Победителят от „България търси талант” Андриян: Талисманът ми е момиче. Каквото каже, се случва
Търся помощ, само когато ми е необходима, споделя той
Талисманът ми е момиче. Каквото каже то, все се случва. Това сподели големият победител в "България търси талант" Андриян Асенов в „Тази сутрин“ по бТВ.
Мъжът, който спечели любовта на зрителите и наградата от 50 000 лева, призна, че му е трудно заради проблемът със зрението да се оправя сам в София, тъй като майка му живее в провинцията, но каза, че търси помощ, само когато му е необходима.
На трето място зрителите поставиха DANCE STATION, а на второ - математическия талант на Георги Георгиев.
Незрящият актьор Адриян Асенов спечели "България търси талант"
„Чувствам се като победител. Хората казват, че това, което правя, е невероятно и заслужавам да бъда таланта на България. Емоцията наистина е неописуема и никога няма да я забравя”, добави той.
„Екипът на „България търси талант” ми съдействаше за всичко, което бях измислил, за което много им благодаря. Още в началото на сезона винаги ми помагаха с каквото могат”, сподели победителят.
Той разказа, че за да се получи дадена имитация добре, трябва да си сигурен, че можеш да направиш образа.
„Всичко започна преди 20 години, когато намерих касета на вече покойния комик Весо Парцала. Започнах да слушам неговите вицове и да имитирам неговите образи. Когато гласът ми мутира, започнах още по-добре да правя образите. Оттогава всичко тръгна нагоре и дойде имитацията на Тодор Колев, Слави Трифонов и Бойко Борисов”, разказа Андриян.
Благодаря и на режисьора на театър-лаборатория "Алма Алтер" Николай Георгиев, който ме взе под крилото си и ми даде шанс да съм актьор, добави Андриян.
Хирург разкри операцията, съсипала лицето на Анджелина Джоли
Изневери, хаос и „сексотерапия” в новия спектакъл "Мухи без глави" на Теди Москов в Бургас
Камелия празнува рожден ден на дъщеричката си Касия, показа я за първи път (ВИДЕО)
Бойко Борисов: Служебното правителство не плаща на общините, ще стане голяма беля
Красиви български имена черпят днес
3-годишното момче, увиснало от 8-ия етаж в Ямбол, и сестра му се събират в ново семейство
Николай Димитров: Община Несебър санира сградата на читалището "Яна Лъскова" в Стария град
Мъж изгори лицето и тялото на жена си, а после самоуби на балкона
Високите цени на горивата могат да останат до ноември
Очаква се силна магнитна буря да достигне Земята в следващите дни
Не си мийте колата в следващите дни, нахлува сахарски прах
Кой не трябва да консумира тиква и какви рискове крие прекомерната ѝ употреба
