×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Нафиркан до козирката шофьор помете два автомобила в бургаския жк. „Изгрев”


05 Май 2019, Неделя, 14:10 ч.
Автор: Флагман.бг

Водачът е тестван с дрегер, устройството отчело 2,15 промила алкохол в кръвта

Нафиркан до козирката шофьор помете два леки автомобила, паркирани в междублоковото пространство в  жк „Изгрев” в Бургас. Инцидентът е станал снощи, около 23:30 часа, съобщават читател на Флагман.бг.

По думите му на място е пристигнал полицейски екип, който е тествал пияния водач с дрегер. Устройството отчело 2,15 промила алкохол в кръвта.

Вероятно шофьорът, на видима възраст между 25 и 30 години, не успял да вземе завоя и се е забил в паркираните коли, посочва още нашия читател, който ни изпрати снимки. На единия фотос е червен голф с надпис "Лудака", който по твърденията на читателя ни, е ударил другите два автомобила.




В категории: Бургас


11
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Почина известен бизнесмен Почина известен бизнесмен 01/02/2026, Неделя 21:46 0
Флагман.БГ 3 неща, които са като магнит за жените 3 неща, които са като магнит за жените 01/02/2026, Неделя 21:34 4
11
Коментара по темата
11.
Иван
07.05.2019 13:42:47
0
1
Да идва репатрака и да я кара,към Долно Езерово за скрап.
10.
дръгел
06.05.2019 03:03:30
1
1
пускай я на части
9.
Свидетел
05.05.2019 23:58:56
1
1
Този с червения голф,излиза от паркинга с въртене на гуми блъска сивата кола от удара отскача 1 метър и удря пред нея,друга кола.
8.
Георги
05.05.2019 21:50:30
0
3
В затвора за карал пил.Иначе няма оправия и непрекъснато ще има такива идиоти. Пил си и се качваш на кола с мисълта,че можеш да убиеш човек,колко тъп трябва да си!?
7.
Очевидец
05.05.2019 21:22:33
0
2
Да това е колата,на пияния шофьор който удари други два автомобила паркирани.
6.
до Флагман
05.05.2019 19:52:20
2
1
Пишете им имената на тези "герои", и НЕ ПИШЕТЕ на пострадали, невинни хора(както обикновенно правите)
5.
Иван
05.05.2019 17:49:53
0
2
До колкото имам информация,това не му е за първи път на това пишлеме да кара пил.!!! Имал е и друга катастрофа с ауди пак пиян.Флагмат да поразпитат малко,за него.
4.
оф
05.05.2019 14:47:00
1
19
трябва да го направят - хванат ли те да караш пил или дрогиран, взимат ти книжката завинаги и поне една година обществено полезен труд. друг начин няма за да се научим.
3.
bidona
05.05.2019 14:19:54
15
3
ei sq she pusna live za toq ve
2.
Иван
05.05.2019 14:14:38
1
8
Този с червения, голф е виновен.Беше много пиян едва си седеше на краката.
1.
Бойко Борисов
05.05.2019 14:13:08
18
4
Само така мойто момче.
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Собственичката на „Тифани“ Златина Симеонова във видеообръщение: Работим и ще продължим да работим! Собственичката на „Тифани“ Златина Симеонова във видеообръщение: Работим и ще продължим да работим! Независимо от разпространяващи се клипове с активен с*кс с различни мъже, за които тя не отрича, че са снимани в „Тифани“, бизнесдамата показва присъствие на духа Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Актуална обстановка към 22 часа: АМ "Тракия" е блокирана, Подбалканският път - също Шофьорите все още не са виждали снегорин на терен, а от АПИ твърдят, че са изпратили над 500 Почина известен бизнесмен Почина известен бизнесмен Той бе ротарианец, запален фотограф и планинар, спечелил много награди и запечатал в уникални кадри красотите на България и родния си край Най-старият явор в манастира „Рождество Богородично“ над Бургас падна внезапно Най-старият явор в манастира „Рождество Богородично“ над Бургас падна внезапно Игуменката Ксения моли Община Бургас да помогне утре за разчистването на двора БулЕкзит! Искат референдуми за излизане от ЕС и Еврозоната, ще изграждат "радикални клетки" по регионите БулЕкзит! Искат референдуми за излизане от ЕС и Еврозоната, ще изграждат "радикални клетки" по регионите Както Великобритания го направи, ще го напрами и ние, обявиха организаторите на подписката  За нищо на света не тръгвайте тази вечер по АМ "Тракия" (ОБНОВЕНА) За нищо на света не тръгвайте тази вечер по АМ "Тракия" (ОБНОВЕНА) Видимостта е нулева, движението е кошмарно, а скоро май никой не е чистил, казват шофьори Ураганният вятър в източната част на Бургас троши дървета и електрически стълбове Ураганният вятър в източната част на Бургас троши дървета и електрически стълбове Не напускайте домовете си поне до полунощ, когато се очаква да стихне вятърът, метеорологичната обстановка утре и във вторник обаче ще е още по-тежка от тази вечер Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите Неделна филмова вечер с Пенелопе Круз в една история за любов и драмите на Балканите Серджо Кастелито създава дълбока кинематографична емоция в една от най-силните ѝ роли като майка Задържан, унизен и уволнен: Историята на един невинен таксиметров шофьор от Бургас! Задържан, унизен и уволнен: Историята на един невинен таксиметров шофьор от Бургас! Уж дрогиран, но чист – как съдът унижи прокуратурата в Бургас Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Депутатът инж. Петър Кънев гост на празника в Черноморец Той уважи поканата на кмета на общината Тихомир Янакиев и кметът на Черноморец Росен Деспов
Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Тайната на Гордън Рамзи за перфектни бъркани яйца е само една съставка Известният шеф-готвач разкрива как превръща обикновеното ястие в кулинарно удоволствие Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Студ скова Централна Европа - реки и езера се превърнаха в ледени пързалки Полша и Германия са под влияние на продължителен студ, с температури до -30 градуса и рядко срещано пълно замръзване на водни обекти Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Том Круз напусна апартамента си в Лондон за 35 милиона паунда, след като районът му се стори опасен Звездата от „Мисията невъзможна“ е разочарован от упадъка на някога луксозния квартал в Лондон Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Израел забранява „Лекари без граници“ да работят в Газа Заради отказ да предоставят списък със служителите си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Гала се поболя заради рака на дъщеря си Най-вероятно звездата е под постоянно напрежение заради тежката диагноза на младата майка Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане Натали Трифонова обяви блестящото си завръщане След месеци на подготовка за най-важната роля в живота ѝ – майчинството, чаровната синоптичка сподели, че отново ще се качи на сцената като Улла в мюзикъла „Продуцентите“ Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите Цола Драгойчева за смърните присъди от Народния съд: Никога не бях спала толкова добре, както в утрото на екзекуциите 1 февруари е обявен за Ден на признателност и почит към жертвите на комунистическия режим от Министерския съвет на Република България с решение № 37 от 20 януари 2011 г. Пазете се от това изчадие Пазете се от това изчадие Думите са на големия Георги Христов Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Международният олимпийски комитет отхвърли участието Александър Болшунов заради военната му ангажираност и политическа позиция Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Най-малко 8 души починаха, няма данни дали българи са били в превозното средство
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори