×
Избори 2026 Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • Назначиха Красимир Якимов за зам.-министър на икономиката, инвестициите и индустрията
  • Украйна е готова за среща между Зеленски и Путин
  • Транспортна стачка парализира Белгия
  • Пускат сайт да следим цените на едро и при търговците
  • Очакват поскъпване на имотите до 10%
  • Русия разширява флота от ядрени бомбардировачи Ту-160М до десет самолета
  • Украйна кани Европа да посредничи пред Русия за мораториум върху ударите по летища
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Ужасяваща гледка! Обезумял мъж се самонаръга с бутилка пред полицаи в Бургас


Ужасяваща гледка! Обезумял мъж се самонаръга с бутилка пред полицаи в Бургас
Човекът се държал неадекватно, според очевидци е бил надрусан или много пиян
14 Август 2019, Сряда, 11:24 ч.
Автор: Флагман.БГ, Снимката е илюстративна

Кървавият екшън се разиграл на Северния плаж пред очите на десетки свидетели, униформените просто искали да го проверят

Смразяващ кръвта екшън се е разиграл рано тази сутрин на Северния плаж в Бургас. Полицаи спрели за проверка мъж, който се държал неадекватно, съмнявали се, че е надрусан и опасен. Мъжът действително давал такива признаци, но когато видя полицаите, той просто извадил стъклена бутилка, строшил я и се самонаръгал във врата с нея. Всичко това се случва около централната алея край плажа, пред очите на десетки преки свидетели, които останали потресени от случващото се.

В момента, въпреки че екшънът се е разиграл около 8:30 ч., на място все още има полиция и районът е отцепен. Извършват се огледи.

Към момета състоянието на мъжа не е известно, но по първоначални данни раната във врата му е била изключително дълбока и е възможно стъклото да е засегнало жизненоважни артерии.

Очаквайте подробности! 
 


В категории: Крими


16
Коментара
16
Коментара по темата
16.
bbb
14.08.2019 14:33:03
4
2
всичко детайлно трябва да се провери да ли наистина сее самонаригал
15.
до бай Иван
14.08.2019 13:58:16
1
1
държи ти влага Айтос , сърби те 2 не виждаш и ти си като този психопат.
14.
ОПГ
14.08.2019 13:55:54
3
7
Кореняците бургазлии са също селяни !
Преди да стане град Бургас е бил малко рибарско селище както и всички останали градове в България първо са били села .
Следователно всички в тази страна сме от селски произход !
13.
зурла
14.08.2019 13:42:38
6
5
До 10.

Вече избягах. Дано не ми се налага да се върна. Трудно бих приел "позитивните" промени в този град
12.
Аман от утайки в БС
14.08.2019 12:51:08
1
25
Положението става все по- зле и по-зле! Трябва да се предприемат много драстични и сериозни мерки за предотвратяване на наркоразпространението в града! Всеки ден се появява нов индивид-наркоман! Тоз пак поне него си е заколил! Утре ще започнат да колят и невинни хора по улиците! Лошо е положението! Града ни се превръща в сборище на наркомани!
11.
Дупка
14.08.2019 12:47:39
5
5
Бягайте от дупката ,на майка си и п,,,,тката..
10.
V
14.08.2019 12:40:32
3
9
Бягайте от тази дупка
9.
ПОЛИЦАЙ
14.08.2019 12:38:37
6
6
Сега няма да им стигнена колегите километър химикал да пишат и трият обяснения пред следователи дознатели Недай боже ако се стигне до Гешев .На никой не пожелавам да е натяхното място .
8.
ПОЛИЦАЙ
14.08.2019 12:38:35
5
4
Сега няма да им стигнена колегите километър химикал да пишат и трият обяснения пред следователи дознатели Недай боже ако се стигне до Гешев .На никой не пожелавам да е натяхното място .
7.
до 2
14.08.2019 12:28:01
2
11
А не трябва ли Бургас да стане автономна държава? Защо кореняк бургазлиите, не са в Бургас, а в София и извън България?
6.
до 3
14.08.2019 12:25:31
0
7
Вчера арестуваха новата банда на рижите
5.
Ммер
14.08.2019 12:21:45
0
3
Откачалки , но може би не!!!
Това се казва самоонищожение!!!
4.
Бай Иван
14.08.2019 12:11:08
5
13
Баси неграмотници те...въобще чували ли сте за глаголни времена бре...или по айтошко такива няма?
3.
окг
14.08.2019 12:08:58
1
23
Какво им става бе, вчера арестували петима наркомани, днес друг психопат?
2.
Кореняк
14.08.2019 12:08:07
13
50
Бургас взе да запада още от началото на 90-те при масовото заселване на странджански селски, ямболски и сливенски селски бекове, търсещи препитание. Нищо няма да се промени докато не се въведе бургаско гражданство, т.е. да имаш поне един родител кореняк. Всичкото друго човек марш по родните места в провинцията. Бариера на Ветрен и визов режим за провинциалистите.
1.
S I C
14.08.2019 12:06:43
7
22
В страната на Боци Маймуната е така.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите Голяма наша банка: Внимавайте! Това е измама, може да ви вземат парите Препоръчваме Ви да не споделяте лични и банкови данни по телефона, казаха от трезора ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол ВиК отчете напредъка по „Интегриран воден проект за област Бургас“ и строителните дейности в Созопол Проектът обхваща 13 населени места с над 10 000 еквивалент жители Извънредно! Верижна катастрофа на изхода на Бургас, има голяма опашка Извънредно! Верижна катастрофа на изхода на Бургас, има голяма опашка В ПТП-то са участвали три автомобила, щетите са само материални  "БМФ Порт Бургас" АД представи успешно приключилия проект „Връзки от Изток към Запад“ "БМФ Порт Бургас" АД представи успешно приключилия проект „Връзки от Изток към Запад“ Проектът е съфинансиран от Европейския съюз по Механизма за свързване на Европа – сектор „Транспорт“ и има за цел да подобри железопътния достъп до пристанище Бургас чрез изграждане на нова железопътна инфраструктура на терминал „Бургас Запад“ Ася Панджерова подаде оставка като зам.-министър на образованието Ася Панджерова подаде оставка като зам.-министър на образованието Тя бе за 3 дни на този пост Вече е ясно: това са четиримата финалисти в „Като две капки вода“ Вече е ясно: това са четиримата финалисти в „Като две капки вода“ Кoи сa в челнaтa четвoркa Town Padel Club Tsarevo ще е новият спортен и lifestyle комплекс на Южното Черноморие Town Padel Club Tsarevo ще е новият спортен и lifestyle комплекс на Южното Черноморие Клубът се изгражда на входа на квартал Василико, има три професионални корта по международни стандарти и лицензирани треньори  Държавата погва високите цени: КЗК получава нови правомощия, ПП и ДБ са против Държавата погва високите цени: КЗК получава нови правомощия, ПП и ДБ са против Новите текстове предвиждат забрана за увеличение на цените на стоки и услуги, освен ако поскъпването не е икономически обосновано 37-годишен българин загина при катастрофа в Гърция 37-годишен българин загина при катастрофа в Гърция Мъжът изгубил контрол над мотоциклета и се блъснал в кола Евакуираха детска градина в Горна Оряховица Евакуираха детска градина в Горна Оряховица Гърмящи канализационни шахти стреснаха гражданите
Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Английският език катастрофира в „Евровизия 2026“ Букмейкърите не му дават никакъв шанс за челната четворка Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не експлоатация, а възпитание: 10-годишното дете от Б11 даде урок на възрастните Не се срамувам, гордея се! Детето от Б11 показа как се учи отговорност, написа кметът Димитър Николов Тръмп върви по стъпките на император Нерон Тръмп върви по стъпките на император Нерон Римският император също имал вкус към златото, монументалността и собственото си отражение - разликата с Тръмп е единствено технологична. Нерон е разполагал със скулптори и роби, а Тръмп разполага с криптоинвеститори и изкуствен интелект Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) Два клана се биха с колове и брадви, младеж е с четири отсечени пръста (ВИДЕО) По данни на полицията сблъсъкът започнал от обида между две деца, но за минути прераснал в семейна война с подръчни оръжия Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Шефът на "Росатом" с послание към новата власт за "Белене" Към момента на публикуване на интервюто Министерството на енергетиката на България и кабинетът "Радев" не са реагирали официално на думите на Лихачев България смая света покрай Джиро дИталия България смая света покрай Джиро дИталия Стартирали сме от много места, но тук видяхме невероятен брой ентусиазирани хора. Те ни подкрепяха навсякъде, всички състезатели и нас - организаторите. Сега вече летвата е вдигната невероятно високо, заяви изп.-директор на "Джиро д`Италия" Паоло Белино Мултимилионер открит мъртъв след скандал с жена си Мултимилионер открит мъртъв след скандал с жена си Джошуа Пак е бил намерен от домашния персонал в заключена спалня на последния етаж на имота в квартал Сейнт Джонс Ууд, с примка около врата 100 хил. бачкат като луди на две места 100 хил. бачкат като луди на две места Цифрата обаче варира, защото това са заети, които имат трудов и граждански договор в рамките на тази година Жена роди близнаци от двама различни мъже Жена роди близнаци от двама различни мъже Две различни яйцеклетки на жената са били оплодени от сперматозоиди на двама различни мъже в рамките на един и същи овулационен период Американска кметица се призна за агент на Китай Американска кметица се призна за агент на Китай Според разследването, тя работи в полза на Пекин, преди да получи управленския пост
Емил ДЕЧЕВ, бивш вътрешен министър към бТВ Емил ДЕЧЕВ, бивш вътрешен министър към бТВ Не гостувах при вас досега заради някой ваш директор, спестихте някои неща за една прокурорка Виц на деня Виц на деня - Скъпи, ако скоча във водата, ще ме спасиш ли?
- Ако кажа "да", ще скочиш ли?
Виц на деня Виц на деня - Коя е любимата ти напитка сутрин?
- Ама после трябва ли да ходя на работа?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук - Скъпа, забелязал съм, че най-големите тъпанари имат най-красивите жени!
- Ах, ти... ласкател такъв...
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори