×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Две от пострадалите при катастрофата до Цурка се оказаха с Ковид-19


Две от пострадалите при катастрофата до Цурка се оказаха с Ковид-19
Зрелищната каскада в парк "Езеро" по чудо не завърши с жертви. Лошата новина е, че две от момичетата са били болни от коронавирус и сега може да са заразили парамедиците
22 Декември 2020, Вторник, 10:42 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Флагман.бг

Смут в МВР и Спешната помощ, защото на мястото на инцидента е пратен екип за ПТП, а не такъв, който е оборудван за работа с коронавирус

 

Две от момичетата, които пострадаха при снощната катастрофа до Цурка в Бургас, за която Флагман.бг единствен съобщи (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), се оказаха с Ковид-19, научи наш репортер.

18-годишните тийнейджърки са рутинно тествани при приема им в Спешната помощ, а резултатите били положителни, което е предизвикало сериозен смут сред парамедиците и полицаите.

На мястото на инцидента бе изпратен медицински екип за ПТП, а не такъв за Ковид-19. Момичетата са прегледани, тъй като се оплакали от болки в гръдния кош, оказаха им е първа помощ още в парк „Езеро”, след това са разпитани от полицейския, и откарани в болница.

И служителите на МВР, и лекарите са имали продължителен контакт с тях, което е създало реален риск от заразяване. Все още не е ясно дали двете са карали вируса безсимптомно или са знаели, че имат ковид 19, но не са предприели мерки за самоизолация.

Припомняме, че във Форда, който се заби след зрелищна каскада в дърво до Цурка са били три момичета на по 18 години и 19-годишният шофьор на автомобила. Според МВР катастрофата е станала заради несъобразена скорост.


В категории: Бургас , COVID-19


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
23
Коментара
23
Коментара по темата
23.
Бондюрант
23.12.2020 09:45:03
1
2
След катастрофа пенисът ли да ги боли ,пропагандна отрепко,докога ще ни трепете с тоя евтин геноцидаджииски трик?!Не ти ли стига ,че и теб и твоето семейство ви направиха "клиенти " на тази порнография!?
22.
Мишо
23.12.2020 00:25:38
1
2
Нищо изненадващо в новината. Не се знае, притеклите се в случая служители на МВР и лекари, колко са здрави.Само дето хората станаха материал за новините цяла седмица.
21.
Djk. R
22.12.2020 15:14:34
1
4
Сега собственика на горда, да отвори широко. бузите..
20.
А защо не работят с предпазни средства?
22.12.2020 13:35:57
2
13
"на мястото на инцидента е пратен екип за ПТП, а не такъв, който е оборудван за работа с коронавирус"

При положение, че е ясно че има пандемия, защо никой в министерството им не е взел решение да бъдат обезпечени служителите с адекватно облекло и предпазни средства?
19.
А защо не работят с предпазни средства?
22.12.2020 13:35:50
2
11
"на мястото на инцидента е пратен екип за ПТП, а не такъв, който е оборудван за работа с коронавирус"

При положение, че е ясно че има пандемия, защо никой в министерството им не е взел решение да бъдат обезпечени служителите с адекватно облекло и предпазни средства?
18.
Овчар
22.12.2020 13:12:31
21
11
https://i.redd.it/fhza0cwlljp51.jpg
https://i.redd.it/sycra4obzap51.jpg

Мега опасния вирус, стойте си у вас и треперете, облъчени роби. За жалост овцата знае само да прави беееее
17.
Някой си
22.12.2020 13:06:46
1
29
Ако тествате всички ученици в Община Бургас ще излезе такава бройка положителни която ще бие всички антирекорди досега в България. Пределно ясно е, че реално заразените са може би десет пъти повече от установените случай на ден. Не виждам нищо стресиращо в това, но явно в спешното и полицаите не са спазвали и елементарните мерки да сложат по-една маска и сега ШОК, УЖАС, ПАНИКА.
16.
*********
22.12.2020 12:55:39
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
15.
Коментар до 11
22.12.2020 12:41:58
0
11
Бях зает да светят на майка ти
14.
Хаха
22.12.2020 12:23:36
8
31
100% са знаели идиотчетата, че са заразни, както и безмозъчните им родители, които са казали “нека се разходят с гошко с колата, че те горките вече 3 ден са изолирани”.
13.
Зарази
22.12.2020 12:22:53
2
36
Не ги тествайте за сифилис и спин само, че тогава ще се отчаете тотално
12.
Аз
22.12.2020 12:21:54
1
8
Айде стига,бе....сериозно ли???...хахахахаха
11.
до 9
22.12.2020 12:17:58
17
7
Ти да не им свети докато вършеят из целия град, бе малоумник?
10.
pff
22.12.2020 11:59:01
3
19
каквато мърша е бащата така е и дъщерята (синът)
9.
Коментар
22.12.2020 11:33:34
15
54
Тея пикли вмесъо да си седят у твх на насраните гъзове вършеят из целия град да заразяват.
8.
От Братислава
22.12.2020 11:30:59
5
75
Г-н кмет на гр. Бургас. Ти си умно момче и ще ме разбереш. Веднага след новогодишните празници ( примерно от 4 до 16 януари) подкарвай всички от общинските и държавните служби ( там няма да е трудно да получиш съдействие от ресорните им принципали) , учители, сужители в ясли, детски градини и училища с антигени тестове. Тестовете не са скъпи , а вече имат над 95% точност. Това ще ти даде реалната картина за развитието на епидемията в Бургас. Резултатите ще бъдат много изненадващи, но полезни и не само за града в който си избран за кмет. Това през есента се направи в цяла Словакия и резултатите сега са налице. Само ако направите сравнение между починалите от Ковид в Словакия и България ще се ужасите.
7.
До 4
22.12.2020 11:23:24
15
19
Баш такива мишки като теб си стоят по дупките след като гледат новините хахахаа
6.
От "До 1 и 2"
22.12.2020 11:19:54
7
17
Това се отнася и за 3!!!
5.
гражданин
22.12.2020 11:19:46
21
18
Напоследък в навечерието на предстоящите празници държавни служители спекулират с
вируса да се самоизолирват ползвайки ги като почивки без служебни задължения .Нужно е от РЗИ и личните лекари да подходят по сериозно към такива граждани .
4.
До 1 и 2
22.12.2020 11:18:51
25
30
Шматки, скрийте се в дупките си, откъдето изпълзяхте, и не се показвайте повече навън!
3.
Ох,че ужассс!
22.12.2020 11:18:15
31
24
Хайде сега всички изпушили кукумицини поскайте линч на тези “страшни престъпнички”.Видите ли не знаели и разнасяли “невижданата болест”,аууууууууууу:)
2.
Смях
22.12.2020 11:08:53
29
37
Да да,направете PCR тест и на колата,хремава ми се вижда.Недай си боже ако някой беше загинал щеше да има заглавие:”18 годишен без придружаващи заболявания беше покосен от страшната зараза!”
1.
NN
22.12.2020 10:53:51
33
63
На дървото правихте ли тест за Коронавирус, може и то да е болно!!!!!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
МВР опроверга „ловеца на педофили“ Ален Симеонов: Никаква радушна среща в ГДБОП, оставил книги във фоайето МВР опроверга „ловеца на педофили“ Ален Симеонов: Никаква радушна среща в ГДБОП, оставил книги във фоайето След убийството на Георги Кузев полицията проверява обстоятелствата около самозваните граждански акции, а вътрешното министерство отрича да е давало институционална подкрепа на автора на „Училище за ловци на педофили“ Димитър Николов спря отпуските на екипа заради Евровизия: Ще ги изцедя като лимони Димитър Николов спря отпуските на екипа заради Евровизия: Ще ги изцедя като лимони Кметът на Бургас даде старт на тежката подготовка за май 2027 г.: Залогът е огромен и няма да допуснем никакви слабости Покривът на Арена Бургас може да носи 300 тона Покривът на Арена Бургас може да носи 300 тона Залата се атакува, че не е подходяща, но се оказа перфектна за подобни формати  Багерите приближават Баба Алино: Спират тока и водата, 22 сгради вървят към събаряне Багерите приближават Баба Алино: Спират тока и водата, 22 сгради вървят към събаряне Министър Иван Шишков обяви смяна във ВиК и настоя незаконните постройки край Варна да останат без захранване, докато съдът решава съдбата им Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Зловещи подробности за отвлечената 26-годишна: Изкопали трап и я хвърлили вътре Четирима вече са обвиняеми за грабежа край Сушица, прокуратурата разполага и с доказателства за други престъпления Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Ще се кандидатира ли Димитър Николов за президент Кметът на Бургас отхвърли спекулациите за президентски амбиции и забрани отпуските в общината заради подготовката на конкурса АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми АПИ започна да чисти огромната сметка: Заварила 600 млн. евро неплатени задължения към пътните фирми Работници по АМ „Тракия“ чакат около 1,28 млн. евро за зимното поддържане, новото ръководство обещава първо да погаси най-старите дългове Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил Крадци дебнат туристите край Варна: Изчезнаха 2800 евро от заключен автомобил 61 кражби са регистрирани по плажовете от началото на юни, полицията изпраща допълнителни и цивилни екипи в най-рисковите райони Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Бургазлии подмениха златен синджир за 4300 евро в куриерски офис в Ахелой Мъж и жена поискали преглед и тест на скъпата пратка, усамотили се в съблекалня и после заявили, че я връщат Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Потвърждение с биометрични данни при онлайн плащане с карта neon на tbi bank Супер приложението прави пазаруването в интернет още по-бързо, удобно и сигурно
Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Стартът ще бъде в района на Дувър, а финалът – на френския бряг. Разстоянието по права линия е малко над 34 километра Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Тюркоазеният рай на Сардиния се задъхва: 6500 лодки превърнаха морето в паркинг Архипелагът Ла Мадалена вече приема повече от два пъти над смятания за поносим дневен брой плавателни съдове, а котвите разкъсват защитеното морско дъно Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Емил Кошлуков за критиците на Бургас: Същите плюеха и DARA, после тя спечели Евровизия Бившият шеф на БНТ направи пряка аналогия между атаките срещу певицата и сегашното недоволство от избора на морския град Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Ланс сътвори сензация: С 10 души свали ПСЖ от трона и взе историческа купа Флориан Товен наказа шампиона на Франция, Робин Рисер заключи вратата си, а кърваво-златистите спечелиха първата Суперкупа в историята си Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Крум Савов срещна Путин на плажа в Слънчев бряг и веднага поиска снимка Телевизионният водещ попаднал на украинец с поразителна прилика с руския президент, но забелязал и една съществена разлика - мъжът бил доста по-висок Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Петко Костов оглави новата структура на „Прогресивна България“ в Малко Търново Уважаваният учител Таня Николова е избрана за организационен секретар, на учредяването присъстваха областният координатор Георги Маджаров и депутатът Пламен Карашев Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Почина Хейдън Пенетиър, бившата годеница на Владимир Кличко беше само на 36 Звездата от "Герои" и "Нашвил" има дъщеря от украинската боксова легенда, причината за смъртта й не е обявена Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Руските балистични ракети все по-често пробиват украинското ПВО: Patriot не достигат Киев разполага с по-малко ракети-прехващачи, докато Москва увеличава балистичните удари и ги комбинира с дронове и други оръжия ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната ЕС готви най-мащабните санкции срещу Русия от началото на войната Според върховния представител на ЕС досегашните ограничения са лишили руската военна машина от над 1 трилион евро Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Папа Лъв XIV с призив: Спрете насилието срещу палестинците на Западния бряг Главата на Римокатолическата църква настоя международната общност спешно да работи за решение с две държави и траен мир
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня Син навършва 18 години. Баща му вади кутия цигари и му подарява една цигата:
- Ето сине, вече може да пушиш.
- Благодаря, тате, но аз ги отказах още преди една година.
Виц на деня Виц на деня - Ей, що ти е синьо окото?
- Жена ми ме удари.
- Е, що?
- Ми легнахме си снощи и тя поиска да правим любов.
- И к'во?
- Ми казах и, че днес вече съм правил...
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Забъркан бетон, горещ курбан и гола жена не се чакат!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори