22-годишният Георги Греъм намушкал тийнейджъра зад Новата поща след разпра за наркотици
17-годишната жертва и приятелите му искали да си купят чай от него
22-годишният Георги Греъм е младежът, който посред бял наръга 17-годишен тийнейджър в Бургас, научи Флагман.бг от свой източник. Каакто Флагман.бг писа сцената се разиграла зад Новата поща, вчера, около 13:45 ч.
По първоначална информация екшънът избухнал след скандал за наркотици. Жертвата и неговите приятели – момичета и момчета, на неговата възраст, имали среща с Георги, за да купят дрога - чай. По време на покупко-продажбата обаче обстановката се нажежила. Ученикът не повярвал, че в пликчето има истинска дрога, което изнервило Георги и той извадил сгъваем нож, с който наръгал момчето в гърдите.
Свидетели на атаката били непълнолетните му приятели. Когато дошли униформени на място обаче тийнейджърите давали различни показания за мястото на сблъсъка, дори отрекли да се познават.
Извънредно! Непознат нападна и наръга 17-годишен бургазлия посред бял ден
17-годишният ученик е бил откаран в УМБАЛ-Бургас, след като паднал безжизнено на земята в градинката зад храм „Св. Иван Рилски”, но е отказал да бъде хоспитализиран, въпреки прорезната рана.
Флагман.бг научи още, че Георги до скоро живеел в Англия. След завръщането му у нас обаче започнал да се занимава с наркоразпространение.
В момента той е задържан за срок до 24 часа, но срещу него има вероятност да бъде повдигнато обвинение за опит за убийство, тъй като прорезната рана е засегнала белия дроб на ученика.
Цените на част от храните продължават да спадат
Никола Цолов триумфира в Австрия и взе четвърта победа за сезона
Рекордна жега притисна Европа, горещата вълна тръгва на изток
Ники Кънчев аут от "Стани богат", ето я причината
Над 10 000 унгарци участваха в първия гей парад след падането на Орбан
Русия е проникнала в iPhone на опозиционер с технология, която вече не е трябвало да ползва
Денят, в който четири атомни бомби паднаха над Испания
Какво е чревният микробиом и как се оказа скрит съюзник в борбата с килограмите
САЩ с нови удари, Тръмп: Иран вече няма да съществува
Гърция върна на Египет древни статуетки, намерени в контейнер за боклук
Ясни са всички 32 отбора в елиминациите на Мондиал 2026
1430 за загинали, над 50 000 са в неизвестност след земетресенията във Венецуела

Чай да пушеш трябва да си голям пропадняк...
Градинки, Молове, кафенета пълно с ученици.
нашата държава. Да Живее България.
Нали искаха младите да се връщат от Европа. Ето, един завърнал се "индивид", който "до скоро живеел в Англия", а вече развива икономиката на града и вдига адидаското ниво на Бургас.