×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Стоянка: Муки, да знаеш, този път ще умра


Стоянка: Муки, да знаеш, този път ще умра
Поклонението пред голямата българска актриса Стоянка Мутафова ще бъде в понеделник - 9 декември в Сатиричния театър
Тема в развитие
виж още
скрий
07 Декември 2019, Събота, 14:10 ч.
Автор: Флагман.Бг

„Обичам те“, бяха последните думи, които чух от нея, изплака дъщерята на голямата актриса

За мен беше един нестандартен човек, една необикновена майка, една майка, която беше артистична и вкъщи. Аз имах такава силна връзка с нея и ще продължавам да я имам. Това заяви пред bTV Мария Грубешлиева – дъщерята на покойната Стоянка Мутафова.

„Стоянка беше много интересна личност, много интелигентна. Безумно обичаше театъра, театърът за нея беше всичко“, сподели Грубешлиева. Муки се чувствала се пренебрегната като малка, но пък била щастлива, че майка ѝ е Стоянка Мутафова. „Всеки ден ходех с нея в театъра. Израснах между едно много голямо съзвездие от актьори – Калоянчев, Невена Коканова, Славчо Пеев. „Како“ ѝ викаха, защото беше най-голямата в театъра“, спомня си Грубешлиева. Според нея, Невена Коканова била най-голямата приятелка на Мутафова. „Невена сякаш успяваше да я приземи. Въпреки че беше много по-млада, Сякаш тя беше по-голямата от двете, по-разумната“, разказа Грубешлиева.

В един момент актрисата пътувала много и със Стефан Данаилов. Тя споделила с дъщеря си: „Просто не мога да му се нагледам. Боже. И през цялото време викам: „Стефане, Стефане, много си красив“.

Как Стоянка Мутафова остави диря в съзнанието на Бургас

 

„Стоянка си отиде много достойно, защото тя изживя един много бурен живот. И изведнъж тя просто остаря. Тя не искаше да се превърне в старица. И си го пожела“, смята Грубешлиева. „Последния път когато бяхме в болницата ми каза: „Муки, да знаеш, този път ще умра“, сподели тя.

Муки се разплака в ефир, разкри последните думи на Стоянка Мутафова в болницата

„След операцията ми каза: „Обичам те“. Това бяха последните думи които чух от нея. Повече нищо не чух, защото сложиха тръба. Два месеца се измъчи в болницата“, добави Грубешлиева. „Претърпя три операции. Тя ги издържа, но следоперативният период…“, каза тя.

„Напоследък нищо не я правеше щастлива. Беше уморена от живота. Искаше да отиде при Нейчо. Тя страшно много обичаше чичо Нейчо. Тя цял живот заради него не погледна никого. Аз също много го обичах, защото той ме отгледа“, заяви с тъга Грубешлиева. Тя не можа да сдържи сълзите си на въпроса как иска хората да запомнят майка ѝ. „Искам да я запомним емоционална, артистична, с много качества“, каза тя и се разплака.


В категории: Животът


Коментари
Флагман.БГ Как Макрон ще докаже, че жена му е жена Как Макрон ще докаже, че жена му е жена 18/09/2025, Четвъртък 12:00 5
0
Коментара по темата
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Държавата заделя над 1,5 млн. лв. за спасяване на Рибарското училище в Созопол Държавата заделя над 1,5 млн. лв. за спасяване на Рибарското училище в Созопол Проектът осигурява изграждане на временна укрепваща конструкция, която ще стабилизира сградата, без да натоварва допълнително компрометираната конструкция На вниманието на Джокович! Камелия ще гостува на Фестивала на семейството в Полски извор На вниманието на Джокович! Камелия ще гостува на Фестивала на семейството в Полски извор Тази година програмата е страхотна Прокурорският син се оказа с криминално досие - за дрога, грабеж и съпротива срещу полицай Прокурорският син се оказа с криминално досие - за дрога, грабеж и съпротива срещу полицай Той е направил пълни самопризнания за наркофермата в с. Драка Баща и син от Царево дариха уникална пейка за кърмачки на Общината Баща и син от Царево дариха уникална пейка за кърмачки на Общината Царево стана първият град в България с пейка, създадена специално за удобство на кърмещите майки Коса“ – култовият мюзикъл на Опера Пловдив за първи път в Бургас на 24 септември Коса“ – култовият мюзикъл на Опера Пловдив за първи път в Бургас на 24 септември Спектакълът ще започне от 19 часа в Летният театър Вижте как конвоираха до съдебната зала прокурорския син от Бургас Вижте как конвоираха до съдебната зала прокурорския син от Бургас Срещу него има две повдигнати обвинения - за отглеждане и държане на марихуана, прокуратурата го иска за постоянно в ареста Бойко Борисов: Болят ме коленете, няма да ходя пеша. Утре ще искат да се включа в обиколката на Витоша Бойко Борисов: Болят ме коленете, няма да ходя пеша. Утре ще искат да се включа в обиколката на Витоша Всеки ден идвам 40 км от Банкя дотук и се връщам. Как да ходя пеша?, риторично запита Борисов Таксите за преминаване през Босфора и Дарданелите скочиха 7 пъти за 2 години Таксите за преминаване през Босфора и Дарданелите скочиха 7 пъти за 2 години Много корабни компании се ориентират към Трансантарктическият транспортен коридор Стана ясно кой е починалият полицай от протеста на ПП тази сутрин Стана ясно кой е починалият полицай от протеста на ПП тази сутрин Той е баща на две деца и се отличава с дългогодишна служба и сериозен професионален опит Политическа буря в НС след трагедията с починалия полицай в София Политическа буря в НС след трагедията с починалия полицай в София „Днес вие с безумните си действия убихте един доблестен полицай и разплачете неговите близки", каза Калин Стоянов
Байдън закъса с парите - няма желаещи за лекциите му по $500 000 Байдън закъса с парите - няма желаещи за лекциите му по $500 000 Основната причина е ниската му популярност сред американската публика Нещо невероятно ще се случи с Дупката в центъра на Бургас Нещо невероятно ще се случи с Дупката в центъра на Бургас Осмото издание на фестивала ще се проведе от 6 до 8 октомври и ще представи творби на автори от България, Германия, Франция, Украйна и Унгария Как Макрон ще докаже, че жена му е жена Как Макрон ще докаже, че жена му е жена Семейство Макрон е завело дело за клевета срещу американската инфлуенсърка Кандис Оуенс, след като тя многократно е разпространявала в социалните мрежи своето убеждение, че Бриджит Макрон е родена мъж Netflix пак ни прави на абдали - избра Абдала за ролята на шведския крал Густав III Netflix пак ни прави на абдали - избра Абдала за ролята на шведския крал Густав III Монархът на Швеция, убит през 1792 г., оживява в нов сериал на Netflix, но изборът на актьора предизвика буря от възмущение Трима полицаи са убити в престрелка, други двама са в критично състояние Трима полицаи са убити в престрелка, други двама са в критично състояние Кървавият екшън се случи в САЩ Тревожно - 253 земетресения до гръцки остров в рамките на денонощие Тревожно - 253 земетресения до гръцки остров в рамките на денонощие Много хора решиха да спят на открито, сеизмолози не са сигурни дали предстои по-сериозен катаклизъм Горещи страсти за Девата, а Овенът да не се бори с чувствата Горещи страсти за Девата, а Овенът да не се бори с чувствата Хороскоп за деня – 18 септември 2025, четвъртък Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Украинец изнасили брутално млада жена, блъскайки й главата в земята Пострадала от деянието е млада жена Капитан на Звезда почина на терена Капитан на Звезда почина на терена Медиците съобщиха, че причина за смъртта му са последици от сърдечен удар Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Студент снима под полата на жена в столичен мол, малко след това загина Драма в Тайланд
Васил ТЕРЗИЕВ Васил ТЕРЗИЕВ Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки Виц на деня Виц на деня - Докторе, боли ме главата!
- Ама госпожо, аз да не съм мъжът ви!
Виц на деня Виц на деня Първа среща. Разговорът не върви. Тя:
- Кажи ми нещо смешно...
- Е, ти пък веднага за заплатата ми питаш.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Има два вида мъже: такива, които могат да качат хладилник до десетия етаж и такива, които могат да платят за това.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори