×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Трагедия край Тополица: Извадиха овъглен труп от изгорял фургон


Трагедия край Тополица: Извадиха овъглен труп от изгорял фургон
След потушаването на пожара огнеборците овъглен труп от фургон, който е собственост на 42-годишен мъж от айтоското село Тополица
24 Януари 2020, Петък, 10:00 ч.
Автор: Михаил Димитров; снимката е илюстративна

Човешките останки са изпратени в отделение „Съдебна медицина“ към УМБАЛ – Бургас

Пожарникари от Айтос извадиха овъглен труп от изгорял фургон край село Тополица, съобщиха от ОД на МВР – Бургас.

При потушаването на пожара огнеборците открили силно обгорели човешки останки.

Съобщение за изгорелият преместваем фургон, който е бил в земеделски имот на около 200 м. южно от с. Тополица, е получено вчера около 07:55 часа в Районно управление – Айтос.

Металният фургон е собственост на 42-годишен мъж от с. Тополица. Отоплявал се е с печка за твърдо гориво. 

Фургонът е обитаван от неустановено към момента лице, останки от което са открити при потушаването на пожара от собственика на фургона и неговите работници. 

Трупът са изпратен в отделение „Съдебна медицина“ към УМБАЛ – Бургас. Причините за възникналия пожар, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване. По случая е образувано досъдебно производство.


В категории: Айтос


Михаил ДИМИТРОВ Автор
Михаил ДИМИТРОВ
9
Коментара
9
Коментара по темата
9.
до 8
24.01.2020 20:29:12
0
7
Олигарх в Айтос?!
Това виц ли е?
И кой е този?
8.
по заръка
24.01.2020 15:57:23
0
4
се изтрива истината за един представител на олигархията в Айтос станал известен в медиите с посегателствата си .И пак по негова заръка се клеветят хора , добитъка не зне че всико се връща.
7.
прокутурата в Айтос
24.01.2020 15:02:11
0
6
трябва закрият ,там лъжат хората ,не разкриват престъпления , пантелеев не искат там.
6.
pomashkoto pleme
24.01.2020 12:13:52
0
10
e bilo i e nai dolnoto ,prodajno i alcno ,ne gi pricislqwat nito kum bulgarite ,nito kum turcite ,nito kum ciganite -urodi
5.
symnqwam se
24.01.2020 12:11:55
1
12
ce e nqkoi alcen pomak /mangal/ go e naprawil ,gorkiq beden cowecec ,da go izgori6 jiv ,jivotni
4.
няма непобедими
24.01.2020 11:56:08
1
6
няма недосегаеми
на всяко прасе му идва коледата
щом се е самозбравило
3.
*********
24.01.2020 11:36:55
0
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
2.
*********
24.01.2020 11:11:30
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше рекламни съобщения или спам.
1.
в Айтос
24.01.2020 11:10:29
0
6
само ненормални работи се случват ,кой поръчва да набеждават хора за пресъпления в Прокуратурата ? Кой е най- големия престъпник?
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Кметът на Бургас награди 88 просветители на славянската писменост: Благодаря ви, че служите на нашите деца Кметът на Бургас награди 88 просветители на славянската писменост: Благодаря ви, че служите на нашите деца Педагози от детски градини и училища в морската община получиха грамоти и плакети за високи професионални заслуги през последната учебна 2025-2026 година Бургазлията Дончо Каличин за кошмарния си брак с украинка, по която пръсна 250 хил. долара за 5 години Бургазлията Дончо Каличин за кошмарния си брак с украинка, по която пръсна 250 хил. долара за 5 години Пенсионираният старши офицер от круизен кораб разказа една потресаваща история за любов по сметка, емоционален шантаж Собственикът на завода в Дебелт купува затънал в дългове стоманодобивен гигант в Румъния Собственикът на завода в Дебелт купува затънал в дългове стоманодобивен гигант в Румъния Украинският милиардер Ринат Ахметов изпраща топ мениджър на преговори с властите за стабилизиране на Liberty Galați Безпрецедентно обединение в ОбС Бургас заради домакинството на Евровизия Безпрецедентно обединение в ОбС Бургас заради домакинството на Евровизия Градът разполага с инфраструктура и опит за организация на мащабни културни събития и ще се справи блестящо със събитие от този ранг, подчертаха местните парраментаристи Украинка откри обесен сина си в дома им в Благоевград Украинка откри обесен сина си в дома им в Благоевград Младежът бил бивш боксьор, през последните месеци страдал от депресия Как се справиха бургаските зрелостници на матурите (ВИДЕО) Как се справиха бургаските зрелостници на матурите (ВИДЕО) Днес се проведе първият държавен зрелостен изпит по Български език и литература, а дванадесетокласниците в Бургас споделиха, че не са срещнали сериозни затруднения по време на матурата Жаклин Костадинова с нова победа и специална покана за конкурс в Ню Йорк Жаклин Костадинова с нова победа и специална покана за конкурс в Ню Йорк Специално за нейното участие предстои да бъде създадена авторска песен на италиански език Започва цялостен ремонт на главната улица в с. Полски Извор Започва цялостен ремонт на главната улица в с. Полски Извор Община Камено подновява асфалта и бордюрите на ул. „Св. Св. Кирил и Методий“ след обновяване на водопроводната мрежа Водачите на Бургас ще четат публично Библията за 24 май Водачите на Бургас ще четат публично Библията за 24 май Заповядайте утре на открита сцена "Охлюва", за да станете част от духовното събитие Назначени са нови заместник-министри в три министерства Назначени са нови заместник-министри в три министерства Това става със заповед на министър-председателя Румен Радев
Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Близо 15 000 дружества вече обявиха доходите си пред НАП Бургас Над 186 000 дружества и еднолични търговци от цялата страна са направили това пред приходната агенция Тайланд върна визите за българските туристи Тайланд върна визите за българските туристи Решението поставя страната ни в периферията на тайландската визова политика Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Шер навършва 80 години днес, планира да се омъжи за трети път Певицата остава провокативна и готова да експериментира Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Защо Михаела Маринова не поздрави Дара Някои коментиращи сравняват ситуацията с тази между Лили Иванова и Йорданка Христова, които обтягат отношенията си още през 70-те години заради турне в Япония и това продължава десетилетия наред. Почина 31-годишният моторист Ивайло Почина 31-годишният моторист Ивайло Той загина при катастрофа на Искърското дефиле  Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Белгия заплашва да се оттегли от „Евровизия“ в България догодина Напрежението около конкурса се засили след бойкоти на Испания и Ирландия и критики към EBU за различното отношение към Русия и Израел Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Три мита за чая, които експерти съветват да не приемаме за истина Умерената консумация може да има ползи, но чаят не е универсално решение за отслабване, отоци и хранителен режим Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Променят правилата за европейските средства с по-строг контрол и нови изисквания Европейският съюз поставя акцент върху прозрачността, дигитализацията и реалните резултати при финансирането на проекти Две теории за произхода на училищния звънец Две теории за произхода на училищния звънец Училището сякаш не може да съществува без своя емблематичен звънец, но откъде всъщност идва той Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Сграда се срути в Германия, издирват български гражданин под развалините Заедно с него под руините се издирват и две млади жени на възраст 25 и 26 години
Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София Васил ТЕРЗИЕВ, кмет на София София има преднина за Евровизия заради по-големия капацитет на летището и по-удобни полети Виц на деня Виц на деня - Тате, аз с теб няма да ходя вече в парка!
- Стига си мрънкал бе Гошко, ами ме люлей!
Виц на деня Виц на деня Майка пита детето си:
- Защо плачеш?
- Защото татко си удари пръста!
- Ох, милото ми. И ти веднага се разплака?!
- Не, преди това много се смях.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Всеки истински джентълмен трябва да има неизчерпаем запас от комплименти за дамата, в случай че парите му свършат...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори