×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

320 жители на село Равнец искат оставка на видна фигура от Общинския съвет в Бургас


320 жители на село Равнец искат оставка на видна фигура от Общинския съвет в Бургас
Константин Бачийски в Равнец, където разви визията си за бъдещето на някогашното военно летище. Заради крупната идея Община Бургас промени ПУП-а
29 Юни 2020, Понеделник, 16:31 ч.
Автор: Радостина ГЕОРГИЕВА

Основен акцент в предизборната програма на Константин Бачийски за кмет бе създаване на бизнес зона в близкото до Бургас село

Подписка, съдържаща внушителен брой имена на жители от бургаското село Равнец, е входирана току-що в канцеларията на Общинския съвет на Бургас. Тя е адресирана до председателя на постоянната комисия по икономика Константин Бачийски.

В обръщението до Бачийски, който бе кандидат за кмет на местните избори през октомври м.г., се описва разочарование от обещан, но неизпълнен ангажимент за крупна инвестиция.

В писмото до настоящия общински съветник и водач на групата на ПП Средна европейска класа (СЕК) се настоява за извинение към хората на Равнец и напускане на местния парламент, тъй като според жителите на селото, незаслужено ги представлява.

Може ли Бургас да стане българският Дубай, запознайте се със стратегията "Бачийски”

В същото време жителите от населеното място, в което живеят около 1300 души постоянно, призовават и други хора – членове на ОбС да поемат отговорност заради неизпълнените обещания по време на изборите.

Константин Бачийски: Ще превърнем Бургас в световен икономически център

„Смятаме, че Общинският съвет в Бургас също носи отговорност, че не е проверил дали наистина съществуват такива бизнесмени и на доверие смени Плана на летището“, се казва в обръщението, имайки предвид ситуацията, която описваше през есента конкуренция на световни корпорации да инвестират в бизнес зона на изоставеното военно летище.

В подписката има 320 имена.(ВИЖТЕ ПОДПИСКАТА ТУК)

Ето пълния текст:

 


В категории: Политика


21
Коментара
21
Коментара по темата
21.
До №17
30.06.2020 10:28:23
0
0
Е, след като са гласували за него само 2 (двама), как ще решева какво да се случва в Равнец? Най-малкото е трябвало първо да попита останалите 1298. То щото толкова му пука за Равнец, за това са гласували толкова - двама. И дай всеки с налудначиви идеи, а който са гласували 1-2-ма да му сев обръща внимание...
20.
Ggg
30.06.2020 07:34:47
0
5
Царя на обещанията и заблужденията. Няма нищо конкретно направено за хората. Само лаладжийки локуми.
19.
Диви селяни
30.06.2020 06:06:55
3
2
Някоя гербсджийска муцуна ли ви "нави" ограничените мозъци за тази продтотия
18.
DJ C
30.06.2020 02:18:03
3
7
Евала Бачийка , мачкай под ред и давай напред. Те и от махалата в Комлука могат да спретнат подписка , ама хич да не ти пука. Ей сега да бяха изборите, както им разкри кирливите ризи , щяхме да им кажем ние. Ама няма страшно те следващите избори наближават, така че тогава ще видят кой ще подкрепи народа.
17.
РАВНЕЦ
30.06.2020 02:02:02
1
8
Е как 320души от Равнец искат оставката на Бачийски, като в протоколите за общински съветници от месните избори в Равнец той има само два гласа от там и сигурно ги знае поименно. То трябва да си гласувал за някой , че да имаш претенции към неговата дейност. Явно за да съберат подписка от 320 души са се събрали гласоподавателите на ГЕРБ , ДПС и още някой от придворните им , че да направят тази бройка. Явно Бачийски здраво им е бръкнал в здравето, че да хвърлят толкова енергия срещу него. Искрено му пожелаваме успех и все така да мачка нагледците.
16.
*********
29.06.2020 22:17:03
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
ФЛАГМАН ЗАЩО ???????????????
29.06.2020 21:23:00
0
1
БЛОКИРАТЕ ВОТА НА КОМЕНТАР №11
14.
ДО 11 ЯВНА УИДУРМА
29.06.2020 21:10:42
2
4
ОТ"" МАААЛАТА"" НА РАВНЕЦ !!!!!!ЗАРАДИ ""ПОДЛОГИТЕ"""ПОДАРИЛИ ПЪТЯ ЧРЕЗ КОЕТО ЛИШАВАТ БУРГАЗЛИИ ОТ ЗАКОННОТО ИМ ПРАВО ДА ПОСЕЩАВАТ ОТМАНЛИ
13.
Koko
29.06.2020 19:53:34
4
10
Че те на бъчийски програмата за изборите му я писаха в герб той си е тяхно отроче
12.
Обещаното не е като даденото
29.06.2020 18:40:48
2
13
Откак се помня все някой ни обещава светло бъдеще. Остарях, захитрях и вече на никой политик не вярвам. Помните ли царя с неговите 800 дни?
Ето ви 2 мъдрости от чичо ви:
- Обещаното не е като даденото
- Каквото някой политик ви обещае, никой не може да ви го даде
11.
Божидаров
29.06.2020 18:19:07
9
26
Империята отвърна на удара! Бачийски натисна Кмета и ГЕРБ за позорното подаряване на пътя на Доган и сега шайката подготви тази подписка! В Равнец обаче СЕК имат 30-40 гласа-как така хора, които не са гласували за даден човек могат да му търсят сметка? А едно птиченце ми докладва , че подписката е от махалата, където за шише ракия може да поискат и Николов да стане космонафт!
10.
Хахахаха
29.06.2020 18:12:55
1
11
Е то беше ясно, че им се подиграват. Такива индуструални зони се правят за да могат Нечии фирми да вземат парички от проектиране и строителство. От 1990 до 2004 година българската мафия разчиташе да разпродава построенното от комунистите. От 2004 година БГ мафията разчита на кражба от еврофондове и държавен бюджет. Всякакви идеи за индустриални зони и проичие, са чиста подигравка със стадото. В БГ няма капацитети, които да развиват такива бизнеси, а никой чужденец не би правил бизнес в държава с такава проста и крадлива мафия, и с толкова глупав и некадърен народ
9.
*********
29.06.2020 17:46:15
0
2
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
8.
До равнецчани
29.06.2020 17:40:35
6
8
Вии пък сте намерили на кой да вярвате.Тц тц
7.
До 3
29.06.2020 17:34:14
9
10
Каква скалапеност бе, 320 човека е половин Равнец.
6.
Валентин
29.06.2020 17:26:00
6
11
Там става мигрантски лагер след няколко месеца
5.
равнец
29.06.2020 17:09:18
7
18
Селяндури, обърнете се към кмета и управляващото мнозинство. Без тях Бачийски нищо не може да прокара в общински съвет. А от подписалите се съм сигурен, че поне 2/3 не са гласували за СЕК.
4.
Смях
29.06.2020 17:08:27
6
16
Има ли 320 души гласували за него в Равнец, че да му искат оставката? Като не си избрал някой и не си му дал власт, как така искаш той да изпълни обещаното?
3.
възмутен гражданин
29.06.2020 16:50:17
9
23
Ехехехе, каква скалъпена декларация! Сигурно и хабер са си нямали селяните, които са подписвали, но подстрекателите са решили да атакуват Бачийски!

към всички общински съветници, гласували "ЗА" ПУП, с който се подарява на Доган общински път и им е отнет достъпа до морето на м.Росенец:
И НИЕ НЕ СМЕ ГЛАСУВАЛИ ЗА ВАС, ЗА ДА ПРАВИТЕ ПОДАРЪЦИ НА ДОГАН, КАТО МУ ПОДАРЯВАТЕ ПЪТЯ И ДОСТЪПА ДО МОРЕТО, НО......ВИЕ ГО НАПРАВИХТЕ БЕЗ ДА НИ ПИТАТЕ, ПРОТИВНО НА ВСИЧКИ ЖЕЛАНИЯ НА ИЗБИРАТЕЛИТЕ!
НЕЗАБАВНО ИСКАМЕ ВАШАТА ОСТАВКА!
Бачийски, смело напред! Инициирай подписка на гражданите, несъгласни с приемането на този ПУП и за оставката на всички гласували "за" общински съветници!
Толкова са прозрачни намеренията ви, толкова сте смешни и жалки, но сте и толкова подли и коварни! Но скоро ще сте на бунището, идва ви края....и това ви прави още по-жалки!
2.
*********
29.06.2020 16:33:44
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
1.
*********
29.06.2020 16:33:39
0
3
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Областният управител: Държавата е на мястото си при въвеждането на еврото в Бургас Областният управител: Държавата е на мястото си при въвеждането на еврото в Бургас Само 5 нарушения при стотици проверки: как върви преминаването към еврото в Бургас 15-годишно момче в болница след прекаляване с енергийни напитки и вейп 15-годишно момче в болница след прекаляване с енергийни напитки и вейп Тийнейджърът е изпил пет енергийни напитки, взета му е кръвна проба за токсикохимична експертиза За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари Астрологични прогнози сочат силни любовни обрати за тях в последните дни на месеца Задържаха отново синът на бизнесмена Бобоков в Пампорово след полицейска проверка Задържаха отново синът на бизнесмена Бобоков в Пампорово след полицейска проверка В автомобил, чиято собственост е на 19-годишния Божидар, е открит пакет със суха тревна маса След третия мандат фокусът се измества към служебния кабинет и изборите След третия мандат фокусът се измества към служебния кабинет и изборите Политолози очакват бързи консултации при президента, но датата за вота зависи от състава на служебното правителство Швейцарски банкер си продава пентхауса в Бургас за 1,3 милиона евро Швейцарски банкер си продава пентхауса в Бургас за 1,3 милиона евро Чужденецът продава още един подобен имот з Поморие и явно е решил да се върне в родината си Няма такъв бар в Бургас! Официално откриха Red Lion в комплекс Central Park Няма такъв бар в Бургас! Официално откриха Red Lion в комплекс Central Park Още в първата си вечер показа, че това ще е едно от най-оживените места в града 100 процентното машинно гласуване е отхвърлено - настоява се за смесен вот 100 процентното машинно гласуване е отхвърлено - настоява се за смесен вот Правната комисия отново обсъжда промените в Изборния кодекс Вечерен купон в Русе завърши със смъртта на 32-годишен мъж Вечерен купон в Русе завърши със смъртта на 32-годишен мъж Фаталният инцидент е станал след нощно събиране на двама мъже и две жени в апартамент Росен Желязков призова за бързо отиване на избори без политическо шоу Росен Желязков призова за бързо отиване на избори без политическо шоу Премиерът в оставка настоя конституционната процедура да се развива в духа на основния закон, а не като спектакъл
За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари За тези три зодии студената зима става гореща още преди края на януари Астрологични прогнози сочат силни любовни обрати за тях в последните дни на месеца Доналд Тръмп прати в карцера северномакедонците Доналд Тръмп прати в карцера северномакедонците Нареди ги  до Гамбия, Ливан, Непал, Пакистан и Руанда  Коя е скандинавска страна се утвърждава като едно от най-добрите за отглеждане на деца Коя е скандинавска страна се утвърждава като едно от най-добрите за отглеждане на деца Ново проучване нарежда Норвегия сред най-щастливите дестинации за емигранти и семейства   Франция предупреди САЩ, че завладяването на Гренландия е преминаване на червената линия Франция предупреди САЩ, че завладяването на Гренландия е преминаване на червената линия Париж сигнализира, че подобен ход ще застраши икономическите отношения между Европа и Вашингтон Бившият президент на Южна Корея Юн Сук Йол е осъден на 5 години затвор Бившият президент на Южна Корея Юн Сук Йол е осъден на 5 години затвор Юн е признат за виновен в осуетяване на заповед за арест и фалшифициране на документи след опита му да въведе военно положение Швеция пусна „Убиецът от рудника“ да броди на свобода Швеция пусна „Убиецът от рудника“ да броди на свобода Афганистанският мигрант бе осъден доживот, след като изнасили жена и я хвърли в минна шахта   Ще бъде ли ударен Иран с ракети „Томахоук“ заради лова на бунтовници? Ще бъде ли ударен Иран с ракети „Томахоук“ заради лова на бунтовници? Няма да се спрем, докато всеки нарушител и терорист не бъде идентифициран, задържан и подведен под отговорност, закани се шефът на полицията в Техеран Крис ли ще играе Стоичков Крис ли ще играе Стоичков Според самия Христо Стоичков който и да бъде избран, въобще няма да му е лесно да се справи с ролята Възрастен турист опитал да излети от Тенерифе с починалата си съпруга Възрастен турист опитал да излети от Тенерифе с починалата си съпруга 80-годишният мъж е преминал проверките за сигурност на летището, без да бъде задържан, след като не са открити данни за престъпление   Кран премаза коли ден след трагедията с 32 трупа, има нови жертви Кран премаза коли ден след трагедията с 32 трупа, има нови жертви Министърът на транспорта на Тайланд обяви, че "Италтай" е главният изпълнител и на проекта за магистралата на последния инцидент, въпреки че участват и няколко други компании
Росен Желязков Росен Желязков Трябва бързо да се отива на избори, без политическо шоу Виц на деня Виц на деня Гледам новините и някак ласкаво започвам да псувам на сръбски, щото българският вече не обхваща обема на ситуацията. Виц на деня Виц на деня Една жена се явила на интервю за стюардеса. Служителят я попитал:
- Защо се ориентирахте точно към тази професия?
Тя отговорила:
- Ами, защото в самолета ще се запозная с много мъже!
Оня се шашнал:
- И само за това?! Ами, че Вие може да се запознаете с мъже и в някоя кръчма!
Тя се аргументирала:
- Да де, ама в самолета няма къде да избягат!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Да правим всичко с лекота
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори