Барбарона, Плешивия и Топа признаха за наркофермата, ето колко ще лежат зад решетките
Те сключиха споразумение с прокуратурата и получиха минимално наказание
Мартин Душев-Барбарона, Веселин Кръстев-Плешивия и Йордан Марков-Топа са осъдени от Окръжния съд в Бургас за наркофата в сунгурларското село Ведрово и наркосклада в Поморие. Магистратите одобриха постигнатото споразумение между Окръжната прокуратура и обвиняемите на разпоредителното заседание, в което бе поискано делото да бъде гледано по реда на деференцираната процедура.
Флагман.бг припомня, че тримата бяха задържани при мащабна спецакция на ОД на МВР-Бургас през август м.г. (ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)
Барбарона, Плешивия и Топа се признават за виновни за това, че в с. Ведрово и в Поморие, действайки като съучастници, държали с цел разпространение наркотично вещество – коноп, близо 4200 гр, на обща стойност 25 164 лв.
Повдигнато им е и второ обвинение – в двора на къщата в с. Ведрово са засели и отглеждали коноп над 2130 гр, чиято пазарна стойност е 12 785 лв.
На подсъдимия Мартин Душев се налага общо наказание от 1 година и 3 месеца „Лишаване от свобода“ при първоначален „общ“ режим на изтърпяване на наказанието и глоба в размер на 4000 лв.
На подсъдимия Веселин Кръстев се наложи наказание от 1 година и 5 месеца „Лишаване от свобода“ при първоначален „строг“ режим и глоба в размер на 4 000 лв.
Подсъдимият Йордан Марков получи наказание от 2 години „Лишаване от свобода“ при първоначален „строг“ режим на изтърпяване на наказанието и глоба в размер на 4 000 лв.
Постигнатото споразумение не подлежи на обжалване и протестиране и действа като влязла в сила присъда.
Д-р Веляна Господинова от Айтос получи лекарска диплома в народна носия с българското знаме
Безплатни обиколки на Бургас за осма поредна година от Burgas Free Tour
Магията на числото 2: Четири зодии улавят съдбовни възможности на 2 юли 2026 г.
Невероятно предложение за брак приключи с арест
Загина актьорът Александър Високовски, познат като Макс от „Бригада“
Бившето гадже на Глория си призна за наркоканала към Турция, иска да сключи споразумение
Данъчни под прикритие тръгнаха на масови проверки по Капаните в Бургас
Нахална маймуна открадна и изяде чанта Gucci на турист
От 31 до 252 евро ще получават хората с ТЕЛК през 2027 г.
Бизнесът ще плаща до 30% по-малки глоби, ако признае, че гази закона и се разбере с КЗК
Фалшиви инжекции за отслабване, купени онлайн, пратиха двама души в кома
Арестуваха българин за алоизмами за близо 700 000 евро

Утре ще дойдат 2ма и ще оплюят вас и ще духате, ще се признаете за виновни и да не сте , да еба мишките ви осрани .Никой от хората дето серете ,лайна нямате смелост да кажете и дума на Мартин в очите .Затова пишете глупости и се радвайте на нещастието му .КОЛЕЛОТО СЕ ВЪРТИ .
НЕ ЗЛОБЕЙТЕ НЕ СЕ ЗНАЕ ЗНАЕ ЛИ СЕ .
УТРЕ ВАС ЩЕ ПЛЮЯТ ТАКА И ДЕЦАТА МИ ЩЕ ЧЕТАТ ПРОСТОТИИТЕ