×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Бягство към сигурността: златото достига рекордни нива
  • Заявленията за гласуване извън страната може да се подават до 24 март
  • Хотелиерите призовават да не се блокира наемането на работници от трети страни
  • Важно: На 14 март ще се извърши почистване на бул. „Демокрация“ – преместете автомобилите си
  • САЩ са унищожили 16 ирански кораба, миниращи Ормузкия проток
  • Иран предупреди: Петролът ще стигне 200 долара за барел
  • Прокурорската колегия остави без разглеждане искането на правосъдния министър за нов и.ф. главен прокурор
  • Уж нисък риск, но противовъздушната отбрана на България е извадена на бойни позиции
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Кметът на Созопол подкрепи Кирил Добрев за председател на БСП


Кметът на Созопол подкрепи Кирил Добрев за председател на БСП
Според Тихомир Янакиев изборът е правилен и ще доведе до по-силна партия, която да е модерна и да върви напред
21 Август 2020, Петък, 12:40 ч.
Автор: Георги РУСЧЕВ

Добрев е човек, който гори и милее за партията, заяви Тихомир Янакиев

Кметът на Созопол Тихомир Янакиев изрази подкрепата си за кандидата за председател на БСП Кирил Добрев. По думите му той подкрепя по-силна БСП, която да е модерна и да върви напред.

“Добрев е човек, който гори и милее за БСП. През 2019 година, когато станах кмет на Созопол, минахме през едни изключително трудни избори. Тогава бях подкрепен от партията и разбрах какво е да работиш в екип с него”, заявява Янакиев. 

Припомняме, че на 14 август стана ясно, че Кирил Добрев обяви кандидатурата си за председател на БСП. Като акцент пред Столетницата той постави обединението на левицата на принципна, а не на лична основа. 

„Заедно можем да дадем кауза на обществото, защото партията, партията сме всички ние, а не просто един човек. Кандидатирам се, защото съм възпитан винаги да търся решения, а не оправдания”, казва още Добрев. “Убеден съм, че можем да вървим заедно. Не обещавам депутатски места, нито удобни министерски кресла. Мога да работя, да върна БСП на върха. Там, където й е мястото. А след това? След това - решавате вие!”, каза във видео обръщение тогава Кирил Добрев.

Кирил Добрев: Кандидатирам се за председател, за да обединя БСП (ВИДЕО)

Ще се роди ли нова звезда след изборите за лидер на БСП

Изборите за председател на БСП предстоят през септември, след като бяха отложени значително във времето заради коронавируса и обявеното в страната извънредно положение.


В категории: Политика


15
Коментара
15
Коментара по темата
15.
до 14
21.08.2020 17:36:09
2
0
Тъпако, ти, който мрънкаш за пешеходна безопасност, не разбра ли, че не става въпрос за паркоместа, а за ТРОТОАРИ??? Или ти е кеф да вървиш по улицата? Каква безопасност за пешеходците само уааууу. Ти разби всички скали на тъпомера.
14.
Пешеходна безопастност
21.08.2020 17:15:41
0
6
Имах предвид да се махнат тези обемни и грозни бетонни топузи, и да се подменят с подходящи по-високи .На вас само паркоместа са ви в главите.
13.
хаха
21.08.2020 17:09:01
0
4
Абе на републиканска са може би най-широките тротоари. Явно не си забелязал че всички тротоари в Созопол са пълни с коли паркирани в нарушение на чл. 94(3) от ЗДвП. А пък в ЗДСл ясно пише, че държавните служители са дисциплинарно отговорни не само за действията си а и за бездействията си. ;)
12.
???
21.08.2020 17:09:00
0
3
ФЛАГМАН къде изчезна коментар 11?
11.
до 11
21.08.2020 16:50:14
1
6
Абе ти луд ли си? Какво паркиране на ,,Републиканска"?Там ъротоарът е широк три плочки.Какви хазаи, какви паркоместа, какви глоби?Че и от ощетяване на бюджета разбираш....
10.
Пешеходна безопастност
21.08.2020 14:56:41
1
16
Хайде вземете махнете незабавно бетонните колчета по ,,Републиканска" че са като табуретки.Тротоарът от Общината до FIбанк е най натоварен а те отнемат от и без това тясната пешеходна зона.В блъсканицата хората не ги виждат и се спъват в тях.
Да се огради тротоара пред А1 и ДСК .
Паркиралите там коли принуждават пешеходците дасе движат по асфалта.
9.
чужбина
21.08.2020 14:51:53
0
17
Да , партията е кауза , за която
се работи а не взема , дава се.
Как Добрев ще бъде кандидат, ка
к ше бъде начело един човек имащ
40 фирми. Как ще се борите срещу
корупцията , която е при вас ,
Аз считам , че всички са в един отбор
така че без партии. Това ще е за доброто и
да се даде старт на истинска ревизия.
8.
Първо помисли*
21.08.2020 14:44:39
0
20
*Много малко хора гласуваха за партия на кметските избори. Повечето бяха за име и личност. Сега не е нужно да се говори за партии. Нужно е личността да се докаже и да израсте за 4 години.
7.
kmete lesh si
21.08.2020 14:19:16
3
16
Гледай какво пишат 4 и 5. С бездействието си от началото на лятото до сега си ощетил бюджета с минимум 500 хил. лева.
6.
Местен
21.08.2020 13:50:43
1
11
Дааааа, всичко стана ясно!
5.
До Янакиев
21.08.2020 13:39:10
8
21
Тихомире, гласувай за който искаш но преди всичко мисли за благото на града ни. Чета от фейса че групичка гръцки мишки се готвели да опъват палатки на Черно море и да блокират новия град. Не че пред общината също не може, но как ще си затворят стария град тарикатите. Ако това е вярно и ти позволиш да се случи, ще има погром. Нека си избутаме и без това слабия сезон, а зимата ако толкова много искат, да разпъват катуна. Тогава няма да пречат на никой!
4.
Грешка
21.08.2020 13:31:19
1
17
Това са първи наченки за зашеметяване от местната власт.Има доста проблеми в Созополска община , кмета се измерва кого щял да подкрепя.Има приказка,, когато атовете се ритат, магаретата мълчат,,!
3.
Грешка
21.08.2020 13:31:15
0
18
Това са първи наченки за зашеметяване от местната власт.Има доста проблеми в Созополска община , кмета се измерва кого щял да подкрепя.Има приказка,, когато атовете се ритат, магаретата мълчат,,!
2.
Edin Chovek
21.08.2020 13:05:07
5
20
Да го ДУ*хаШ и ТИ тихомире
1.
в очите
21.08.2020 12:53:09
4
26
Е всичко стана ясно ! Приемственост ! Т.е. и Янакиев и Рейзи все хора на Пеевски. Затова ли остави всички началници на отдели на Рейзи ? Дали ще си с ГЕРБ или с БСП ( Добрев и Гергов) все Шиши ще е зад теб !
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Невероятната история на Стойне Шопски - българинът, който арестува Карлос Чакала и бе изхвърлен от МВР Невероятната история на Стойне Шопски - българинът, който арестува Карлос Чакала и бе изхвърлен от МВР Уникален разказ от Свиленград връща към една от най-странните истории от Студената война Ако смятате, че в Слънчев бряг е зле, по-добре идете в Копакабана! (ВИДЕО/СНИМКИ) Ако смятате, че в Слънчев бряг е зле, по-добре идете в Копакабана! (ВИДЕО/СНИМКИ) Нe е останала и песъчинка от елита по терасите на класните хотели и от знойните тела на красавици по плажа Колко човека може да приюти "подземния Бургас", ако тук избухне война Колко човека може да приюти "подземния Бургас", ако тук избухне война За населението в най-големия жилищен компекс „Меден рудник”, който е с около 80  хил. жители, има само едно скривалище - под ОУ „Елин Пелин”. Другото най-близко е чак под металургичния завод край Дебелт Легендарното заведение „Гролш“ на входа на Морската градина търси нов собственик. Мераклии има Легендарното заведение „Гролш“ на входа на Морската градина търси нов собственик. Мераклии има Продава се само конструкцията, масите, столове и оборудването - за земята има търг в Общината на всеки пет години  Брокер „изби рибата" в Слънчев бряг: Продава апартамент с бонус „Мерцедес“ Брокер „изби рибата" в Слънчев бряг: Продава апартамент с бонус „Мерцедес“ Дали пазарът в Слънчев бряг вече започва да прелива от имоти, чиито собственици търсят изход на всяка цена, или някой просто е решил да се раздели и със стария си автомобил покрай продажбата, остава загадка Енергиен експерт към партиите: Разрешете износа на бургаската рафинерия, за да паднат цените Енергиен експерт към партиите: Разрешете износа на бургаската рафинерия, за да паднат цените Естествено, че „Литаско“ ще заведе дело и това е резултат от абсолютно неразбиране на макроикономическите процеси, коментира той Ива Екимова: "Срещнах любовта“ Ива Екимова: "Срещнах любовта“ Пиарката благодари за поздравите за рождения си ден и публикува снимки от почивка, сред които и кадър с новия мъж в живота ѝ Отлив на израелски туристи в Банско след ескалацията на конфликта в Близкия изток Отлив на израелски туристи в Банско след ескалацията на конфликта в Близкия изток Хотели в зимния курорт отчитат анулации на резервации, а част от гостите удължават престоя си заради отменени полети Ф-Студио: Веси Бонева за живота в Бургас, любовта и мястото на жените в модерния свят Ф-Студио: Веси Бонева за живота в Бургас, любовта и мястото на жените в модерния свят Живеем във времена, в които всеки може да бъде всичко. Ние, жените, имаме цялата възможност да мислим за своите стремежи, за своите мечти и свобода да създаваме своята реалност, казва певицата Положителна развръзка за 9-месечните близнаци от кардиологична болница Положителна развръзка за 9-месечните близнаци от кардиологична болница Малките момченца, който бяха изоставени от майка си ще бъдат отглеждани в компанията на още едно дете
Тръмп се отметна за убийството на 171 момичета с „ирански“ Томахоук Тръмп се отметна за убийството на 171 момичета с „ирански“ Томахоук „New York Times“ потвърждава, че децата на възраст от 6 до 11 години са погубени с американска крилата ракета  Иран след заплахите на Тръмп: Гответе се за 200 долара за барел Иран след заплахите на Тръмп: Гответе се за 200 долара за барел Ислямската република отваря Ормузкия проток, но само за държавите, които експулсират посланиците на САЩ и Израел Състоянието на Тейлър Суифт достигна 2 млрд. долара Състоянието на Тейлър Суифт достигна 2 млрд. долара Певицата е сред най-богатите знаменитости в света, а ръстът идва основно от музика, турнета и стойността на каталога ѝ Тръгна по същество на делото срещу пернишките садисти Габриела и Красимир Тръгна по същество на делото срещу пернишките садисти Габриела и Красимир Двамата са обвиняеми за жестокост и причиняване на смърт на животни. Случаят предизвика протести в Перник и други градове в страната Краста плъзна в Европа Краста плъзна в Европа Преживяхме ад, жалват се пациенти във Великобритания, където случаите растат главоломно Бахрейн изведе всичките си самолети зад граница Бахрейн изведе всичките си самолети зад граница Летището на малката държава е редовно мишена за иранските ракети и дронове Педро Санчес призова за премахване правото на вето в ООН Педро Санчес призова за премахване правото на вето в ООН Той нарече сегашната структура на световната организация „блокирана и остаряла“ Те и в съня си мечтаят да го гледат: Как в КНДР отразяват вожда Ким (ВИДЕО) Те и в съня си мечтаят да го гледат: Как в КНДР отразяват вожда Ким (ВИДЕО) Залата се тресе, всички реват – репортажът на Централната корейска телевизия е като евангелска молитва, завършваща с транс  Второ девическо училище е засегнато при удар в Иран Второ девическо училище е засегнато при удар в Иран Сграда в Хомейн е поразена при атака срещу полицейски сили, а данни от отворени източници и снимки от мястото насочват към нов случай с щети по учебен обект Лоша поличба или случайност: "Рибата на Страшния съд" изплува на плаж в Мексико Лоша поличба или случайност: "Рибата на Страшния съд" изплува на плаж в Мексико Редкият случай в Кабо Сан Лукас привлече внимание заради фолклора около вида на рибите гребци, но научните данни не подкрепят връзка между появата му и бъдещи бедстви
Виц на деня Виц на деня - Скъпа, чувствам се странно когато правим с*кс! Един път ми е топло, друг път - студено!
- Ами единият път е през Юни, а другият през Януари!
Виц на деня Виц на деня - Ау, колко готино ви е облякла мама с еднакви костюмчета! Да не сте близнаци?
- Госпожо, излезте от автомобила и си дайте документите!
- Да скъпи!
- Хайде миличка да направиш и за мен едно!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Политиката е като художествената гимнастика - обръчи от фирми, рязане на ленти, подхвърляне на топката, програма с медии и съчетание с бухалки!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори