×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Близо 230 хиляди души са поискали 20-те евро компенсация за скъпите горива
  • Шофьор с над 3 промила алкохол катастрофира в Равда
  • Провеждат национален тест на системата BG-ALERT днес
  • Работник е в болница след инцидент в ТЕЦ "Бобов дол"
  • Kрай на COVID добавките, по-висок таван на дълга и намаляване на партийната субсидия в новия бюджет
  • НИМХ с предупреждение за опасно време в почти цялата страна
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Коронавирусът взе още една жертва в Бургаска област


Коронавирусът взе още една жертва в Бургаска област
Пациентът е имал съпътстващо заболяване, скоро е претърпял сърдечна операция
28 Октомври 2020, Сряда, 12:02 ч.
Автор: Емел МАХМУД

Починалият е на 50 години от с. Ново Паничарево

Пандемията от коронавирус взе поредна жертва в Бургаска област. Починал е мъж на 50 години от село Ново Паничарево, община Приморско, съобщиха източници на Флагман.бг. 

Мъжът е имал и съпътстващо заболяване, наскоро е претърпял сърдечна операция. Преди дни е диагностициран и с COVID-19. Състоянието му се е влошило и той е приет в болница, където тази сутрин е издъхнал. С последния случай броят на починалите в региона стават 29.

Припомняме, че има още двама заразени в населеното място. Това са баба и дядо на трима ученици, които са карантинирани. Въпреки че децата са изолирани и училището е дезинфекцирано, много от родителите на съучениците им поискаха дистанционно обучение за седмица. 

Училището в Ново Паничарево премина към онлайн обучение по искане на родители


В категории: Приморско


17
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Гръмотевична буря удари голям роден град Гръмотевична буря удари голям роден град 02/06/2026, Вторник 19:40 0
Тервел ИЛИЕВ Варненец е пребил почти до смърт 19-годишна Варненец е пребил почти до смърт 19-годишна 02/06/2026, Вторник 19:30 1
Тервел ИЛИЕВ България затъва България затъва 02/06/2026, Вторник 19:18 2
Тервел ИЛИЕВ Шок в София: Мъж се закани да заколи жена си Шок в София: Мъж се закани да заколи жена си 02/06/2026, Вторник 18:20 0
Тервел ИЛИЕВ Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор 02/06/2026, Вторник 18:12 1
17
Коментара по темата
17.
Ваня
29.10.2020 16:14:56
0
1
Гонзоо докладвай нивото на река Дяволска .
16.
????
28.10.2020 19:26:22
0
3
Абе , загадка е този ковид. Има го но при тези контакти ,,масово между хората ,,трябваше да има масово натръшкания ,а то2500 заразени ама здрави .другите 50 ;60болни но и там не се знае .Между другото болни от Грип - 0 нула ,няма грип вече . Кивито му Ева мамата .
15.
луд
28.10.2020 15:32:45
3
7
Какво стана, докторята днес направиха ли таргета заболели и пукнали от ковид?
14.
До джендъра с големите букви
28.10.2020 15:07:26
2
2
Скрий се някъде ве травестит!
Явно още не са ти разпрали халката за днес, и за тва квичиш кат болно прасе. Айде марш при тъпкача да успокоиш нервите. И да си избършеш спер*ата от ръцете че ще ти замине клавиатурата до кат пишеш. Ляв храст!
13.
ДО 4 Ковидиант
28.10.2020 14:51:14
3
3
Изобщо не е от малоумие А ОТ НЕПРЕКЪСНАТОТО ""ПОМПАНЕ""НА СТРАХ В СТАТОТО ЗА ДА ГО СТРИЖАТ ПОЛИТИЦИ И ТЪРГАШИ !!!!!!!!!!!ПРИМЕР ФЛАГМАН СЪВСЕМ АМА СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНО ПОДДЪРЖА ИСТЕРИЯТА !!!!!!!!ЧЕ И МАНИПУЛИРА МНЕНИЯТА ЗА ПРЕД ""ПОРЪЧИТЕЛИТЕ""" НА СТАТИИ!!!!!!!!!!!
12.
ДО 4 Ковидиант
28.10.2020 14:51:12
2
3
Изобщо не е от малоумие А ОТ НЕПРЕКЪСНАТОТО ""ПОМПАНЕ""НА СТРАХ В СТАТОТО ЗА ДА ГО СТРИЖАТ ПОЛИТИЦИ И ТЪРГАШИ !!!!!!!!!!!ПРИМЕР ФЛАГМАН СЪВСЕМ АМА СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНО ПОДДЪРЖА ИСТЕРИЯТА !!!!!!!!ЧЕ И МАНИПУЛИРА МНЕНИЯТА ЗА ПРЕД ""ПОРЪЧИТЕЛИТЕ""" НА СТАТИИ!!!!!!!!!!!
11.
ДО 4 Ковидиант
28.10.2020 14:51:05
2
2
Изобщо не е от малоумие А ОТ НЕПРЕКЪСНАТОТО ""ПОМПАНЕ""НА СТРАХ В СТАТОТО ЗА ДА ГО СТРИЖАТ ПОЛИТИЦИ И ТЪРГАШИ !!!!!!!!!!!ПРИМЕР ФЛАГМАН СЪВСЕМ АМА СЪВСЕМ БЕЗПЛАТНО ПОДДЪРЖА ИСТЕРИЯТА !!!!!!!!ЧЕ И МАНИПУЛИРА МНЕНИЯТА ЗА ПРЕД ""ПОРЪЧИТЕЛИТЕ""" НА СТАТИИ!!!!!!!!!!!
10.
Филма свършва
28.10.2020 14:23:19
1
4
Администрацията на държавния глава на САЩ Доналд Тръмп обяви победа над COVID-19 седмица преди президентските избори. Новината за края на пандемията идва на фона на все така големите и плашещи цифри за епидемиологичната обстановка в страната.
9.
До 8
28.10.2020 14:09:26
3
5
Е може ли да не се появи някой ковид дебил да се изака?Преди беше “доброволец” от ковид отделение в Испания или Италия,сега изведнъж и касиерка,която смърчала и кашляла се намери:).Видите ли шефът им викал да си мълчат и те така се изплашили,че стоят на работа и отказват да умират от “страшната зараза”,от която ще измрем яко,както каза един бас китарист!
8.
До Касиерката
28.10.2020 14:03:46
1
7
Е, при нас не е така. Двама от колегите ги прибраха с линейка след положителни тестове. Някои от останалите подсмърчат и кашлят, ама си мълчат, защото шефа каза, да си траем, освен ако не сме много зле. Пари за тестове нямаме и се надяваме, че е настинка и няма да заразим никого.
7.
До Ковидиант
28.10.2020 13:59:43
8
9
И да се страхуваш, и да не ти пука нямаш гаранция, че ще ти се размине.
Но по-голямо малоумие и грозен егоизъм е да не искаш да спазиш елементарни правила, заради самочувствието на некомпетентността, криворазбраната свобода и твърдоглавото си заинатяване. И отгоре на всичко да се гордееш с това!
6.
До 3
28.10.2020 13:51:54
0
5
Касиерка ама ако си от София ставаш хептен яка ! Защото в София при 50% от вирусоносителите смъртността там е 1 до 3 % от всички починали ! Явно софиянци се мръщат на 300лв. и за ковид да им пишат в акта за смърт ! Така че ако си касиерка от София пиши на лични да ти взема антитела !
5.
*********
28.10.2020 12:54:57
0
0
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
4.
Ковидиант
28.10.2020 12:39:31
14
14
В момента много ковидиоти не живеят, а са живи зомбита, тресящи се от ужас да не им се случи нещо. И докато за тези със съпътстващи тежки заболявания имат някакво оправдание, не разбирам младите хора, които сами в колата са си сложили маска. Според мен даже малоумието трябва да има някакви граници, но явно е необятно като вселената.
3.
Касиерка в магазин
28.10.2020 12:37:25
14
22
Мен професията ми ме предпазва от ковид 100%.Хиляди хора на ден минават през хипермаркета където работя,обаче ковид-19 подминава мен и колегите ми.Обикновено се лепи предимно на роми,учители,полицаи и др. такива на бюджетна издръжка.Много голям кеф е да ти върви заплатата,да вземеш едни 1800 лв и да си почиваш вкъщи.Уви за касиерките няма!
2.
Бахахаха , фейк мизерници
28.10.2020 12:14:01
17
23
Не е от неуспешната сърдечна операция , от ковид е , разбрахте ли племе !
1.
*********
28.10.2020 12:10:55
1
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасяват купувачите от булдозерите Над 150 сделки за имоти в „Баба Алино“, удостоверенията за търпимост спасяват купувачите от булдозерите 30-40% от дъбовата гора в района е отсечена през 2023 г. без да е издадено разрешение за сеч и са глобени 10 души от Украйна и Узбекистан На 6 юни в Бургас ще се обединим в името на една голяма кауза (ВИДЕО) На 6 юни в Бургас ще се обединим в името на една голяма кауза (ВИДЕО) Звездите, които каним, са щастливи да дойдат в Бургас, идват тук без да задават въпроси Кой ще плати за събарянето на „Баба Алино“? Армия от уреждачи замесена в омагьосания кръг Кой ще плати за събарянето на „Баба Алино“? Армия от уреждачи замесена в омагьосания кръг Ексминистър изкара инвеститора или много тъп, или подведен, а Цветанка Ризова възкликна „Хайде, малка бях, излъгаха ме...“ Нихал Юзерган: Срещу злоупотребите няма Коледа и Байрам, Пеевски размахва етническата карта Нихал Юзерган: Срещу злоупотребите няма Коледа и Байрам, Пеевски размахва етническата карта Мюсюлманите не сме му щит, каза тя Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Сампдория иска Хулио Веласкес за треньор Бъдещият спортен директор на италианския клуб - Америко Бранко, познава отлично Веласкес от съвместния им престой в Нидерландия и именно той е фаворитът му за нов наставник Честито! Токът и парното поскъпват от 1 юли, вижте новите цени Честито! Токът и парното поскъпват от 1 юли, вижте новите цени Енергийните компании са настоявали за средно поскъпване на парното с 30,65% Отпада COVID добавката за пенсиите, управляващите режат и партийната субсидия до 3 евро Отпада COVID добавката за пенсиите, управляващите режат и партийната субсидия до 3 евро Депутатите приеха промените в удължителния бюджет  Вътрешният министър: Невзоров е обявен за издирване, може би е напуснал страната Вътрешният министър: Невзоров е обявен за издирване, може би е напуснал страната Министърът съобщи още, че принудителна административна мярка, наложена срещу Невзоров, е била отменена в кратък срок и без достатъчно мотиви Защо се замита истинският проблем на украинската армия с нацистите Защо се замита истинският проблем на украинската армия с нацистите Познатият от Втората световна война символ - Черното слънце, е напълно нормализиран като инсигния на батальона "Азов" "Прогресивна България" оттегли предложението си за теглене на нов дълг заради ПВУ "Прогресивна България" оттегли предложението си за теглене на нов дълг заради ПВУ МС се ангажира да внесе предложението в НС, така че депутатите обосновано да се запознаят с него
Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Тръмп наруга Натаняху: В затвора щеше да си без мен Нарече го откачалка Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Заложници на екрана: Как безкрайното скролване разболява ума ни Ново изследване разкрива черната статистика на дигиталната зависимост и умората Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Мечта за всеки коткар: Как 60 котки в апартамент могат да се превърнат в безплатен живот на морето Приют на гръцки остров търси доброволци, които да заменят градския стрес с котешки рай Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България Не всички пенсионери ще умрат от глад заради 2 евро, смятат от Прогресивна България "Прогресивна България" неглижира критиките, като и днес продължи да подвежда обществеността, че не ощетява никого и не отнема 2,39 евро от всеки пенсионер, а напротив - дава му "много повече" Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Трябва ли субсидиите за партиите да се отрежат с 1/3 Остри критики към предложените от управляващите промени в удължителния закон за бюджета отправи депутатът от ГЕРБ Деница Сачева Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! Футболна легенда: Умирам, в четвърти стадий съм! 75-годишният Кийгън заяви в интервю за "Дейли Мейл", че се надява да успее да се сбогува с феновете на своя любим Нюкасъл в началото на следващия сезон Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Събарянето на незаконния град край Варна може да струва милиони на общината, ако КУБ се окаже кух Процедурата по премахването на сградите и цената й би предизвикала безпрецедентно социално напрежение След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща След молба за развод мъж яхна багер и срути семейната къща Разяреният съпруг атакувал имота, докато вътре се намирали жена му и двете им дъщери Морската вода в турския курорт Алания става опасна Морската вода в турския курорт Алания става опасна Замърсяването е стигнало критично ниво, предупреждава експерт Ясновидецът Яцковски: Как ще изглежда предстоящата криза Ясновидецът Яцковски: Как ще изглежда предстоящата криза Парите ще бъдат замразени, за да не се стига да хиперинфлация, на хората ще се раздават виртуални точки, описва виденията си известният поляк
Доналд Тръмп към Нетаняху: Доналд Тръмп към Нетаняху: Хората трябва да се откажат от скъпите неща Виц на деня Виц на деня - Как си приятелю?
- Добре съм. Завърших, магистратура, после защитих докторат.
- Аха, а доматите по колко ги продаваш?
Виц на деня Виц на деня Между програмисти:
- Знаеш ли какво е бракът?
- Представи си, че имаш бърз, безплатен, безлимитен интернет, но се отваря само един сайт!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Ако имаш същите идеи като някой друг, но една седмица по-рано от който и да е друг, тогава бъдеш приветстван като ясновидец
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори