На 8 юни честваме Деня на Македония и падналите за нейната свобода
Отбелязвайки Свети Дух - Ден на Македония, с преклонение си спомняме за знайните и незнайни герои, паднали за нейната свобода
На 8 юни, понеделник, от 18.00 часа при Паметника на 24-ти Черноморски пехотен полк пред Военен клуб - Бургас, ще се проведе граждански ритуал по полагане на венци и цветя в памет на всички герои, загубили живота си за освобождението на македонските българи от вековното чуждо иго. В честването ще вземе участие "Бургаски духов оркестър" с диригент Анастас Камиларов.
Отбелязвайки Свети Дух - Ден на Македония, с преклонение си спомняме за знайните и незнайни герои, паднали за нейната свобода. На този ден свеждаме глави пред саможертвата на участниците в освободителните борби и отдаваме почит пред тяхното дело.
Цените на екскурзиите до Египет поскъпват заради нова такса "гориво"
НАП въвежда българския изкуствен интелект на INSAIT
Калин Стоянов: Демерджиев е наредил масови арести на активисти и кметове на ДПС
ЦИК отряза кандидати, пробвали се в две и дори четири партии
1.3 млн. българи нямат пари за лечение – все повече доплащаме за здравни услуги
Европейските цени на газа скочиха с 35% след ударите в Близкия изток
На хижа "Кемен дел" до София е било страшно, съобщиха от БТС
Варна под заплаха от воден срив
Главният секретар на МВР разкри стряскащи данни за купуване на гласове
Скандална кражба в "Меден рудник", 24-годишен криминоген "изби рибата"
Неидентифицирани дронове засечени над базата, в която живеят Марко Рубио и Пийт Хегсет
