×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Първо във Флагман! Ето го 25-годишния Делян, който запали дома си в жк. „Меден рудник”


Първо във Флагман! Ето го 25-годишния Делян, който запали дома си в жк. „Меден рудник”
Делян Тенев доскоро работеше в едно заведенията за бързо хранене в Бургас, преди седмица напуснал, а днес е обявен за издирване
04 Февруари 2020, Вторник, 13:22 ч.
Автор: Светлозария КИДЕРОВА, снимки: Авторът

Съседи коментират, че често чували крясъци, причината била наркотици и финансови проблеми

Флагман.бг успя пръв и единствен да открие снимка на 25-годишния Делян Тенев, който вчера сутринта изпепели семейното жилище, докато майка му е вътре. В момента в апартамента няма ток, тъй като пламъците са засегнали ел. инсталацията. Имотът се намира в бургаския жк. „Меден рудник”, блок 32, вх.3, на последния етаж. Миризмата след пожара се носи и по долните етажи, а междуетажната площадка е цялата черна заради бушуващия вчера около 4 часа през нощта огън.

Цялата сцена се разиграла заради финансови проблеми или наркотици, коментират пред репортер на Флагман.бг съседи, който добавят още, че крясъци и разправии често се чували зад вратата на сем. Теневи.

"Той е много странно момче, потаен, не общува много с комшиите си. Знам, че има сериозна приятелка, но защо е постъпил по този ужасен начин с майка си, нямам обяснение. Пожарът лумна много бързо, стреснах се. Аз живея няколко етажа надолу, но миризмата се усещасе доста силно. Пожарникарите дойдоха бързо, но горе всичко е изгоряло", коментират още съседи. 

Зад тази врата се намира опожареното жилище на сем. Теневи

Флагман. Бг научи още, че Делян доскоро работел в едно от заведенията за бързо хранене в Бургас. Миналата седмица обаче решил да напусне, като обяснил пред шефовете си, че ще си търси по-добре платената работа, предвид наближаването на летния сезон.

Докато сме работели, винаги си е изпълнявал съвестно задълженията, но какво прави след работно време, не мога да кажа. Не съм забелязал да идва надрусан или да има конфликти с някого от персонала”, сподели пред репортер на Флагман.бг негов бивш колега.

Припомняме, че Делян Тенев драснал клечката на жилището в жк. „Меден рудник”, докато майка му била вътре. 58-годишната Станка Тенева едва успяла да се измъкне от огнения ад. За щастие в този момент баща му бил на смяна в близкия охраняем паркинг, където работел като нощен пазач.

Дошлите на място пожарникари успели да овладеят огъня, преди да превърне целия апартамент в пепел. Вследствие на пожара напълно е изгорял холът, опушени са и останалите стаи и коридорът.

Делян Тенев е обявен за местно издирване. Ако някой има данни за местонахождението му, незабавно да предаде информацията в най-близкото управление на МВР!

Благодарение на бързата реакция на пожарникарите, пламъците не са успели да засегнат съседните имоти

 




