В Айтос купуват супермодерна техника за почистване - ще мие улиците и ще чисти сняг
Стойността на мултифункционалния авомобил е малко близо 142 хил. лв.
Жителите на Айтос ще се радват на супермодерна техника, която ще чисти улиците. Общината вече е обявила обществена поръчка за избор на фирма, която да достави машината, показа справка на Флагман.бг.
Тя е на стойност 141 666 хил. лв. без ДДС. Мултифункционалният автомобил ще е с метачно устройство, смукател, сметосъбиращ бункер, окомплектован с прикачни съоръжения: маркуч за засмукване на листа, водоноска с миячна система, роторен снегорин и гребло за сняг.
Мащината ще бъде използвана за събиране и почистване на отпадъци по уличните платна, тротоари, централна градска част, паркове и други територии за обществено ползване.
Фирмите, които искат да участват в процедурата, имат срок до 18 октомври да подадат своите оферти. Предложенията им ще бъдат отворени на 21 октомври.
Преди да се съблечеш: 11 неща, които променят секса напълно
Кои са най-трудните за разбиране зодии
Започна извеждането на блокирани кораби през Ормузкия проток
Синът на Дейвид Бекъм прави филмов дебют в гей драма
Фалшив ИИ билкар подмами болни хора с „мехлем чудо“ в интернет
ФИДЕ отложи санкциите срещу българския шахмат до 30 септември 2026 г.
СОС разглежда предложението Любен Дилов-син да бъде удостоен посмъртно със званието „Почетен гражданин на София“
Виктория Капитонова отпразнува рожден ден с равносметка за личния си живот
24/06/2026, Сряда 18:20
3
Бюджет 2026 с рекорден дефицит от 5,7 процента, запълват дупката в хазната с още един дълг
Грешки при монтажа на климатик могат да съсипят ефективността на уреда и да вдигнат сметките за ток
Двaмa нoви милиapдepи ce "paждaт" вceĸи дeн
Променливо време в страната с предиобедно слънце и следобедни летни порои

много си завистлив ,силен и вилен зад клавиатурата , докажи си твърденията .Прост и елемнтарен си .
Таня спри с този Николай омразна ни банална си манячка
P.S.Научи ли английския?
Включвам се малко късно, но съм очарован от това, което правиш!
Свалям ти шапка!
Този го плюй наистина така мъжката и колкото искаш, защото за много неща в Айтос е виновен.
Другите хубаво ги остави на мира, защото така е по-добре.
Но този, този да го заплюеш му е малко!
Продължавай така! Все така!
Възхищавам ти се!
Браво!
Za tolkoz narod pise
Skoro nyma da pise
Skoro
Не познавам нито единия, нито другия, но коментарите и под други статии изобилстват с подхвърляния все от този род и които нямат нищо общ с темите.
Нормално ли е това?
На всички им писна, разберете.
Разни Миленовци, Николаевци, Кольовци и така нататък.
Защо не се изправите един срещу друг и какво имате си го кажете в лицето. Няма нужда да ви четем глупостите тук, които са даже анонимни. Срамота е, хора!
тия ако влязат не ми се мисли.Напускам АЙТОС!!!!!!!!
В коментарите под всяка една статия, човек може да научи нови работи за себе си.
Наздраве!
Първо в общината
Бургас е около 4 века по напреднал бате