Глобяват Каракачанов заради разходката в парка
Установено е, че пейката, на която е седнал е в парк, уточни вътрешният министър Младен Маринов
Вицепремиерът Красимир Каракачанов ще бъде глобен заради разходката в парка. Предвижда се глоба от 300 до 1000 лева, каза в предаването „Лице в лице“ по бТВ вътрешният министър Младен Маринов.
Той ви е началник като вицепремиер по сигурността, уточни водещата Цветанка Ризова.
„Извършена е проверка по негово искане. Той ми се обади и ми каза да проверим, защото не е сигурен, че се намира в парк. Каза да бъде наказан, ако е извършил нарушение. Колегите са установили, че е парк и утре ще бъде готов акта“, поясни Маринов.
Борисов за седящия в парк Каракачанов: Да го глобят, той така или иначе няма заплата
Той съобщи, че Волен Сидеров е арестуван за 24 часа.
„Има две обвинения срещу Сидеров, но колегите обработват материалите, за да се докладват в прокуратурата. Има приет закон за информация, която е подвеждаща или лъжлива във връзка с борбата с пандемията“, заяви вътрешният министър.
След като Цветанка Ризова го пита дали ще наруши закона, ако призова хората да отидат на църква, той каза, че свободата на словото не била нарушена в България. Ние дори сме на едно от първите места в това отношение, както и по адекватност на мерките, заяви Маринов.
„Ситуацията е непредвидима и нова за всички държави. Всеки прилага мерки, които отговарят на традициите, на манталитета на населението. Правим това, което е възможно, за да намалим щетите от тази пандемия“, добави той.
Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула
Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим
Италианско проучване: Полифлорният мед показа защитен ефект върху кожни клетки при UV стрес
Юксел Кадриев разтопи Венцислава с любовно послание от Атина
Край на автоматичния ръст на минималната заплата: Нов механизъм сменя досегашната формула
25/08/2026, Вторник 20:30
0
Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд
Искате ли зимен Teen Boom Fest? 12 000 млади и родители застанаха зад каузата срещу фентанила
Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте
От Ламанша директно в Поморие: Цанко Цанков влиза в морето с деца и туристи за безплатни уроци
Радостин Василев влиза в битката за президент, МЕЧ издига Красимир Манов за вице
Малко Търново става духовен център: Започва Юбилейната година за поклонение в Светилището на Пресвета Богородица
НАП затяга контрола: Всеки внос на земеделска продукция ще минава през проверки
Голямата промяна за шофьорите е факт: 5 години щети ще диктуват цената на Гражданската

С една дума ушаците са ходили някъде където не знаят,но са проверили че е парк,защото Шкембето има амнезия и не помни къде е ходил