Здравният министър бесен на болнични шефове, ще им реже парите от НЗОК
Има шефове на болници, които продължават да се правят на неразбрали, няма писмена следа как искат от хората тестове, което обезсмисля всякаква проверка, ядосан е Костадин Ангелов
Министърът на здравеопазването Костадин Ангелов ще предложи промяна на Закона за здравето и вкарването на текст, че болница, която отказва да открие ковид отделение, няма право да работи с Националната здравно осигурителна каса.
Ето какво написа Ангелов преди минути във фейсбук профила си:
Изгледах няколко пъти материала на БНТ "Как минава едно дежурство по време на COVID-19". Министерството е казало още в началото на пандемията "тест за коронавирусна инфекция не може да е условие за хоспитализация". Правило!
Една нощ с линейка: Как минава дежурство по време на COVID-19
Има шефове на болници, които продължават да се правят на неразбрали, няма писмена следа как искат от хората тестове, което обезсмисля всякаква проверка. В конкретния случай дори говорим за доказан COVID-19.
Други мениджъри упорито отказват да откриват легла, пазят си "чисти болници".
Няма да стане!
След 20-те секунди, които чух по БНТ: Настоявам кмета Фандъкова да поиска оставката на директора на Четвърта градска. Има или няма организация и каква е тя - отговорен е мениджърът на ЛЗ.
За отказващите да открият легла - вкарвам в НС законов текст, на чието основание такива болници няма да работят с НЗОК. Ок, "чиста болница", но без публично финансиране.
Кание Уест влиза в Русия с два грандиозни концерта пред публика от 70 000 души
Съветник от „Български възход“ оглави „Прогресивна България“ в Камено
Николай Банев на 67 години - майка му Мария с емоционално писмо
Почина Добромир Кръстев-Кобрата, едно от познатите лица зад камерата в Бургас
Мътен въздух и мирис на изгоряло над България: Откъде идва димът
Владимир Кличко съкрушен след смъртта на Хейдън Пенетиър: Тя беше важна част от живота ми
Прокуратурата разследва смърт на бебе във Варна, втора майка разказа за сходна трагедия
Психиатър за „Кръв и чест“: Семейната празнота тласка младежи към неонацистки групи
Държавата ще плаща на хора да напуснат големите градове и да заживеят на село
Божидар Иванов от Св.Влас с трета поредна професионална победа в ММА
Бивша конгресменка твърди: Във Вашингтон обсъждат ядрен удар срещу Иран

Кой ми сра у задния джоб на шортите