Вижте кокаиновия крал на бургаския квартал „Кумлука“
Хванаха два килограма под леглото му, но колко е успял да изнесе от „банановата пратка“ през август м.г., ще остане неясно завинаги
Вижте хубаво това лице. То е на 39-годишния Ахмед Али от бургаския квартал „Кумлука“, който днес опита пред Бургаския окръжен съд да се изкара малоумен и неграмотен, несхващащ смисъла на въпросите, които му поставяше съдия Даниел Марков в опит да разбере какви мотиви е имал за извършване на престъплението на деня.
Както Флагман.бг вече съобщи Ахмед Али бе задържан с 2 кг чист кокаин, които е крил под леглото си в дома му в гетото в „Кумлука“, за които се подозира, че са част от разкритита пратка, идваща от Еквадор, прикрита в кашони с банани.
Тогава, на 17 август м.г., преди обеди първи разкрихме, че в склада на „Интерцитрус“ има 70 кг кокаин, пристигнал с търговски кораб.
Пред репортерския ни екип Ахмед Али с охота разказа как самият той е герой в случая, защото по време на неговата смяна, докато изпълнявал служебните си задължения да проверява цвета на бананите, е попаднал на интересните опаковки, след което по надлежния ред, по най-бързия начин, е алармирал своите началници и органите на МВР.
В решаваща събота, когато полиция и прокуратура трескаво анализираха находката работникът даваше напоителни интервюта пред Флагман.бг. От скромност той не пожела да съобщим името му.
Снимката, която публикуваме е от 17 август м.г.
Припомняме, че точното количество, претеглено на място от криминалистите, бе 70 кг. Никой обаче няма да каже официално какво е било общото тегло на пратката за Бургас. Това може само да се гадае, защото Ахмед отказва след ареста му да конкретизира колко е прибрал у дома си, нито колко е раздал за продажба.
Адвокатът му Красимир Кацарски, който е сред високоплатените, направи всичко възможно да не се вижда лицето на повереника му през коридорите и да не бъде заснет от журналистите.
Мона запали лют скандал за "Евровизия" минути преди финала
26.02.2026. Ще се сбъдне ли пророчеството на Волф Месинг?
Промени при продажбата на автомобил и строги правила за електрическите тротинетки
Софийският градски съд отказа регистрация на партия „Трети март“
Следвайте тези прости съвети и пилешките гърди винаги ще бъдат сочни
Тези дати на раждане са под специалната закрила на Вселената
Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт
За всеки повод правя тази сполучлива погача с газирана вода
Страхотна победа за българския национален отбор по тенис до 12 г.
Направете това с теменужките през февруари, за да цъфтят непрекъснато
Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата
Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник

Те не напразно му викат наркотика на богатите.Колко човека в Бургас и околностите наистина имат такива финансови възможности редовно да смъркат бяло.Това не са лайняните амфетки и пико.Според мен пазар за такива количества има само в София.