Коронавирусът взе още една жертва в Бургаска област
Починалият е на 50 години от с. Ново Паничарево
Пандемията от коронавирус взе поредна жертва в Бургаска област. Починал е мъж на 50 години от село Ново Паничарево, община Приморско, съобщиха източници на Флагман.бг.
Мъжът е имал и съпътстващо заболяване, наскоро е претърпял сърдечна операция. Преди дни е диагностициран и с COVID-19. Състоянието му се е влошило и той е приет в болница, където тази сутрин е издъхнал. С последния случай броят на починалите в региона стават 29.
Припомняме, че има още двама заразени в населеното място. Това са баба и дядо на трима ученици, които са карантинирани. Въпреки че децата са изолирани и училището е дезинфекцирано, много от родителите на съучениците им поискаха дистанционно обучение за седмица.
Училището в Ново Паничарево премина към онлайн обучение по искане на родители
Джереми Кларксън след битка с агресивен рак: Искам да видя как растат внуците ми
Затворници убиха съкилийник, обвинен в причиняване смъртта на дете
Партия „Център“ на Васил Божков се саморазпусна
Сигнал до Флагман.бг: EVN ни тероризира! Токът в жк "Възраждане" постоянни спира, уредите ни гърмят!
Обмислят още по-високи данъци за повече от едно жилище
В Русия се подиграха на Стармър, предложиха му да коси трева
Бургаските „Златни морски звезди“ спечелиха злато на Държавното първенство в Шумен
Цените на дизел и бензин почти се изравниха
Наберете тези вълшебни билки по изгрев на Еньовден, за да отключите лековитата им мощ!
35-годишната звезда от “Шербет от боровинки” починала след тежък запой
Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Трагичен инцидент в Пловдив завърши със смъртта на тригодишно дете

Явно още не са ти разпрали халката за днес, и за тва квичиш кат болно прасе. Айде марш при тъпкача да успокоиш нервите. И да си избършеш спер*ата от ръцете че ще ти замине клавиатурата до кат пишеш. Ляв храст!
Но по-голямо малоумие и грозен егоизъм е да не искаш да спазиш елементарни правила, заради самочувствието на некомпетентността, криворазбраната свобода и твърдоглавото си заинатяване. И отгоре на всичко да се гордееш с това!