш!
Местните, моето момиче, не ги закачай!
Силни са и недей, защото ще направят живота ти ад!
А този всичко, което написа за него му е малко.
Има една стара приказка -Господ не случайно наказвал определени хора ,бележел си ги ,за да се разпознават.
Много сте горди, че сте от Айтос- стойте си в Айтос и не се излагайте в другите населени места!
Видяхме- и една улица, хората със собствени средства трябва да си изградят-в изграждането на бетонните улици общинарите са само сеирджии.