Айтос плаче за Антон Георгиев, загинал от безумието на 28-годишен сливналия на АМ "Тракия"
Младежът с бясна скорост се е забил в Ладата, на чиято предна дясна седалка бил 62-годишният айтозлия
62-годишният Антон Георгиев е загиналият при тежката катастрофа на АМ "Тракия" снощи, научи Флагман.бг. Георгиев е бил на дясната седалка в Ладата, която малко след 21 часа бе пометена с бясна скорост от Аудито на 28-годишния младеж от от сливенското село Кортен.
Припомняме, че инцидентът стана в района на Карнобат, на км. 327+300 м. на аутобана, когато сливналията не успял да намали и се забил в задната част на соц автомобила. Шофьорът на Ладата е настанен за лечение в УМБАЛ-Бургас, с диагноза контузия в областта на гръдния кош и корема, без опасност за живота (ВИЖ ТУК).
Водачите и на двата автомобила са били тествани за употреба на алкохол, като са дали отрицателни резултати. Младежът е тестван и за употребата на наркотични вещества и техните аналози, също е дал отрицателен резултат. И на двамата шофьори е взета кръв за химичен анализ.
По случая е образувано досъдебно производство.
Топ 10 десерта за всеки случай: Рецепти, които трябва да опитате
Фон дер Лайен: Русия се подиграва
Левски с невероятен трансфер
Как да изградите успешни отношения според астрологията
14/05/2026, Четвъртък 20:40
1
Дара с коментар преди полуфинална на "Евровизия"
14/05/2026, Четвъртък 20:20
0
Алекс Николов громи с приятеля си Пория и Супермен
Лесна и бърза рецепта за пържени картофи - вкусни всяка вечер
16-годишен задържан за грабеж и побой над мъж
14/05/2026, Четвъртък 19:21
0
Как да използвате астрологията, за да подобрите живота си
14/05/2026, Четвъртък 18:59
0
Отиде си главният герой от култовия клип на „О, Тигре, тигре“
Разкриха менюто на Си и Тръмп - уникално е
Предлагат на ветерана Левандовски заплата от 90 милиона евро

Научи се да четеш... антон бил на дясна седалка пише, водачът е настанен в болница... аман от глупави хейтъри...
Без повече коментари!!!!!!!
Дори и фаровете да осветяват "едно петънце", габаритите на колата отпред, ако работят ще ги видиш от километри.
Нека органите на реда и съда се изкажат виновен ли е водачът на автомобила блъснал Ладата.
Асо е карал със 140 колкото е позволената скорост а на масата не са и светили габаритите е възможно да не го е видял