Почина 70-годишната жена, блъсната на пешеходна пътека на бул. "Захари Стоянов"
По случая е образувано досъдебно производство
Почина 70-годишната жена, коя бе блъсната на пешеходна пътека на бул. "Захари Стоянов" в Бургас. Както Флагман.бг писа по-рано, бабата е пресичала зебрата, за да стигне до магазин "Мосю Бриколаж". В този момент обаче била пометена от лек автомобил "Дачия", с бургаска регистрация.
На място веднага е пристигнал екип на Спешна помощ, който откарал пострадалата към болницата. По пътя жената издъхнала.
Удрът е бил изключително сериозен, тъй като щетите по автомобила са големи - цялото предно стъкло на колата е потрошено.
По случая е образувано досъдебно производство.
Поморие ще отбележи Деня на Тракия с панихида и поднасяне на венци
Несебър представи визия за опазване на Стария град до 2045 година
Мъж отвлече бившата си от столичния квартал Дианабад
Община Карнобат започна подмяна на кошчетата за отпадъци
Ужасна катастрофа на АМ "Тракия", ТИР и бус се смачкаха. Свидетел: Има тяло на части!
Не давайте на децата си тези играчки - откриха фентанил в кукли Барби
ГДБОП иззе 400 мастербокса цигари без бандерол при акция
Гърция дава до 60 евро за гориво и още помощи заради скъпия петрол
Откриха четирима младежи край хижа "Марица" след нощно издирване
Фондовите пазари в Европа отново се понижиха
Работодателите плащат с близо 14% повече за труд, секторът с имотите излезе начело
Катастрофите до 5 години назад вдигат цените на застраховката

Факта е,че починал човек и си толкова прост ,че да "търсиш под вола теле" с вярванията ти,да не се намаля на пешеходна при наличие на светофар!
Не си дорасъл нито за шоф.книжка нито за да живееш в общество!Това,че е възможно да пишеш коментари не означава,че непременно трябва да го направиш! Можеш да се въздържиш,поне когато е за починал в последните часове човек...предполагам,че не си съгласен,но така или иначе -go fuck yourself!
Мир на праха и.