Коронавирусът взе още една жертва в Бургаска област
Починалият е на 50 години от с. Ново Паничарево
Пандемията от коронавирус взе поредна жертва в Бургаска област. Починал е мъж на 50 години от село Ново Паничарево, община Приморско, съобщиха източници на Флагман.бг.
Мъжът е имал и съпътстващо заболяване, наскоро е претърпял сърдечна операция. Преди дни е диагностициран и с COVID-19. Състоянието му се е влошило и той е приет в болница, където тази сутрин е издъхнал. С последния случай броят на починалите в региона стават 29.
Припомняме, че има още двама заразени в населеното място. Това са баба и дядо на трима ученици, които са карантинирани. Въпреки че децата са изолирани и училището е дезинфекцирано, много от родителите на съучениците им поискаха дистанционно обучение за седмица.
Училището в Ново Паничарево премина към онлайн обучение по искане на родители
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела
Видовден е! Спазват се вековни традиции за здраве, черпят интересни имена
До морето с кола излиза по-скъпо това лято

Явно още не са ти разпрали халката за днес, и за тва квичиш кат болно прасе. Айде марш при тъпкача да успокоиш нервите. И да си избършеш спер*ата от ръцете че ще ти замине клавиатурата до кат пишеш. Ляв храст!
Но по-голямо малоумие и грозен егоизъм е да не искаш да спазиш елементарни правила, заради самочувствието на некомпетентността, криворазбраната свобода и твърдоглавото си заинатяване. И отгоре на всичко да се гордееш с това!