Люис Хамилтън даде положителна проба за COVID-19
Той ще пропусне състезанието в Бахрейн
Люис Хамилтън ще пропусне следващото състезание от Формула 1 в Бахрейн. Шампионът, който преди няколко седмици спечели седмата си титла, е дал положителен тест за COVID-19, съобщават от Формула 1 на страницата си в Instagram.
От Mercedes обявиха, че Хамилтън следва протоколите и се е самоизолирал. Той има само леки симптоми и се чувства добре, пише днес.бг.
Миналата седмица Люис е бил тестван три пъти за коронавирус. И трите теста са били отрицателни. Но в понеделник, след първия уикенд в Бахрейн, шампионът се събудил с леки симптоми на грип. Същия ден станало ясно, че един от контактите му при пристигането в Бахрейн, е дал положителна проба за COVID-19. Хамилтън е бил тестван още веднъж, а четвъртата проба се оказала положителна.
Съвсем скоро Mercedes ще обявят кой ще е пилотът, който ще замени Люис на пистата този уикенд.
67-годишната Мадона събра погледите в червена минирокля на ревю на Saint Laurent (СНИМКИ)
Митничари в Бургас задържаха над 55 хиляди фалшиви енергийни напитки от Виетнам
Три трупа са открити в общежитие след кървава разпра
Хванаха пиян сърбин в Созопол и напушен от Пазарджик в Несебър
Спипаха крадец, задигнал 19 врати от болницата в Средец
Млади борци от САЩ и Айтос премериха сили в приятелски международен турнир
Лекуват в Бургасмед дама след катастрофа в „Меден рудник“
Делян Добрев официално напусна Народното събрание
Екшън! Пиян шофьор блъсна паркирани коли във Варна и извади пистолет
Трагедия край Черноград: Бургазлия обърна Фолксвагена си в нива и почина
Вторият лъч на поклонническия маршрут до мощите на Св. Йоан Кръстител ще преминава през Община Царево
Дворец за 600 котки: Как жена ги спасява от улицата и издържа приют за 600 пухкави животни
