×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
  • ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ на консултации при президента за нов служебен премиер
  • Днес ще се играе мачът за Суперкупата на България между Левски и Лудогорец
  • НОИ: Пенсиите за февруари ще се изплащат между 9-о и 20-о число
  • Газът в Европа поевтинява с над 12%
  • Турция и Азербайджан трябва да доказват, че не внасят руски газ в ЕС през "Балкански поток"
  • 16% от българите не могат да си позволят адекватно отопление
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Президентът на Черноморец 1919: Знамената се печелят в битка, а те са се промъкнали като мишки, за да го откраднат


Президентът на Черноморец 1919: Знамената се печелят в битка, а те са се промъкнали като мишки, за да го откраднат
Не мога да си обясня поведението на хората, които са откраднали това пано, надявам се полицията да си свърши работата и залови извършителите, каза президентът на Черноморец Костадин Марков
22 Февруари 2019, Петък, 11:31 ч.
Автор: Флагман.бг, снимка: Архив на Флагман.бг

Това е обикновено криминално деяние, което ще си има своите последствия, категоричен е Костадин Марков

Откраднатото знаме на ФК „Черноморец 1919” нажежи страстите преди градското дерби, което ще се играе утре. Както вчера писахме от сектор „Б” на частично реконструираното спортно съоръжение в кв.”Акациите” е задигнат огромен транспарант, изготвен за 100-годишнината на Черноморец.

В социалните мрежи се появиха снимки на знамето с кратък текст, в който петима мъже по анцузи, криещи лицата си с качулки и представящи се за привърженици на Нефтохимик обясняват, че са „пленили” символите на градския съперник. На снимките се вижда логото Green Fighters – най-крайната фракция от агитката на Нафтата.

От фен клуба обаче твърдят, че нямат нищо общо. Според тях напълно възможно било знамето да е откраднато от „фенове на Берое, които искали да всяват напрежение в Бургас!”.


Неизвестни мъже по анцузи и с качулки се похвалиха с трофея, те твърдят, че са от крайната агитка Green fighters

В ОД на МВР в Бургас вече е пусната жалба за откраднатото пано и вероятно няма да е трудно да намерят извършителя, защото в района на стадион „Черноморец” има доста камери на градското видеонаблюдение, които са с много висока резолюция.

Страсти преди дербито: Фенове на Нафтата плениха знаме на Черноморец

В свободния форум на Флагман.бг вече се появиха хипотези за вероятните извършители, а наши читатели разпознаха, че кадрите с „плененото знаме” са направени в тоалетната на бургаски мол.

Първо това не беше знаме, а пано, с което скрихме неремонтираната част от сектор „Б”. И второ - точната дума на това деяние е кражба. Знамената се печелят в битка, а не се крадат посреднощ от стадиона, както са направили. Промъкнали са се като мишки, прескочили са оградата и са го взели. После виждам, че по форумите се хвалят, че са го „пленили”. Лично аз не мога да си обясня подобно поведение. Все едно да си купиш списание с манекенки, да ги целуваш и след това да кажеш, че си спал с тях”, коментира пред Флагман.бг в типичния си стил президентът на ФК „Черноморец 1919” Костадин Марков.

„Не съм психоаналитик, за да си обяснявам поведението им. Ако те го възприемат за победа, радвам се, че сме доставили радост на някого. За мен е обикновено криминално деяние, което ще има своите последствия”, допълни още той.

Часове след кражбата се появи спекулация, че заради този инцидент „Черноморец” няма да осигурява безплатни пропуски за феновете на Нефтохимик, а ще ги кара да си платят по 15 лева билет. Костадин Марков обаче опроверга тази информация и бе категоричен, че искат да направят футболен празник, а не да отмъщават, макар и да имало за какво, след като през миналата година в сектора на „Черноморец” на ст.Лазур бе разхвърляна вмирисана риба.

Помните ли джунглата на стадион „Черноморец”? Вижте как изглежда съоръжението днес

За привържениците на „Нефтохимик” са осигурени 170 пропуска за сектор „В”, а за тези на „Черноморец” – 1100 пропуска за централната трибуна.

Относно реконструкцията на ст.Черноморец, Марков бе категоричен, че сумата, която са инвестирали е доста сериозна. „Още не съм се разплатил с всички, които помогнаха и не мога да ви кажа каква сума инвестирахме в стадиона. Със сигурност обаче не е никак малка”, подчерта Марков. По думите на Костадин Марков спортно-технически двата отбора са на едно ниво, по-мотивираният отбор ще спечели дербито


В категории: Спорт


Флагман.БГ Автор
Флагман.БГ
26
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й Известна водеща е в шок, отвлякоха майка й 03/02/2026, Вторник 21:19 0
Флагман.БГ Задържаха българи, изтезавали животни Задържаха българи, изтезавали животни 03/02/2026, Вторник 19:20 1
26
Коментара по темата
26.
ФЕН
26.02.2019 11:33:52
0
0
Стига големия биткаджия.Само схеми и измами
25.
до 21
22.02.2019 22:21:16
3
11
Мазутий, ТИ какво си направил за това първо място и отбора си. Ние от джурасик - направихме нещо, което ще видиш утре, Вие сте готованци и парлапани. харизват ви стадиони, игрища, пари, лицензи, готови отбори, подаряват ви А група, а вие само серете, серете и трошите.
24.
*********
22.02.2019 20:56:43
8
6
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
23.
*********
22.02.2019 20:54:37
4
5
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
22.
До 22
22.02.2019 20:21:38
1
8
Защото циганите се преместиха на Лазур и сега циганите от Комлука играят на Лазур не си ли ги виждал играят със зелени-розови.За това играем на стадиона на бургазлиите в Акациите
21.
Cheromretz
22.02.2019 18:05:26
12
2
Защо не играем на нашия стадион в Лазур ами играем на стадиона на циганите в комлука?
20.
Цаца
22.02.2019 17:47:55
14
8
Тези от Нефтохимик където нищо положително не им се случва са първи в класирането с 10 точки пред 5-тия на който му се случва ремонт на джурасика. Наливайте бетон на напукания насип да ви затрупа един ден на някой мач и да изядем по един курбан. Рибешка супа де.
19.
ФАНТА ФЕН
22.02.2019 15:45:58
7
15
Зилени шматки , много се смяха когато ръководството на акулите заяви , че ще се ремонтира стадиона .
Сега когато се вижда колко много работа е свършена и стадиона започва нов живот , се появиха няколко мишки дето искат да излят гнева си , че техния отбор не се случва нищо позитивно. Свиквайте от тук насетне Черноморец ще се развива , ще радва и ще го има. Зелените с поведението си само отблъскват хора и спонсори .
Чисто футболно сега си мисля , че нафтата са по-силни , но нямат бъдеще . Акулите са с бъдеще и дори да паднат в мача в събота градът пак ще ги подкрепя.
18.
*********
22.02.2019 15:44:16
4
4
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
17.
Ядрен Физик
22.02.2019 14:44:55
2
6
робините на зелената магия хахахаах дето не са алкохолици клошари и лепилари както другите. 500лв на месец цял живот хахаххахаха майка ви смешна
16.
Кака Мара
22.02.2019 14:35:06
2
9
МИШКИ! С малки зелени п..ки!
15.
цялата истина
22.02.2019 14:23:09
4
9
е такава че зелените шушомиги са на дъното на ултрас сцената в българия и се пънат на хора които не им се занимва с проблеми и нямат никаква организация вече. Цяла България им се смее на мазутите, вадят нож на вързано куче и ясно си дават сметка ако не бе вързано какво щеше да се случи със 10те човека мазни шматки от гф плюс още толкова дето им подръжават и сега са си в пиковите годините да правят простотии
14.
Лотария
22.02.2019 14:09:47
4
6
манолчооо сега с тези 10 бона от лотарията ще платиш паното където го откраднахте.
13.
Az
22.02.2019 14:06:45
9
10
А за деянията на г-н.Марков кога ???
Чувал съм какви ли не ужасии
12.
Клкк
22.02.2019 13:56:03
8
2
Аве ръб на никой не му пука за тъпия ви парцал ! Никой не се хвали ,че е взето едва ли не по невероятен начин ! Всичко се прави за да садвате ! Всеки парцал и на пътя да го видя ще го взема и ще го хвърля в казана !
11.
само питам
22.02.2019 13:34:55
10
6
Кой туй черноморец,дет и знаме имат?
10.
19191919
22.02.2019 13:13:39
8
7
Кървят отзад чичковците дето са го купили ! Много е гадно да дадеш пари за нещо и някой да го прецака! Сори такива са правилата на играта !
9.
do 7
22.02.2019 13:10:32
4
8
много внимание им обърнахме на мазутите . Братко вашата агитка от адрени физици ли е съставена ? точно вие сте клошари и пелтеци с основно за които работата в сот е основната им цел в живота. Няма смисъл от много коментари ,нито сте сериозна фирма ,нито сте сериозни гангстери или там за квит се мислите. Ташак пълен . И като сте много в час с играта знаете много добре ,че това си е чиста кражба нямаща нищо общо с фенските закачки. Ай живи и здрави и сплотявайте тройната коалиция с майни и с гагаузи ( с които междудругото са се били още нашите бащи ) за срам на Бургас.
8.
Хахах
22.02.2019 13:10:12
10
8
Тоз пък следващия Хахахах в битки вика! Хахахахах жалбаджии ! ФК Жалба1919
7.
До 6
22.02.2019 12:55:16
9
5
Ти за кой черноморец си? Псфк или най-новия свят и чист, на който общината отпусна допълнителна субсидия да отпразнува 3 годишнината си? Вашата агитка е съставена само от клошари, лепилари и алкохолици
6.
az do 3
22.02.2019 12:19:27
8
10
Платените фенове сте вие. Поддържаха ви, даваха ви плац да се "изявявате", но тези, които "инвестираха" в тези от снимката с откраднатото знаме, днес си плащат за гяволъка. То природните закони са по-силни от мен, теб и всички, които се припознават стъпили върху транспаранта на Черноморец. Рано или късно всичко изкарва на показ, че и с верисиите го връща.
Освен това ние, като фенове сме направили много повече от всеки един ваш фен ( визирам тези от снимката и подобните им). Вие сте плитко-паменни и лесно забравяте, как трошихте Лазур ( в мачовете с Локо Пд и Черно море, когато трошихте ротондите и седалките на които седяхте. Някой ви се радваше тогава, а после ходеше привит на две да иска пари, да търси спонсори и стадион, че и ръце целувахте на Бойко и оня руснак. Филипов пък ви разбра и макар късно да усети автогола си успя да се измъкне от клоаката ви. Излезе по-хитър от Бошнака, но и той ви прислуша вече. Все си мислите, че ще се измъквате лесно от зулумите си, но вместо да си помагате - сами си пречите.
САМО ЧЕРНОМОРЕЦ.
5.
Само питам
22.02.2019 12:16:51
5
8
Да не го е гепнал Дражев?
4.
www
22.02.2019 11:58:52
10
12
Какво ниво само! И то на политик! Да говори за битки и агитки. А като е отворил и дума за кражби, сигурно ще има много "фенове" на политическата му кариера и кметуването му в Бургас.
3.
Hgu
22.02.2019 11:58:01
8
10
Бас хващам, че Коце Марков и платените фенове на черноморец около негопо, вече се вълнуват от неделното софийско дерби, отколкото бургаското в събота
2.
Hgu
22.02.2019 11:55:48
6
6
Пленявали, крали, унижавали, били....Всеки път едно и също. Тези хулигани на Нефтохимил няма ли да спрат да тровят тези иначе толкова симпатични и интелегентни фенове на черноморец
1.
...
22.02.2019 11:40:38
1
10
Флагман, оправете си най-после тоя БЪГ - не виждате ли разминаването след 9-тата новина - не съвпада заглавие в дясно с карето в ляво...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
След убийствата край хижа „Петрохан“ изплува и версията за отвличане на собственика След убийствата край хижа „Петрохан“ изплува и версията за отвличане на собственика Бивш екоминистър изрази опасения за съдбата на будиста, организирал там детски лагери, за които са получавани сигнали за насилие над малолетни  Социолог: ГЕРБ и Пеевски няма да атакуват Румен Радев, за да не го направят премиер Социолог: ГЕРБ и Пеевски няма да атакуват Румен Радев, за да не го направят премиер Той прогнозира, че над 600 000 българи ще решат за кого да гласуват в денят на вота или малко преди това Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс Ученици от бургаското Механо сложиха десетки училища в малкия си джоб, в Топ 3 са на престижен конкурс Професионалната гимназия по механоелектротехника и електроника впечатли жури и публика с емоционален поетичен рецитал, отличен сред най-добрите в областта Йордан от с. Свобода заби няколко крошета на авера си, а после му захапа устната като канибал Йордан от с. Свобода заби няколко крошета на авера си, а после му захапа устната като канибал 44-годишният мъж и приятелят му били в обща компания, започнали да пият, но купонът им ескалирал в скандал Задържани са мъж и жена за изтезания на животни и продажба на видеа Задържани са мъж и жена за изтезания на животни и продажба на видеа Насилието е извършвано в село Царевец, заснемано е системно и е разпространявано срещу заплащане Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Затварят част от улица в ж.