Елате в Морската градина! Първият студентски фестивал "Сцената" завладя Бургас
В 19 часа започна концерт с уникални изпълнения
Повече от 100 студенти от седем български университета участват в първия студентски фестивал "Сцената", който се провежда в и пред Летния театър в Морската градина.
В момента там можете да намерите уникални живописни картини, етюди, текстил, ръчно правени бижута, графики, сребро, скици и ескизи, чанти, несесери и портомонета. В базара участват студенти от Национална художествена академия, той ще бъде разположен в района на Летния театър до 21 часа днес, затова побързайте.
В концерта, който започва в 19 часа, ще вземат участие Академичният фолклорен ансамбъл на АМТИИ, с изпълнения на опера от Белканто, откъс от мюзикъла "КОСА" от студентите от Американския университет, поп и джаз музика от студентите в НМА - Кристиан Грънчаров и Кристиана Атанасова и други.
Участниците представят наученото в Академията за музикално, танцово и изобразително изкуство "Проф. Асен Диамандиев", Националната музикална академия "Проф. Панчо Владигеров", Националната художествена академия, Националната академия за театрално и филмово изкуство "Кръстьо Сарафов", Американския университет, Бургаския свободен университет и Университет "Проф. д-р Асен Златаров".
Водещи довечера ще бъдат актьорите от НАТФИЗ Борис Кашев и Магдалена Славчева. Организатор на събитието е Националното представителство на студентските съвети, с подкрепата на Община Бургас.
Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина
Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето
Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора
Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години
Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа
Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал
Коалицията на желаещите се разпада, планът за войски в Украйна увисна

Духовно !
А какво ще ядад пенсионерите ?!
Бат Бойко ще дойде ли с жипката да раздава кренвирши ?
Ами ...
Ша му ядете кренвирша !
По призумция !
Като до сега !
Да ева и тъпия ви ,,народ" !