×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Увеличиха присъдите на обирджиите Злати Крадеца и Пенчо Тариката


Увеличиха присъдите на обирджиите Злати Крадеца и Пенчо Тариката
Злати Илиев ще лежи 4 години зад решетките и ще изтърпи остатъка от наказанието си при "строг" режим, реши Апелативният съд в Бургас
08 Декември 2020, Вторник, 16:09 ч.
Автор: Флагман.БГ

Двамата са сочени за извършители на куп обири в периода 2017-2018 година

 

Бургаският апелативен съд увеличи присъдите на изпечените айтоски крадци Злати Илиев-Крадеца и Пенчо Манов-Тариката, научи Флагман.бг. Решението излезе днес.

На първа инстанция – в Окръжния съд Бургас двамата бяха признати за виновни в извършването на серия от обири и осъдени съответно на две години и осем месеца и пет години затвор.

Припомняме, че те бяха обвинени, че са обрали заложна къща „Штедрия” в Айтос (Злати Илиев бе оправдан по това обвинение, б.а.), „Деметра Ритейл”, „Интерснак България”, „Спиди” и „Петров ЕВГ”.

Магистратите на първа инстанция намериха смекчаващи обстоятелства и постановиха по-леки присъди, докато в Апелативния съд бяха категорични, че за да се постигне обществената и лична превенция те трябва да лежат доста повече в затвора.

Злати Крадеца бе пратен за 4 години зад решетките, а Пенчо Тариката – за 9 години.

Пенчо Манов бе закован за обира на заложна къща „Штедрия”, откъдето през 2018 година бяха задигнати пари и златни накити за 500 хил.лева, но за Злати Тариката нямаше достатъчно доказателства. Заради това и неговата присъда е двойно по-малка.

Променя се и режима на изтърпяване на наказанията им – от общ на строг.

 

 


В категории: Крими , Айтос


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
17
Коментара
17
Коментара по темата
17.
Противни
08.12.2020 19:15:41
6
0
Крадът защито нямат доходи, да си купят нужното.
16.
do 13
08.12.2020 18:52:27
3
5
майка ти очакваме, къде е защо се бави!?
15.
Хахахаха
08.12.2020 18:36:07
1
8
Този престой колко кражби е предотвратил не ми се мисли ако бяха вънка колко хора щяха да изревът късмет че са вътре много кражби неразкрите ще ше да има колкото си може повече да седът вътре да си починат хората от тях злати крадеца си ибало мамата докато спиш та убира много краде това момче как не са го линчували до сега незнам
14.
а
08.12.2020 17:38:00
1
2
Джакпот джакпот
13.
дааа
08.12.2020 17:33:02
5
13
Щом и Потеров стана съдия, какво очаквате
12.
Комунист
08.12.2020 17:30:35
2
8
А обяснете ми сега какво е това противоречие при " съдиите " ? Как може един да даде оправдателна присъда а друг 9 години затвор ? Кой е сгрешил в случая и защо ? Ако е от нтекомпетентност защо този е още съдия ? Казвам некомпетентност защото едва ли ще го разследвате за корупция ! Съдиите са като лекарите в капитализма, явно е че са корумпирани и искат пари но никой не може да го докаже, а и не иска. Това за мен не са нито доктори, нито съдии, всички са убийци
11.
Комунист
08.12.2020 17:30:03
2
7
А обяснете ми сега какво е това противоречие при " съдиите " ? Как може един да даде оправдателна присъда а друг 9 години затвор ? Кой е сгрешил в случая и защо ? Ако е от нтекомпетентност защо този е още съдия ? Казвам некомпетентност защото едва ли ще го разследвате за корупция ! Съдиите са като лекарите в капитализма, явно е че са корумпирани и искат пари но никой не може да го докаже, а и не иска. Това за мен не са нито доктори, нито съдии, всички са убийци
10.
За 500 000-половин милион
08.12.2020 17:09:26
1
12
2-3 години, не е зле да са живи и здрсви! Като мине малко време и на работа ще ги изкарат, и примерни ще ги пишат, защото в бургаския затвор"не са корумпирани и не всичко е пари" хихиии. Така че плюйте си ги вие, а те са добре.
9.
Илиян белега М Рна Злати
08.12.2020 16:52:22
2
3
Еее отърва ас Къща напрай не ма закачат мен ас сам недосегаем карам си голфа хахаахха
8.
Тъпир
08.12.2020 16:52:13
0
5
Аквокатите са им николай кокинов и на двамата
7.
Мачкай
08.12.2020 16:49:48
7
3
Започвам да вярвам в съда!
6.
500,000 лв
08.12.2020 16:47:06
0
6
Половин милион лева в злато.... Това ли държи всяка една къща на Щедрия в региона.... Уаууууу
5.
От мен
08.12.2020 16:37:50
3
7
Р.Пенев е адвокатчето.Има навик да се явява с фалшиви свидетели по дела.Но, не е помогнало.
4.
Ива
08.12.2020 16:36:29
1
11
Много малко! Тоя изруд трябва да изгние вътре.
3.
Maika im
08.12.2020 16:36:23
0
11
Майка им узриди ше се смеят а.Бой бе ряхната майка.Всички такива на кариерата да трошат камъни вързани със сунджир и да ги поливат със студена вода.Майка ви изриди.Гръмнете ги тез затвори с една ракета поне да не ги храним
2.
*********
08.12.2020 16:19:03
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Питам
08.12.2020 16:17:24
3
0
Кой е адвоката им!?
Т.Д. ли ?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Кание Уест влиза в Русия с два грандиозни концерта пред публика от 70 000 души Кание Уест влиза в Русия с два грандиозни концерта пред публика от 70 000 души Ye ще излезе на "Газпром Арена" в Санкт Петербург на 10 и 11 октомври, а най-скъпите билети достигат 160 000 рубли Съветник от „Български възход“ оглави „Прогресивна България“ в Камено Съветник от „Български възход“ оглави „Прогресивна България“ в Камено Илиян Генов, който влезе в местния парламент с листата на „Български възход“, пое новоучредената структура на партията на Румен Радев Извънредно! 4-годишно дете с окървавено лице след удар в детска градина в Бургас Извънредно! 4-годишно дете с окървавено лице след удар в детска градина в Бургас Момченцето пътува към УМБАЛ Бургас, тепърва ще се изяснява как се е стигнало до тежкия инцидент между две деца Николай Банев на 67 години - майка му Мария с емоционално писмо Николай Банев на 67 години - майка му Мария с емоционално писмо Бизнесменът навършва 67 години, а поздравът от най-близкия му човек събира в няколко абзаца семейството, музиката, трудните години и пожеланието за нови житейски успехи Почина Добромир Кръстев-Кобрата, едно от познатите лица зад камерата в Бургас Почина Добромир Кръстев-Кобрата, едно от познатите лица зад камерата в Бургас Телевизионният оператор си отиде след тежка битка с рядко онкологично заболяване, за лечението му бургазлии се обединиха в мащабна дарителска кампания Черноморец 1919 посочи четири решения на Михаел Денчев, които са повлияли на срещата Черноморец 1919 посочи четири решения на Михаел Денчев, които са повлияли на срещата „Акулите“ приемат загубата, но настояват за проверка на работата на асистент-съдията Михаел Денчев Психиатър за „Кръв и чест“: Семейната празнота тласка младежи към неонацистки групи Психиатър за „Кръв и чест“: Семейната празнота тласка младежи към неонацистки групи Той вижда сред причините липсата на разбирателство и емпатия, а Тихомир Безлов предупреждава за несистемна работа на институциите Обещаното вече е факт: Апаратурата за 111 180 евро от Стилиян Петров пристигна в КОЦ-Бургас Обещаното вече е факт: Апаратурата за 111 180 евро от Стилиян Петров пристигна в КОЦ-Бургас Високотехнологичното оборудване е готово за работа, а дарението превърна каузата от Мача на надеждата в реална помощ за онкоболните Безплатни изследвания на мъжки фактор провежда Звеното по асистирана репродукция в УМБАЛ Бургас Безплатни изследвания на мъжки фактор провежда Звеното по асистирана репродукция в УМБАЛ Бургас За кампанията има задължително записване на телефони 087 635 7733 и 087 935 7646 - от 08:00 до 13:00 ч. в делнични дни Евровизия 2027 влиза и в музеите на Бургас: Готвят специални изложби Евровизия 2027 влиза и в музеите на Бургас: Готвят специални изложби За гостите се подготвят невиждани досега археологически работилници и експозиции на английски език
11 години затвор заради критики към войната в Украйна 11 години затвор заради критики към войната в Украйна Присъдата идва дни след като Върховният съд забрани на антивоенната партия Яблоко да участва в парламентарните избори в Русия Иран да развее бялото знаме, нареди Тръмп, а от Техеран отговориха със заплаха за атаки Иран да развее бялото знаме, нареди Тръмп, а от Техеран отговориха със заплаха за атаки Американският президент отказа удължаване на меморандума с Техеран, докато иранската страна обяви готовност за преминаване към офанзивни действия Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Kapi срещу Еврогларуса: Кой ще стане лицето на Евровизия 2027 в Бургас? Зоопаркът предлага интернет звездата капибара, Кукленият театър залага на най-бургаския възможен герой - зад симпатичната битка всъщност стоят две различни стратегии как градът да се представи пред Европа Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" Гана оглави фронта за репарации за робството: "Време е за отговорност!" BBC проследява как африканската държава превърна историческата си роля в трансатлантическата търговия с хора в дипломатическа офанзива за извинения, възстановяване на културни ценности и компенсации Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Колизеумът отвори вратите си през нощта, билетите свършиха Рим удвои вечерните посещения през август, а туристите влизат в древния амфитеатър след залез, далеч от най-тежките дневни горещини Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Телефонът загрява и зарядът изчезва за часове: Причината невинаги е батерията Фонови приложения, слаб мобилен сигнал и висока температура могат да източват смартфона дори когато екранът е заключен The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия The Independent представи Бургас пред британците като „черноморското бижу“, което ще бъде домакин на Евровизия Авторитетното британско издание посвети специален туристически анализ на града - от Морската градина, плажовете и розовото езеро до музикалния му живот, достъпните хотели и директните полети от Великобритания Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света Непал пази вековна традиция с двойния си триъгълен флаг, а неговата геометрия е описана подробно в конституцията на страната Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда Стотици присъстваха на освещаването в Конотопие, сред тях и легендарният Лех Валенса, а огромният монумент вече се очертава като ново място за поклонение в Полша Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Цанко Цанков тръгва да атакува Ламанша от Англия до Франция Стартът ще бъде в района на Дувър, а финалът – на френския бряг. Разстоянието по права линия е малко над 34 километра
Андрей ГЮРОВ Андрей ГЮРОВ Чух, че олигархията била елиминирана и се сетих как Цецка Цачева каза от Китай, че правосъдната реформа е приключила! Виц на деня Виц на деня - Докторе, защо мъжът ми говори на сън?
- Вероятно защото не му давате да се обади през деня!
Виц на деня Виц на деня Двама пилоти си говорят:
- Колега, стюардесата Джуля напоследък не я виждам на работа!?
- Миналата седмица си тръгна по-рано и оттогава никой не я е виждал.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всяка жена е изправена пред дилемата кого да мрази повече - настоящата жена на бившия си мъж, или бившата жена на настоящия си мъж.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори