Мегз разкри кой работи за любовника й
По случай рождения ден на своя баща, Мегз публикува дълъг пост в Instagram, с който го поздрави за празника и както винаги, разкри интересни подробности за живота си
Дизайнерката Миглена Каканашева-Мегз разкри, че баща й е началник транспорт в бизнеса на половинката й Румен Рончев. По случай рождения ден на своя баща, Мегз публикува дълъг пост в Instagram, с който го поздрави за празника и както винаги, разкри интересни подробности за живота си, съобщава Труд. "Ако мога да посоча две неща от детството ми, които са белязали живота ми най-много.
Това са тоталното – чак до обсебване-присъствие на майка ми и болезненото отсъствие на баща ми. Баща ми караше камион, защото това е една от малкото професии в България със заплата 4-5 хиляди на месец. Искаше да мога да уча в Англия и с брат ми да имаме всичко. Аз пък си мечтаех само да изкарвам много пари, за да си бъдем всички заедно вкъщи. И когато започнах да изкарвам пари с МЕГЗ – това беше първото нещо, което исках. Но баща ми не искаше да спре", сподели дизайнерката и допълни:
"Но знаете животът е странна приказка. Срещнах любовта. По ирония на съдбата мъжът ми се занимава с транспорт. После станаха проблемите и изведнъж аз се оказах сам сама на чело на голям транспортен бизнес с камиони. Преживях най-големия шок в живота си… И познайте на кого ревнах да идва да ме спасява. Та, баща ми имаше 30 години опит в тази сфера… В онзи момент баща ми се отказа от “неговото си нещо” и със затворени очи се хвърли в най-големите си страхове заради мен……. Баща ми вече не пътува. Началник транспорт е в бизнеса на мъжа ми. Всички сме си вкъщи".
Докато Рончев бе в ареста в началото на годината, той излезе със становище, че Мегз се е опитала да му открадне бизнеса, настоявайки да получи 51% дял. Малко след това, дизайнерката коментира пред медии, че приятелят й е манипулиран и настройван срещу нея от неговото семейство и близки. В началото на май месец, Румен Рончев бе пуснат на свобода срещу 5000 лв гаранция и оттогава двамата са неразделни.
Направиха стрелбище на паркинга на Арена Бургас
Краят на една ера! Митко Димитров продаде "Пайнер"
Иран атакува най-голямото съоръжение за втечнен природен газ в света в Катар два пъти за 12 часа
Цените на екскурзиите до Египет поскъпват заради нова такса "гориво"
НАП въвежда българския изкуствен интелект на INSAIT
Калин Стоянов: Демерджиев е наредил масови арести на активисти и кметове на ДПС
ЦИК отряза кандидати, пробвали се в две и дори четири партии
1.3 млн. българи нямат пари за лечение – все повече доплащаме за здравни услуги
Европейските цени на газа скочиха с 35% след ударите в Близкия изток
На хижа "Кемен дел" до София е било страшно, съобщиха от БТС
Варна под заплаха от воден срив
