×
Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Започна евакуацията на българи от Оман, Дубай и Абу Даби
  • „Луфтханза“ отмени полетите си до Кипър до 6 март
  • ПП-ДБ се регистрира за участие в предстоящите парламентарни избори
  • 280 000 къса цигари в два товарни автомобила откриха на „Лесово“
  • Партия МЕЧ се регистрираха за изборите, Радостин Василев все още е в Дубай
  • Виктор Папазов се закле като депутат от „Възраждане“ на мястото на Славчо Крумов
  • Запрянов е разрешил преминаването през въздушното ни пространство на чужди въоръжени сили
  • Започва тридневно поклонение за аятолах Хаменей
  • САЩ разрешиха на част от персонала на посолството си в Кипър да напусне страната
  • Моджтаба Хаменей начело на Иран - вторият син на Али Хаменей е новият върховен лидер
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

От полицията с подробности за самонаръгалия се с бутилка в Бургас мъж – лекари се борят за живота му


От полицията с подробности за самонаръгалия се с бутилка в Бургас мъж – лекари се борят за живота му
Без да дава обяснения, само при вида на полицаите 31-годишният човек е прерязал гърлото си хладнокръвно
14 Август 2019, Сряда, 16:11 ч.
Автор: Флагман.БГ

Минути преди да посегне по такъв брутален и показен начин на живота си, 31-годишният жител на Казанлък замерял с пръст млада жена в Морската градина

Мъжът, забил счупена бутилка във врата си край Северния плаж в Бургас, е в Реанимацията на УМБАЛ „Бургас“ с опасност за живота. Той е от Казанлък и е на 31 години. От ОД на МВР-Бургас преди малко изнесоха подробности за зловещия случай, който рано тази сутрин шокира десетки свидетели.

Около 8:35 ч. млада жена, която се разхождала в Морската градина, е подала сигнал до полицията, че непознат мъж я замаеря с буци пръст и боклуци. Причина за агресията му нямало. На място пристигнал екип на Първо РУП, който се срещнал с пострадалата и тя дала пълно описание на мъжа.

Минути по-късно той е забелязан в Морската градина от автопатрул на полицията, но виждайки, че униформените проявяват интерес към него, той извадил от раницата си стъклена бутилка, счупил я и пред очите на полицаите прерязал гърлото си със стъкления „нож“.

Ужасяваща гледка! Обезумял мъж се самонаръга с бутилка пред полицаи в Бургас

Полицаите били шокирани от случващото се пред тях, но въпреки това веднага започнали да оказват спешна долекарска помощ на 31-годишния мъж от Казанлък, докато чакали екип на Спешна помощ да пристигне. Линейка пристигнала след минути и самопроболия се с бутилка човек е откаран в болницата.

Разпитани са няколко минувачи, които са станали неволни свидетели на ужасяващата сцена. Иззети са видеозаписи от няколко камери за наблюдение, разположени в близост до местопроизшествието. По случая е образувано досъдебно производство.
 


В категории: Крими


12
Коментара
Флагман.БГ Най-честите грешки при пране Най-честите грешки при пране 04/03/2026, Сряда 20:18 0
12
Коментара по темата
12.
БГ резил
15.08.2019 09:36:56
1
0
Един паразит по-малко!
11.
Д
15.08.2019 09:20:39
0
4
Всичкия боклук се изсипа в Бургас през лятото, да си стоят по дупките!
10.
лакардии вместо новини
15.08.2019 09:17:49
0
1
И къде са подробностите от полицията не разбрах? Само лакардии
9.
Ан тъй де...
14.08.2019 18:26:04
5
0
Бой по гражданята с буци..
8.
doktora до 4
14.08.2019 17:51:08
1
16
Друже, преди няколко години полицаи доведоха в болницата детенце по спешност в безсъзнание. После да не ти казвам какво им се случило. Писали са обяснения в несвяст, че и нас разпитваха.Имат забрана да транспортират пострадали.
7.
ДО 4
14.08.2019 16:47:55
3
44
АБЕ УМНИК, А ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ЩЕ СТАНЕ АКО ТОЯ НАРКОМАН УМРЕ В ПАТРУЛКАТА? ЩЕ ГИ ПОПИЛЕЯТ ПОСЛЕ МОМЧЕТАТА!!!
6.
до 3
14.08.2019 16:47:03
0
4
ко приказваш брат тези се размножават като гниди ,все повече стават.
5.
Да
14.08.2019 16:33:40
2
5
Умира ве тоя клошар.
4.
Сто
14.08.2019 16:30:07
45
8
Много е умно полицаите да чакат 25 минути линейка и после още толкова обратно, вместо да го качат и да го закарат в спешното. Умни хора са това! Евала!
3.
Нострдамус
14.08.2019 16:18:35
19
14
В Бургасадидас е пълно с 30 годишни пергишини и безделници ,така е не се ли ожениш на време файда от теб няма.
2.
Хм
14.08.2019 16:17:29
4
14
Да мре боклука.
1.
Бай Димо
14.08.2019 16:15:24
2
27
Наркотиците не прощават!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще гръмне ли балонът на недвижимите имоти? Два фактора движат цените нагоре Ще гръмне ли балонът на недвижимите имоти? Два фактора движат цените нагоре Ако лихвите по кредитите се задържат на тези нива - пазарът на имоти ще продължи да расте, прогнозира брокерът Ирина Генова 5-месечната Сияна стана най-малката кукерка на празника в Бургас 5-месечната Сияна стана най-малката кукерка на празника в Бургас Бебето от ж.к. Меден рудник участва в кукерската група „Козият рог“ на Кукеровден Цанко Цанков постави нов световен рекорд на Световното първенство в Оулу Цанко Цанков постави нов световен рекорд на Световното първенство в Оулу Победата му на 450 метра свободен стил и вицешампионската титла на 200 метра го поставиха на върха Няма опасност общините Созопол, Приморско, Царево и Средец да останат без вода! Няма опасност общините Созопол, Приморско, Царево и Средец да останат без вода! Яз. Ясна Поляна е запълнен на 100% Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Румен Радев залага на харизматичния адвокат Георги Маджаров за свой човек в Бургас Юристът е разпознаваема фигура в професионалната си общност, но е напълно ново име за политиката в града  Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Напрежението в парламента расте заради войната с Иран, Костадинов щял да ни спасява от ракетите Депутати изразиха загриженост за сигурността на страната след ескалацията на конфликта в Близкия изток и предложиха различни мерки за справяне със ситуацията Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Бананови кифлички без брашно – лесен и здравословен десерт Вижте как се приготвят България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари България е с най-ниска безработица в еврозоната през януари Безработицата в ЕС и еврозоната продължава да намалява, като България е на върха с 3,1% Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Кметът на Стара Загора остава в ГЕРБ, само празнувал с Радев Той направи много за Стара Загора. Това са нормални неща, всеки е добре дошъл на празника, каза Живко Тодоров Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Избираемите услуги Select на A1 вече ще са част и от плановете за интернет услуги Клиентите на А1 вече ще могат да персонализират не само мобилните и ТВ услугите си, а и тарифите си за домашен интернет
Полк. Дъглас Макгрегър: Въвлечени сме в дълга война с Иран, а ракетите ни свършват Полк. Дъглас Макгрегър: Въвлечени сме в дълга война с Иран, а ракетите ни свършват Остават ни 40 000, а на режима в Техеран – 45 000, каза бившият съветник на американския министър на отбраната  Али Лариджани: 500 американски военни загинаха след убийството на Хаменеи Али Лариджани: 500 американски военни загинаха след убийството на Хаменеи След изказването на секретаря на Върховния съвет за национална сигурност на Иран американският сенатор Ед Марк коментира, че загиват американци заради лъжите на Тръмп Кърваво отмъщение: Потопиха ирански кораб и ликвидираха организатора на покушението срещу Тръмп Кърваво отмъщение: Потопиха ирански кораб и ликвидираха организатора на покушението срещу Тръмп Командирът на специалните сили на Корпуса на стражите на ислямската революция, който се смяташе за основния организатор на атентата срещу US президента, е убит Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Марк Зукърбърг купи имение за 170 милиона долара на частен остров в Маями Основателят на „Фейсбук“ се присъедини към елита на милиардерите, купувайки имот на остров Indian Creek Иран клекна - иска преговори за край на войната Иран клекна - иска преговори за край на войната Мракобесният ислямистки режим е отправил предложението чрез разузнавателна служба на трета държава Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой Свалените от приятелски огън изтребители F-15 в Кувейт не са губили въздушен бой F-15 Eagle имат впечатляваща бойна история, с над 100 въздушни победи и нито една загуба в класически въздушен бой самолет срещу самолет Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Турция към Иран: Въздържайте се от действия, които биха могли да разширят обхвата на войната Ракета е била свалена от сили на НАТО Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Турция прехвана иранска балистична ракета, насочена към нейното въздушно пространство Отломки от прехващащия боеприпас са паднали в района на градчето Дортьол в турския окръг Хатай Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Иран: Няма да преговаряме със САЩ и можем да водим войната колкото е нужно Техеран „няма доверие на американците и няма основа за каквито и да било преговори с тях“, заяви Мохамад Мохбер, високопоставен съветник на покойния върховен лидер аятолах Али Хаменей Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Земята се отваря в Турция: близо 700 гигантски пропадания поглъщат ниви Сушата и кладенците сриват Коня
Борислав Гуцанов, депутат от БСП Борислав Гуцанов, депутат от БСП Правителството се държи като туроператорска компания Виц на деня Виц на деня - Жена, налей ми водка и по-бързо!
- А не може ли по-ласкаво?
- Жена, налей ми водчица, и по-бързо!
Виц на деня Виц на деня - Здрасти, братле! Как си?
- Жена ми ме напусна!
- Боже, вземи си някакъв алкохол, да удавиш мъката...
- Няма да стане!
- Нямаш пари?!
- Пари има, мъка няма.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Пернишка конвенция: "Ако първият пол не бие втория пол, значи е трети пол."
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори