×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Фалшиво злато за над половин милион евро откриха при акция в Турция
  • Вулканът „Дуконо“ в Индонезия изригна, 20 туристи са в капан
  • Честваме паметта на св. Йоан Богослов и на св. Арсений Велики
  • Обнародваха в „Държавен вестник“ указа за избирането на Радев за премиер
  • Затварят пътя между Поморие и Бургас заради Giro d’Italia
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Потушиха пожара в резиденцията на Ахмед Доган (ОБЗОР)


Потушиха пожара в резиденцията на Ахмед Доган (ОБЗОР)
Едно от крилата на имението, намиращо се на 500 метра от нефтобаза "Росенец" пламна в 11:40 часа днес, щетите са сериозни
Тема в развитие
виж още
скрий
18 Май 2020, Понеделник, 16:30 ч.
Автор: Флагман.БГ, снимка: Владимир ПАВЛОВ

Около час бе хвърлена "димна завеса" и бе посочено друго място на пожара

Пожарът в резиденцията на нос „Чукалята“ вече е потушен, научи Флагман.бг. Огънят е овладян, изгорял е напълно покривът на едно от крилата на т.нар. Сарай на Ахмед Доган.

Огнеборците се бориха няколко часа с огнената стихия, а основният проблем бе, че няма добро налягане на водата, което да им помогне за бързото потушаване. Заради това от Бургас бяха изпратени няколко водоноски.

Само във Флагман.бг: Ексклузивно видео от пожара в резиденцията на Ахмед Доган

Не е ясно какви са щетите, но със сигурност не са малки, защото пожарът е обхванал крилото, което е използвано от персонала, а на партера са били гаражите.

Въпреки опитите на стопаните на луксозния имот да отклонят медиите от истинското място на инцидента, настойчивите репортери успяха да си свършат работата.

Слабо водоснабдяване пречи на пожарната, за да потуши огъня в имението на Ахмед Доган

Целият Бургас видя, че горят сгради вляво от Нефтобазата, повече от час подаваната към медиите информация беше, че има запалване на територията до курортната база на „Трансвагон“. Това, смятаме ние, бе направено с цел да се получи объркване, за да могат журналистите да отидат при Стария Сарай, който Доган предаде на своя бивш партньор от „Минстрой“ Николай Вълканов.

Уточняваме за тези, които никога не са ходили в Отманли, че почивната база на „Трансвагон“, е в непосредствена близост до Стария сарай. Нещо повече – неотдавна вилата на вагонния завод бе продадена на Вълканов, за да разшири той своя имот.

Бариерата бе вдигната единствено за пожарната и този микробус, снимка: Иван КОЛЕВ

Около час бе хвърлена „димна завеса“ пред медиите, които можеха да си позволят да претендират, че са свободни да търся източника на запалването – още повече, че става въпрос за пожар до резервоарите на самата нефтобаза „Росенец“.

Зад този охранител има служител на реда, а мъжете до него е много вероятно да са от Националната служба за охрана, снимка: Иван КОЛЕВ

Югоизточният вятър разнасяше пламъците именно към резервоарите със стотици тонове нефт.

По непотвърдена информация самият Ахмед Доган е бил в резиденцията по това време.

Помещенията се отопляват, тъй като температурите по брега все още са много по-ниски за сезона. През нощта падат под 15 градуса. В момента на запалването външната температура бе едва 17 градуса.Най-вероятно пожарът е избухнал от забравен електроуред.

Пожарникарите днес положиха огромни усилия, за да потушат огъня, снимка: Иван КОЛЕВ

 




Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
18
Коментара
Димитър КИРЯКОВ В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ бе открит нов STEM център В ПГРЕ „Г. С. Раковски“ бе открит нов STEM център 08/05/2026, Петък 17:59 0
18
Коментара по темата
18.
16ката
19.05.2020 03:57:27
2
0
а ти Ганьо си много отворе, отвънка да плюеш и нареждаш избягал да си оправи живота,ама навънка си баш бай ганьо цървулан и кръв да се лее за такива мърши като теб ли бе,смелчагата избягал в чужбина
типичен БГ тъпак плюе сам себе си
17.
hah
18.05.2020 23:34:43
1
7
резиденций в БГ е имал единствено Другаря Тодор Живков ! лиЗачи.
16.
*********
18.05.2020 22:44:23
4
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
15.
Хахахаха
18.05.2020 21:51:20
0
15
Само едно нешо изгоря и то е на патреотите мандата ....
14.
Ерол
18.05.2020 21:17:36
0
16
Бог забавя но не забравя. Всекиго ще си плати според делата . Тези от парламента и баровците дето ни дерат кожите се мислят за властелини на света. Няма подобни филми в следващия си живот ще се гърчат като червеи.
13.
*********
18.05.2020 21:13:45
1
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
12.
МехМеТ ДжоГаН
18.05.2020 19:36:22
3
12
БоНаЦи , Цела БАлЪКЪриЯ За МеНе БаЧКа и ВаЩе ДаНаци За МеНе иДват Път ДнескА , Утре ПлоЩадКа за ХелеКопТеР , ОбщинСки Пари СаМо МойТе НемА СИ ГИ АРЧА Я ...
11.
Хммм
18.05.2020 19:31:38
1
34
Частен път? Кой му го даде? Асфалтира ли се? Веднага да се инспектира както му е реда....
10.
Manqka
18.05.2020 18:53:13
0
42
Да беше изгорял на никой нямаше да липсва тоя сарай!
9.
Папур
18.05.2020 18:38:47
0
39
Да, Божков знае от къде му идват проблемите, и им намеква
8.
Rincewind
18.05.2020 18:35:33
3
41
ГЕРБ и Лъжепатриотите ще подарят на Доган още една обществена поръчка и с половината пари ще си възстанови покрива човека.
7.
Durhan
18.05.2020 18:28:31
1
12
Rqzaniq gei da izgori dano
6.
Боб
18.05.2020 17:59:38
0
41
Не бъдете такива, и той е човек! Най-скъпо платеният консултант в България! Оскар трябваше да му дадат за атентата! Дайте да му помогнем, кой колкото има- туба, две...
5.
Опитен
18.05.2020 17:45:40
0
37
Да не се е запалил кокаинът?
4.
ГРУЙО
18.05.2020 17:41:15
0
32
ЕЕЕ, тамън щях да ходя да помагам с една тубичка . . . . . . !
3.
Аве
18.05.2020 17:17:11
1
25
колко гори един сарай ,
2.
АЗ ГРАЖДАНИНА НА БУРГАС
18.05.2020 17:08:26
0
75
НЕ ЖЕЛАЯ ДА ""ПОДАРЯВАМ""ПЪТЯ НА ДОГАН !!!!!!!!А ВИЕ????????????????????
1.
КОЙ КАК ГЛАСУВА
18.05.2020 17:04:45
0
76
ОТ ОБЩИНАРИТЕ ""ПОДАРИЛИ ""ПЪТЯ НА ДОГАН????????????ХАЙДЕ ФЛАГМАН ДАЙТЕ ТАЗИ ИНФОРМАЦИЯ НА ГРАЖДАНИТЕ!!!!!!!!!!!ЗА ДА ЗНАЕМ КОИ СА ПРОДАЖНИЦИТЕ?????????????
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Какво иска да каже Емил Дечев с тази черна овца Какво иска да каже Емил Дечев с тази черна овца Служебният министър на вътрешните работи се появи с провокативна вратовръзка Французин спечели първия етап на Джирото. Вижте бруталното падане на бургаския бул. "Демокрация" Французин спечели първия етап на Джирото. Вижте бруталното падане на бургаския бул. "Демокрация" Трасето е специално подбрано и показва най-живописната част от Южното Черноморие „Красавицата и звяра“ оживява на сцената на Културен дом НХК „Красавицата и звяра“ оживява на сцената на Културен дом НХК Танцьори от ТШ „Диамант“ и ТК „Елбетица“ ще представят вълнуващ спектакъл по класическата приказка за любовта и вътрешната красота Бургас отбелязва Деня на Европа с послания към близките – специални картички с новата визия на града с 2032 Бургас отбелязва Деня на Европа с послания към близките – специални картички с новата визия на града с 2032 Всеки, който желае, ще може да пусне своята картичка и да изпрати послание до всяка точка на света, превръщайки Деня на Европа в момент на близост, емоция и общност Наслади се на Giro d’Italia с новото меню на La Flor bar & grill – поръчай от всяка точка Наслади се на Giro d’Italia с новото меню на La Flor bar & grill – поръчай от всяка точка Mожеш да поръчаш бързо и да се насладиш на вкусна и прясна храна точно там, където си. Това е ценно предимство в дни когато движението в региона ще е доста затруднено, а паркирането в определени зони може би и невъзможно Бащата на Сияна заплаши да блокира входа на АПИ в столицата Бащата на Сияна заплаши да блокира входа на АПИ в столицата Николай Попов твърди и че в новата власт на практика влиза ДПС-Ново начало, вижте как Важно за собствениците на коли в района на ул. „Александровска“: Преместете ги, иначе паяк ще ги вдигне Важно за собствениците на коли в района на ул. „Александровска“: Преместете ги, иначе паяк ще ги вдигне Репатрирането в този случай не е санкция за нарушение и няма да се таксува Кметът на Несебър към гостите от Италия: Добре дошли в град с 3500-годишна история - перлата на Черноморието Кметът на Несебър към гостите от Италия: Добре дошли в град с 3500-годишна история - перлата на Черноморието В 13:50 часа колоната ще тръгне от Несебър към Созопол, за да финишира в Бургас около 16:40 часа Простреляха възрастна жена във Варна Простреляха възрастна жена във Варна Издирват извършителя Ученици поеха управлението на Община Царево за Деня на Европа Ученици поеха управлението на Община Царево за Деня на Европа Ученици от СУ „Н. Й. Вапцаров“ взеха участие в работата на общинската администрация, влизайки в ролята на кметове и служители
Джиро ДИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Джиро ДИталия: Благодарим за тази впечатляваща Grande Partenza* Страст, вълнение и истинско желание да бъдеш част от шоуто: благодаря, България, за тази впечатляваща Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Румен Радев ще остави Георги Кандев в МВР, за да не тръгне главният секретар по пътя на Бойко Борисов Кандев е с много висок рейтинг, след като определено се справи през последните няколко месеца  Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Д-р Илин Димитров пое ръководството на Министерството на туризма от Ирена Георгиева Двамата обсъдиха основните приоритети в работата на министерството, подготовката за предстоящия летен туристически сезон, диалога с туристическия бранш и общините, както и необходимостта от последователност и устойчивост в изпълнението на ключови политики и проекти в подкрепа на сектора Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Oпитът нa Tpъмп дa нaлoжи нoви 10% глoбaлни митa e oтxвъpлeн oт cъдa Cъдиитe в Meждyнapoдния тъpгoвcĸи cъд нa CAЩ пocтaнoвиxa, чe aдминиcтpaциятa нa Tpъмп нe e имaлa ocнoвaниe дa въвeдe тapифи cъглacнo тъpгoвcĸия зaĸoн Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Луксозен велосипед, откраднат в Лондон, е намерен в България след 8 часа Баровско заведение на брега на Темза е станало обект на дръзки крадци с маски Балът вече струва колкото една сватба Балът вече струва колкото една сватба Когато всички разходи бъдат събрани с визия, куверти, музика, фото и видео, общата сума за един абитуриент през 2026 година често достига между 5 000 и 8 000 евро Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо Шефът на сдружението на хипермаркетите обясни защо продават толкова скъпо "Търговията е крайната витрина. Когато сме малък пазар и зависим от внос, това неизбежно води до по-високи цени“, каза той. Пиян тираджия едва не се размаза в къща Пиян тираджия едва не се размаза в къща Камионът се е движил по улица, непригодена за такъв вид МПС,  а след удара се е разрушила конструкцията на полуремарке, а след 100 метра камионът е успял да спре на тротоара пред къща Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Съдът реши жената за бъде настанена за изследване в психиатричното отделение към болницата на затвора в Ловеч Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Събитието ще се проведе на 9 май 2026 г. (събота), със старт в 12:00 часа от площад „Тройката“
Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Димитър НИКОЛОВ, кмет на Бургас Попитах италианците как сме се справили. Казаха ми: Рerfetto Виц на деня Виц на деня Две приятелки се срещат. Една бута детска количка. Другата гледа бебето и казва:
- Същинско копие на татко си!
- Абсолютно! А мъжът ми твърди, че прилича на него.
Виц на деня Виц на деня - Жена ми страда от алкохолизъм.
- Чак толкова много ли пие бе?
- Хич даже не близва. Аз пия. Тя страда.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Зад всяко грозно име стои по една щастлива баба.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори