Айтозлия се нафирка от обяд, разходи се и се блъсна в кола
От удара възрастният човек паднал на земята и си ударил сериозно главата
71-годишен айтозлия се озова в болница с разкъсно-контузна рана на главата, след като се напи следобед и бе отнесен от Форд на кръстовището между улиците „Хаджи Димитър“ и „Лозенград“.
71-годишният Ахмед Хакъ се прибирал от среща с приятели, по времето на която мъжът употребил алкохол. Около 18 ч. той се прибирал към дома си, но на въпросното кръстовище бил блъснат от 35-годишен айтозлия зад волана на Форд Фиеста.
От удара възрастният човек паднал на земята и си ударил сериозно главата. Водачът на автомобила веднага позвънил на спешния тел. 112 и линейка пристигнала на мястото за броени минути.
Медиците констатирали травмата, превързали човека, който бил в съзнание и контактен и пожелал да си ходи.
Полицейският екип, който бил изпратен на мястото пък извършил проверка на двамата с дрегер, като показанията на дрегера за водача били „0.00“, докато тези на блъснатия пешеходец – 1.22 промила, което вероятно означава, че мъжът просто не се е огледал наляво при пресичането на улицата и не е преценил, че автомобилът вече е навлязъл в кръстовището.
Нито правоъгълник, нито квадрат: Това е единственият такъв национален флаг в света
Евровизия 2027 в Бургас: Стратегически шанс за дългосрочен възход на българския туризъм
Несебър ще бъде домакин на още един футболен турнир
Янко Славов оглави „Прогресивна България“ в Сунгурларе
Над малко полско село се извиси най-високата Дева Мария в Европа - 55,6 метра вяра, памет и надежда
Внимание, шофьори: Ограничения по Тракия и Хемус от утре до 20 август
Цените отново тръгнаха нагоре
Разгадаха вечната мистерия с мигачите на BMW? Отговорът се крие под капака
Рязък обрат във времето! Бури, градушки и силен вятър връхлитат страната. Но спокойно, Черноморието остава сухо
Хиляди се очакват на Петрова нива за 123-ата годишнина от Илинденско-Преображенското въстание
Миро идва в Бургас с най-големите си хитове и турнето Миротворци
Виктор Калев се връща в Бургас за 20-и път с любимия на публиката Грамофонът

Пеш я блъснал...
Чудя се как сте завършили първи клас