Затвориха Районната прокуратура в Айтос, служителка е с коронавирус
Жената и съпругът й били на почивка, където явно са се заразили
Сградата на Районна прокуратура-Айтос е затворена заради случай на коронавирус, научи Флагман.БГ от наши сигурни източници. Става въпрос за служителка, която се е завърнала наскоро от почивка, проявила е симптоми на заболяването, тествана е и пробата й е дала положителен резултат на PCR теста. Съпругът на жената също е проявил симптомите на COVID-19.
По информация на Флагман.БГ жената е ходела на работа в продължение на 1 седмица след завръщането си от отпуска, а в РП-Айтос и това вероятно ще наложи масово тестване на всички служители, работещи в сградата.
Не е ясно в какво състояние са двамата заразени. Според наши източници обаче жената е с по-лека симптоматика от мъжа.
В момента сградата на Районна прокуратура-Айтос е затворена за дезинфекция. Тя ще продължи в следващите дни, през които също ще бъдат тествани голям брой от останалите служители, особено тези, които са били в пряк контакт със заразената жена.
Български бургер - лесна и вкусна рецепта с любими родни вкусове
Как да се справим с безсънието без лекарства - работещи навици за по-добър сън
Тръмп се отметна за убийството на 171 момичета с „ирански“ Томахоук
Лесна и бърза българска рецепта за сирене по шопски на фурна
Пролетна диета за бързо влизане във форма - лек режим за повече енергия
Иран след заплахите на Тръмп: Гответе се за 200 долара за барел
Не изхвърляйте старите тениски - ето как да ги превърнете в нещо полезно
Класическа рецепта за пълнени чушки с кайма и ориз - вкус от българската кухня
Търговци и граждани, внимавайте: На касата ми върнаха старо левче вместо евро
Плащат 25 000 евро на млади хора, за да си хвърлят доброволно шофьорската книжка
Скандал след Левски - Локо Пд, Крушарски бесен за дузпата
Преслава показа новото си Ферари - лъскав звяр за стотици хиляди (СНИМКА)
