Разтърсваща трагедия! Починалият в колата си полицай бил болен от сърце, оставя малко дете сираче (СНИМКА)
22 Януари 2019, Вторник, 17:56 ч.
Автор: Флагман.БГ46-годишен полицай от Смолян е починал в автомобила си, ударил е две паркирани коли, информира ПИК. Това съобщи ст. комисар Николай Димов, директор на ОДМВР – Смолян.
„Васил Стоев е служител в Районното управление – Смолян, има малко дете и беше със сериозни сърдечни проблеми. Тази сутрин Стоев е бил на работа, но е помолил да отиде до болницата. Колегите му са предложили да го закарат, но той е решил да отиде с личната си кола.
Тепърва ще изясняваме дали е бил на преглед. Тръгвайки от болницата, той умира докато шофира автомобила си. На около 20 места от тръгването от паркинга на Спешна помощ, по стръмната улица, колата тръгва на заден ход безконтролно и блъска на паркинга две коли“, каза още ст. комисар Димов.
Той уточни, че се извършва оглед на мястото, образувано е следствено дело, тъй като става въпрос за служител на МВР. „Следователят, в хода на разследването под надзора на прокуратурата, ще изяснят причините за смъртта и какво точно се е случило", каза още директорът на ОДМВР – Смолян.
В категории:
Животът
Левски е шампион след 17 години чакане: 27-ата титла се върна на Герена
Правителство до дни? Прогресивна България няма да бави мандата
Фалит на авиокомпания в САЩ: Скъпото гориво удря евтините полети
Село, изгоряло до последната къща, оживя във възстановка на Априлското въстание
Трагедия в Петрич: Прокурор заспа и автомобилът му падна в дере, жена загина
Бандити превзеха танкер край Йемен, плавателният съд поел към Сомалия
Иван Гайков: Пред Община Приморско се откриват сериозни възможности за развитие
Китай се опълчи на САЩ: Няма да спазваме санкциите за иранския петрол
Тръмп изтегля 5000 американски войници от Германия след остър спор с Мерц
Плувец мина 55 км сред 5500 крокодила и счупи световен рекорд
Китът Тими вече е на свобода след спасителна акция край Германия
Крис и Юлиян от „Молец“ се готвят за турне с „Параклис“
