17 години затвор за пияния Атанас от Карнобат, врязал се като терорист с колата си в празнуващи сватбари
Атанас е шофирал с 2,88 промила алкохол, когато е размазал под гумите първата си братовчедка Мария, след което се е укрил
Атанас Динков от Карнобат бе осъден на 17 години затвор за зверската катастрофа от 24 юли 2016 година, когато се вряза с Мерцедеса си в празнуваща група от хора по време на сватба и уби първата си братовчедка Мария.
Бургаският окръжен съд (БОС) току-що постанови тежкото наказание за 30-годишния мъж и съдия Стефан Стойков разпореди да му закопчаят белезниците още в съдебна зала, след което да го приведат за изтърпяване на присъдата в Бургаския затвор. Динков ще е в крилото на доживотниците под „строг режим“.
Атанас бе наел солидна защита – адвокатите Марин Марковски и Красимир Кацарски. Той произхождал от богато семейство, а баща му се е хвалел, че има успешен бизнес в Германия, разказаха негови близки.
Мастит адвокат протака дело за брутална смърт по време на сватба в Карнобат
Светилата в правото обаче не успяха да спасят Атанас, защото имаше куп утежняващи обстоятелства. Той е шофирал Мерцедеса си с 2,88 промила алкохол в кръвта и след инцидента се е опитал да избяга. Мария е издъхнала в адски мъки от множеството си рани, причинени от сблъсъка, установява експертизата по делото.
Съдия Стефан Стойков прочете и безпрецедентната забрана – Атанас няма право да се качи зад волана до края на живота си, независимо кога ще излезе от затвора.
Репортер на Флагман.бг се опита да разговаря с Атанас докато още беше на свобода, но той отказа коментар, а баща му всячески се опитваше да попречи на разговора.
Майката на убитата Мария бе категорична, че Атанас заслужавал доживотен затвор, защото рано или късно ще излезе навън, а дъщеря й гние в гроба.
Вижте повече в нашето видео:
38-годишна сияе от щастие, защото е баба
Баница с готови кори и газирана вода - лесна рецепта
Как да измием плочките в банята така, че да блестят
Николай Михов получи инсулт, БФС изрази подкрепа
Най-силните психически зодии
Илиана Раева с висока оценка за доклада на Бербатов
Шофираш бавно в лявата лента, вече те глобяват
Нуно Ешпирито Санто пожела дълголетие на Краси Балъков
Стоян изчезва мистериозно в "Ергенът"
МВР с шокиращи данни за тира, блокирал "Хемус"
Обрат в Унгария: Груевски отива в затвора след смяната на Орбан с Мадяр
Палачинки с прясно мляко - тънки, меки и винаги успешни

Дано го искртят яко .....дупара