Тита по-оборотна от чалгаджийките, лапа по 50 бона на месец!
Младата поп звезда печели повече от добре и се очаква скоро да догони фолк певици като Галена и Преслава
Тийн идолката Тита вече е по-оборотна от повечето фолк певици и графикът и с участия е пълен за месец напред. Репортер на „Уикенд” провери, че до края на октомври изпълнителката от Тутракан има цели 11 участия. Хонорарът й е 4000 лева, което прави 44 хиляди на месец, но най-вероятно сексапилната певица ще поеме поне още 2 ангажимента и така сумата набъбва до завидните 50 бона.
Христина Христова, както е цялото име на изпълнителката, в момента е значително по-харесвана от фолк дивите ни. Младото момиче е естествено хубаво, а и в последната година стана още по-красива. Тя отслабна значително и става все по-красива с всеки изминал ден. Звездата от каталога на музикалната компания на Криско не спира да демонстрира новите си форми, като качва снимки по бански, въпреки че вече е есен.
Младата поп звезда печели повече от добре и се очаква скоро да догони фолк певици като Галена и Преслава. Продуцентът на Тита – Криско, прибира 5 бона хонорар, както и сериозен процент от тарифата на изпълнителката на „Антилопа”. При по-утвърдените имена хонорарите, логично, са и малко по-големи. Мария Илиева, Любо и Графа извиват глас срещу 7000 лв.
Христина Христова влага разумно спечелените с честен труд пари в дома си в София. Преди година тя стана горда притежателка на имот в столицата, като се похвали, че сама си го е купила и обзавела. Според близки до звездата, мебелите и интериора струват почти колкото жилището и младата изпълнителка не е пестила от спестяванията си, за да го обзаведе.
„Изкарвам си достатъчно пари. Не разчитам нито на гаджето, нито на родителите си“, заяви гордо преди време Тита. Младата сензация не може да се оплаче, че е от бедно семейство, напротив – татко й беше директор на НОИ-Силистра. Милен Пенчев неотдавна бе арестуван и обвинен за участие в схема, в която е отпускал високи пенсии срещу фалшиви документи. След скандала, той бе отстранен от длъжност, вкаран в ареста, а в последствие пуснат под домашен арест. Тита защити баща си в трудния момент, а в момента не става ясно какво се случва с делото.
В Испания се възхищават на волята на Любо Пенев
Известен руски бизнесмен е открит мъртъв в Кипър
Михайло Мудрик: Поляци често обиждат украинските ми приятели
Брутално: Мъж изрита в челюстта 13-годишно дете
Колко са работещите бедни в Европа
Гръцките власти заловиха българи трафиканти... на овце
Дара заминава за чужбина, за да се подготвя за "Евровизия", феновете й я вдъхновиха
Война в българския футбол? Заплашиха с убийство звезда на Лудогорец
АЕЦ "Козлодуй" ще внася продукти от Русия
04/02/2026, Сряда 19:20
5
Герой: 13-годишно момче плува с часове, за да спаси майка си и по-малките си братче и сестриче
Над 4 метра сняг в Япония: десетки загинали при бедствието
Световен шампион с Аржентина си спомни за битка между ПСЖ и Локомотив София