В категории: Меден Рудник


Светлозария КИДЕРОВА Автор
Светлозария КИДЕРОВА
7
Коментара
7
Коментара по темата
7.
7887
05.02.2020 04:51:11
2
1
комшийте искат всичко да знаят едва ли не
бахти клюкарската нация
6.
Аз
04.02.2020 19:58:45
2
6
Познавам лично Дилян....Мнението ми за него е "Добро момче".... Относно разговора му със служителката ви:
- Факти от Личния му живот не може да се разпространяват, чрез медия: били те верни или неверни. Не е морално, но на всички е известно , че сайта ви е със степен на моралност клоняща към нула( бих добавил моралност, определена от корупция и лични интереси).
- Служителката ви определено се държа непрофрсионално, а от чисто човешка гледна точка и казано на уличен език= " Изнагля." , професионално ли е да пита такива лични неща , изобщо нека сама определи поведението си,ако обича?!
- Тя бадж с името си носи ли, докато е на работа? Той по работа ли се обажда?! Защо не се представи тогава?!?!....
- Заплашвал я?!.... В продължение на разговора им, тя многократно го провокира, безпричинно.... Това и най-нелепия адвокат и съдия го знае и е практически неоспоримо....
......
Със статиите относно Делян, може и да влошите качеството му на живот за дълго време.
......
За съд сте: Да
5.
N
04.02.2020 17:22:51
0
8
Чист мангал,ей ся ще му пръснат халката в дънджана .
Много тъп грозен антипатичен гей заедно с неговия приятел Христо са най големите издънки на планетата Земя***
4.
lesh
04.02.2020 16:56:05
2
6
Мисля че, момчето не е циганин, но си беше с умствени проблеми от малък.
3.
От бг патладжани
04.02.2020 16:39:06
2
6
В бг много хора са черни като патладжан ама се водят българи това момче не съм сигурен дали е мангал
2.
pfff
04.02.2020 15:52:26
0
11
ма той мангал ма
1.
kuroyad
04.02.2020 13:52:07
0
25
тоя мяза на мангуста!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Вълк всява страх в Монтанско: Кучета и кози изчезват едно след друго Вълк всява страх в Монтанско: Кучета и кози изчезват едно след друго Хищникът напада и посред бял ден, а местните ловци обясняват, че не могат да организират хайка без специално разрешение Депутатите се връщат от ваканция: Бюджет 2027 и новият ВСС влизат във фокуса Депутатите се връщат от ваканция: Бюджет 2027 и новият ВСС влизат във фокуса Парламентарните групи ще обявят приоритетите си, а депутатите ще разгледат и придобиването на машини Страйкър и ракети Джавелин Шокиращи данни за „Кръв и чест“: Новите членове тествани с насилие Шокиращи данни за „Кръв и чест“: Новите членове тествани с насилие Соченият за лидер на пловдивската група остава в ареста, а баща и син излизат срещу гаранции Няма следа от 58-годишния мъж, отнесен при потопа в Пещера Няма следа от 58-годишния мъж, отнесен при потопа в Пещера Полиция, пожарникари и доброволци продължават издирването с дронове Бедственото положение в Струмяни остава до 31 август, три села са без вода Бедственото положение в Струмяни остава до 31 август, три села са без вода Мостът от Микрево вече е проходим, но пораженията по железния път са сериозни и все още са спрени влаковете 12 нови влака вече са в България, първите два тръгват през септември 12 нови влака вече са в България, първите два тръгват през септември Мотрисите „Алстом“ развиват до 160 км/ч  Търсят нови лица за българска комедия в Бургас, кастингът е за шест роли Търсят нови лица за българска комедия в Бургас, кастингът е за шест роли Прослушванията ще са в края на седмицата, могат да се включат и хора без актьорски опит Порои и градушки днес, температурите падат Порои и градушки днес, температурите падат Най-интензивни ще са валежите в планинските райони БМВ и Шкода се размазаха на кръговото до хотел “Мираж” в Бургас, има пострадал БМВ и Шкода се размазаха на кръговото до хотел “Мираж” в Бургас, има пострадал Причината за инцидента е отнето предимство, посочват свидетели на сблъсъка Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди
Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Кой контролира Ормуз? Мините са обезвредени, обяви Тръмп, но протокът остава затворен Нито САЩ, нито Иран казват цялата истина, коментира бивш американски дипломат Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Стресът удря и през менюто: Кои храни и напитки е добре да ограничим Кофеинът, алкохолът, големите количества захар и тежките мазни храни могат да засилят част от неприятните усещания в напрегнати периоди Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Почина легендарната певица Доли Партън на 80 години Семейството на кънтри иконата потвърди тъжната новина след продължителен период на здравословни проблеми Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд Тотнъм плати 75 млн. паунда за Савиньо, Манчестър Сити счупи трансферния си рекорд С бонусите пакетът стига до 85 млн. паунда, а летните разходи на лондончани вече преминаха границата от 300 млн. паунда Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Гърция остава в капана на жегата: До 40 градуса днес, рискът от пожари расте Северните ветрове в Егейско море достигат 7 по Бофорт, а високите температури ще се задържат и в сряда Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото Извънредно! Цял военен дрон се носи в морето южно от Царево, специализирани екипи пътуват към мястото По първоначална информация на Флагман.бг безпилотният апарат е запазен почти изцяло - досега по Южното Черноморие морето изхвърляше предимно останки, отделни части или тежко повредени машини Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година Кутев: Прокуратурата в момента е спирачка, нов ВСС може да има до Нова година До края на годината управляващите искат да придвижат кадровата смяна във ВСС и Инспектората, а есента ще покаже дали парламентът разполага с необходимите 160 гласа БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември БДУ открива академичната 2026/2027 година на 21 септември След официалната церемония за студентите от първи курс са предвидени срещи с деканите на факултетите и директорите на колежите Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Мариана Векилска се преобрази покрай сватбата на дъщеря си Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Хороскоп за септември: Ето най-късметлийския ден за всяка зодия Месецът носи няколко силни астрологични периода, а за всеки знак има дата, в която шансът за развитие, решение или ново начало е най-силен
Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Кирил ПЕТКОВ, лидер на ПП Не се определям като ляв или десен - аз съм прагматик Виц на деня Виц на деня Свекърва буди снаха си:
- Хайде, снахо, ставай, твоите приятелки отдавна са будни и шетат.
- А твоите като са умрели отдавна, аз давам ли ти зор?!
Виц на деня Виц на деня - Напоследък толкова изчетох за вредата от пушенето и пиенето, че реших от утре да спра...
- Кое - пиенето или пушенето?
- Четенето!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Купих си апартамент в Центъра на 'зелена карта'. Вече 10 години е на 'жълти павета', ама поне майсторите казаха, че до 2030 г. ще са готови с банята
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори