Момче припадна на площада в Айтос (Обновена)
Момче в матроска униформа от почетно армейско формирование, което е част от ритуала на Димитровден в Айтос, внезапно се свлече на площада.
Повикана бе линейка. Не са ясни причините за неприятния инцидент, предава наш репортер. В безсъзнание е, от брадичката му тече кръв, явно се е наранил, когато е паднал. Около него се събраха хора, които опитват да му окажат помощ. Не може да се говори за физическо изтощение, тъй като церемонията бе кратка, а времето е благоприятно.
Оказа се, че младежът е от айтоското СУ"Н.Вапцаров", не е военнослужещ. Групата в матроски униформи била съставена от ученици. Около него има полиция. Директорката и класната му ръководителка помогнаха, за да го изправят на крака, казал, че не бил закусвал преди да дойде на площада.
Инцидентът помрачи за кратко празничното настроение.
Очаквакте подробности
Гришо останал без книжка след превишена скорост в Монако
Лекар развенча голям мит, свързан с водата
Анна отдаде постоянните си кожни обриви на стреса, истината се оказа зловеща
Настъпва голям астрологичен обрат за три зодии
Само един депутат от Габрово отиде да помага след наводненията - Богомил Петков
Затворници помагат в разчистването на Габрово след преливането на река Янтра
19-годишен обърна колата си в канавка, пострадаха бебе и второкласник
Бивш член на елита завърши сезона с 227 гола в “А” областна
Мария Бакалова поздрави Левски, феновете се докоснаха до титлата
Децата от фаталния купон с дрогата-убиец в Благоевград са известни фамилии
Дарина Гильова е носителят на наградата „Млад художник на Бургас“ за 2026 година
Спад в цените на някои от основните храни тази седмица

Храната прави борбата...!!!!
Ащо се отнася за припадналия дали е ученик или кадрови матрос е видно че за в бъдеще какровата ни армия ще се попълва без оглед на годноста им .Абъде попълнен числения състав .