×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

След „напускането” на парламента Марешки обяви подкрепа за ГЕРБ и пожела да изкарат пълен мандат


След „напускането” на парламента Марешки обяви подкрепа за ГЕРБ и пожела да изкарат пълен мандат
Цветанов изреди постиженията на властта, а Марешки каза, че са впечатлени от професионализма в ГЕРБ
20 Март 2019, Сряда, 13:40 ч.
Автор: Лъчезар ЛИСИЦОВ, снимка: Авторът

Няма да сме тези, които ще съборим държавата заради частния ни интерес, обясни лидерът на "Воля"

Напускането на Народното събрание от партия „Воля”, обявено миналата седмица, се превърна в пълен фарс. В началото на днешната среща между парламентарните групи на „Воля” и ГЕРБ Веселин Марешки каза, че не искат хаос и че парламентът следва да изкара цял мандат.

Разговорите продължиха около час и 20 минути.

След тях Марешки обяви: „Към днешна дата от това, което чухме от лицата в различните сектори в ГЕРБ като предложена управленска програма и като темп на изпълнението, ние считаме, че заслужават да бъдат подкрепяни. Ще търсим подобни разговори и с останалите политически партии – какво са обещавали, как си го изпълняват, защото след като има някакви разминавания и ние не ги видяхме сега в разговора с ГЕРБ, сигурно те са заровени в някои други формации. Така че благодаря още веднъж на партия ГЕРБ и надявам се и след време да можем да отчетем още по-ясни резултати, още по-видими резултати, които в крайна сметка и всеки един българин да ги усети по собствения си джоб.”

Цветан Цветанов преди това изреди постижения на властта, както и обещания за предстоящи такива до 2021 г.

Пресконференцията на ГЕРБ и „Воля” обаче се превърна в брифинг, защото въпроси не бе позволено да се задават.

Срещата между двете формации в зала „Запад” преди това бе открита за медиите за встъпителните речи.

Там Веселин Марешки обяви: „Надявам се, че тази среща ще даде по-голям тласък за това следващите две години да се осмислят още по-добре и да направим наистина нещо забележимо. Надявам се, че парламентът ще изкара мандата си, но не е идеята просто да го изкара, а да го изкара така, че да е полезен за български народ и за държавата. Затова присъстваме на тази среща. Ако виждаме смисъл, ние сме готови да работим за държавата, за народа и няма да сме тези, които ще съборим държавата заради частния ни интерес.”

Марешки обясни, че са опозиция, но градивна, а не като останалите, които рушали.

На брифинга след това той не каза директно дали ще осигуряват кворума, на което особено разчитат управляващите, но от изреченото стана ясно, че в това не може да има съмнение.

Лидерът на „Воля” обаче обясни, че били „впечатлени от професионализма, който излъчиха явно, така, в един по-стегнат формат най-видните представители в различни сектори на управляващата партия ГЕРБ”.


В категории: Политика


Тервел ИЛИЕВ Почина братът на Мохамед Али - Рахаман Почина братът на Мохамед Али - Рахаман 02/08/2025, Събота 16:54 0
8
Коментара по темата
8.
Откога се е, мила моя майно льо
20.03.2019 19:43:38
0
4
лайняр до лайняра.....та този ли....той и майка си ще продаде ...стига да е в парламента.....
7.
Магарешки
20.03.2019 18:10:26
0
4
То нека всичко да е интереси, но да ги правят хитро нещата. На всички ни е ясно че всички са за келепира и един дори не работи в ползу роду, иначе нямаше да сме на тоя хал сега
6.
ViP
20.03.2019 17:54:04
0
6
Всичко е Интереси момчета,всичко,не се палете,само за протокола...всички,и Атака и НФСБ и ВМРО и Воля се въртят като шматки около Бойко,квото каже тва става,тва е положението..за Съжаление,всички тия помияри имаха ултиматуми към Герб,е..запушват им устите...
5.
*********
20.03.2019 17:46:26
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
4.
*********
20.03.2019 16:10:27
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
3.
За сведение
20.03.2019 15:35:40
0
14
Е такъв урод като тоя, до сега не е имало в парламента! Способен е и майка си да претрепе за два сребърника!
2.
Помияр
20.03.2019 14:43:47
0
15
Жалък Помияр, ми да беше се "запознал" Бе, преди да се "впечатлиш" и да "получиш" прозрение.
1.
Дойстойнството?
20.03.2019 14:18:35
0
19
На Марешки или му е ясно, че няма да види повече парламента отвътре или живее в облаците. Никой нормален политик от бяла държава няма да си причини това, което той си самопричинява
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Отказва ли се Гришо от тениса? Отказва ли се Гришо от тениса?  Зачестилите контузии в пет поредни турнира от Големия шлем засилват тревогата около бъдещето на Димитров Бургас, София, Пловдив и още редица големи градове станаха домакини на инициативата "Бягане за здраве" Бургас, София, Пловдив и още редица големи градове станаха домакини на инициативата "Бягане за здраве" Ето подробности Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“ Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“ Полевият тест за наркотици на единия чужд шофьор е дал положителна проба Десетки поети с китара слязоха от кораба на „Солени ветрове“ в Бургас и почетоха небесните бардове Десетки поети с китара слязоха от кораба на „Солени ветрове“ в Бургас и почетоха небесните бардове Най-интересното обаче предстои, атракцията на бардфестивала ще са конкурсът за нова песен „Срещу вятъра“ и хумористичният концерт „Кучешката вахта“ Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест? Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест? Той избрал сам да сложи край на живота си с пистолет, наследен от баща му Иван Славков Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент Социалистите се събират на "Бузлуджа" Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали Шофьорът на втория румънски автомобил не е задържан Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа" Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа" Полицията регулира трафика и не допуска блокиране на пътя Как Бургас се превърна в дом на розовото фламинго Как Бургас се превърна в дом на розовото фламинго Птиците са много красиви След 20 години заедно - Мира Радева и Иво Станчев се разделят, бизнесменът чака близнаци от друга След 20 години заедно - Мира Радева и Иво Станчев се разделят, бизнесменът чака близнаци от друга Социоложката направи емоционална изповед
Почина братът на Мохамед Али - Рахаман Почина братът на Мохамед Али - Рахаман Той също бе боксьор Инвестициите на САЩ в AI - най-големите от железопътната експанзия през XIX век Инвестициите на САЩ в AI - най-големите от железопътната експанзия през XIX век Китай също инвестира много, а Европа гледа отстрани, парализирана от зелени идеологии, регулации и милионна миграция Закопчаха световна шампионка от САЩ, причината е насилие над гаджето й Закопчаха световна шампионка от САЩ, причината е насилие над гаджето й Деликатна ситуация Извънредно положение в 39 гръцки общини, кметове са на тръни Извънредно положение в 39 гръцки общини, кметове са на тръни Проблемът е с водните ресурси Tesla ще плати обезщетение от 243 млн. долара заради смъртоносна катастрофа Tesla ще плати обезщетение от 243 млн. долара заради смъртоносна катастрофа „Тесла“ проектира своя автопилот само за магистрали с контролиран достъп, но умишлено избра да не ограничи шофьорите да го използват и другаде Тръмп коли и беси: Уволни шефа на Бюрото по трудова статистика заради незадоволителни данни Тръмп коли и беси: Уволни шефа на Бюрото по трудова статистика заради незадоволителни данни Имаме нужда от точни данни за заетостта, заяви той Млад белгийски политик призна, че е бил подложен на ритуално унижение, обяснявайки нацисткото знаме на голото си тяло Млад белгийски политик призна, че е бил подложен на ритуално унижение, обяснявайки нацисткото знаме на голото си тяло "Това беше груба грешка, за която поднасям най-искрените си извинения", каза общественикът Рецепта за майстори в кухнята - гръцка мусака Рецепта за майстори в кухнята - гръцка мусака Вкусотията си заслужава усилията Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Страшен екшън в САЩ Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Американецът почина от остър инфаркт
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори