Извънредно! Непознат нападна и наръга 17-годишен бургазлия посред бял ден
Пострадалият е откаран в Спешния център на УМБАЛ – Бургас с прорезна рана в гърдите
Непознат падна и наръга с нож 17-годишен бургазлия посред бял ден. Екшън ситуацията се разиграла на ул. „Иван Рилски” зад сградата на Новата поща в Бургас вчера около 13:35 ч. Свидетели на сцената станали случайно преминаващи хора, които веднага подали сигнал към полицията, когато видели на земята в градинката пред църквата „Св. Иван Рилски” в жк. „Братя Миладинови” да лежи обляно в кръв момчето. На място веднага пристигнал патрул от Второ районно управление, информират от пресцентъра на ОД на МВР.
Пред тях пострадалият обяснил, че между него и непознатия възникнал скандал. След което младежът извадил нож и го наръгал в гърдите. Жертвата е откаран в Спешния център на УМБАЛ – Бургас.
Разпитани са свидетели и само за няколко часа нападателят е задържан. Той е на 22 години от Бургас.
Извършителят на престъплението направил пълни самопризнания и предал сгъваемия нож , с който е извършено пробождането на униформените.
Междувременно потърпевшият 17-годишен бургазлия отказал да бъде хоспитализиран и напуснал УМБАЛ - Бургас.
22 -годишния извършител на деянието е задържан с полицейска заповед за срок до 24 часа. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление – Бургас
Тръмп с култово изречение за очилата на Макрон
Невиждан екшън на държавното по борба
Американско супер оръжие съсипа охраната на Мадуро за секунда? Ето какво каза Тръмп
Евакуация в един от най-големите градове на Балканите
Почина "най-прекрасният човек"
Медведев каза дали ще смени Русия
Порше създаде телевизор, няма да повярвате каква е цената
Почина голямо име във футбола
Неизвестен подпали статуята на Кристиано Роналдо в Мадейра
Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Тръмп
Българка е най-красивата баба в света?
Уловиха речно чудовище в Марица

А този ще бъде пуснат скоро
1.Пълнолетен
2.Опит за убийство
3.Бяга от местопрестъплението
4.Прави самопризнания.(99.9% че заради това ще му се размине)-
В смисъл, спънал се е и докато е падал го е наръгал от въздуха или...?