к. Зорница за месец заради ВиК ремонт Ограничението влиза в сила от 4 февруари и засяга участъка между ДГ "Звездица" - Зорница и ОУ "Георги Бенковски" Бойко Борисов: Не искаме да управлява Желязков, но ни държат в правителството Бойко Борисов: Не искаме да управлява Желязков, но ни държат в правителството Лидерът на ГЕРБ призна, че предложението за нов шеф на парламента е екзотично и дори не го е обсъдил с коалиционните си партньори   ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево ГДБОП разкри канал за внос на фалшиви евро през Капитан Андреево При гранична проверка са открити висококачествени неистински банкноти, образувано е досъдебно производство ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки ВАЖНИ ПРОМЕНИ: За собствениците на електрически тротинетки Пълна забрана за ползване от деца под 16 години и остава в сила забраната за движение с тротинетки в тъмната част на денонощието Министерството на туризма подкрепи кандидатурата на Розовата долина за включване в списъка на ЮНЕСКО Министерството на туризма подкрепи кандидатурата на Розовата долина за включване в списъка на ЮНЕСКО Социалните практики, свързани с отглеждането и преработката на маслодайната роза, имат потенциал да бъдат предложени и за вписване в списъка на нематериалното културно наследство
Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Перфектният план – Тръмп превзема Гренландия с гумени лодки, Дания му плаща милиарди Как с европейски ценности, НПО кораби и социални помощи Вашингтон може да получи парче от Арктика без нито един изстрел Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Жертва на джендър пропаганда спечели дело заради сменения си пол Магистратите присъдиха $2 млн. на Фокс Варианчели, превърнала се в момче на 15 г.. Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Бензема в Ал-Хилал разклати позициите на Роналдо в Саудитска Арабия Трансферът на френската звезда задълбочи напрежението в Ал-Насър и постави под въпрос бъдещето на Кристиано Роналдо Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Над 60 процента от датчаните вече смятат САЩ за противник Проучване на обществената медия DR показва спад в доверието към САЩ сред населението на Дания на фона на напрежение около Гренландия Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Тръмп иска $1 млрд. обезщетение от Харвард Вчера американското издание "Ню Йорк таймс" посочи, че американският президент се отказал от първоначалното си искане да получи 200 млн. долара от Харвард Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас Сензация от Англия: Манчестър Сити освобождава Гуардиола, сменя го с Мареска, Алонсо или Фабрегас Въпреки че Гуардиола има договор до 2027 г. и клубът официално отрича спекулациите, усещането във Висшата лига е, че испанецът може да напусне „Етихад“ още това лято. Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква Кой изрисува Джорджа Мелони като ангел в римска църква Римската епархия започна разследване за реставрация извън канона в базиликата Сан Лоренцо ин Лучина Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол Кога е най-подходящото време за закуска при висок холестерол Според експертите, що се отнася до подобряване на нивата на холестерола, общото мнение е, че колкото по-рано, толкова по-добре. Балансираната закуска помага за поддържане на здравето на сърцето през целия ден Инвалидните пенсии изпревариха тези за стаж и възраст по данни на НОИ Инвалидните пенсии изпревариха тези за стаж и възраст по данни на НОИ За първите девет месеца на 2025 г. в България са отпуснати над 80 хиляди нови пенсии, като най-голям дял заемат тези за инвалидност поради общо заболяване Зъболекари на съд след изваждане на 11 здрави зъба на пациентка Зъболекари на съд след изваждане на 11 здрави зъба на пациентка Съдът в Италия призна двама дентални лекари за виновни, а жената продължава борбата с тежки физически и психически последици
Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Зорница РУСИНОВА, Икономически съвет Цените се покачват и това притеснява хората
Виц на деня Виц на деня - Скъпи, какво да ти сготвя за обед?
- Ами, не знам миличка, направи нещо вкусничко.
- Ти кво бе тъпанар такъв, пак ли ме обиждаш?
Виц на деня Виц на деня - Сашко, какъв искаш да станеш като порастнеш?
- Полицай.
- А ти, Иванчо?
- Бандит, за да можем пак да си играем заедно.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Не страдай от психично разстройство — наслаждавай му се
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори