×
Европейска столица на културата Евровизия 2027 Промо зона Практично Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управители:
Веселин Василев, email: [email protected]
Катя Касабова, еmail: [email protected]


Главен редактор:
Иван Колев, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Биячът, нападнал гард в "Алегро", се опита да избяга от страната, задържаха го на летището


Биячът, нападнал гард в "Алегро", се опита да избяга от страната, задържаха го на летището
Двамата побойници, предизвикали екшъна в "Алегро", ще бъдат обвинени за нанасяне на средна телесна повреда на длъжностно лице
02 Януари 2019, Сряда, 11:02 ч.
Автор: Силвия ВЕЛИЧКОВА, снимки: Авторът

30-годишен бургазлия с малко име Росен е арестуван при опит да напусне страната

Един от мъжете, които пребиха 33-годишния гард Веселин Вълев на 29-и декември м.г.(ВИЖ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ), е опитал да напусне страната ни през летище София, научи Флагман.бг.

Побойникът е бил в неизвестност от момента на инцидента до вчера, когато е бил задържан. По наша информация става въпрос за 30-годишен бургазлия с малко име Росен. Той е задържан със 72-часова мярка. Предстои да му се иска постоянен арест. Обвинен е в нанасянето на средна телесна повреда на длъжностно лице.

Другият бияч е 29-годишен мъж от Северна България. Той е установен, връчена му е призовка да се яви на разпит в Районното полицейско управление по местоживеене, но до този момент – 16 часа на 2 януари 2019 година, все още не го е направил. Ако не го стори до края на деня, ще бъде обявен за национално издирване, научи Флагман.бг.

Досъдебното производство е под наблюдението на Районна прокуратура Бургас и процесуалните действия все още продължават.

Само във Флагман! Хронология на кървавия екшън, в който избиха 4 зъба на гарда Веселин Вълев

Както Флагман.бг пръв съобщи, на 29-и декември, около 3:30 часа 7-членна компания, сред която са разпознати няколко млади мъже от ж.к.Меден рудник, е започнала да дразни клиентите на дискотека Планета. След като охраната на няколко пъти им направила забележка, но те не си взели поука, много професионално групата е изведена навън, без никой да разбере, че има проблем.

Зверска саморазправа в "Алегро"! Клиенти избиха зъбите на охранител от "Планета" след забележка

Бабаитите се пренесли в емблематичното бургаско заведение Алегро, известно със шкембе чорбата си, и продължили да си допиват. Около 6 часа в заведението, след приключването на смяната, влезли шефът на охраната на Планета Тодор Касидов-Рамбо и 33-годишният му колега Веселин Вълчев.

След това били нападнати от побойниците, които трудно преглътнали обидата, че са изгонени от дискотеката. Флагман.бг разказа подробности за инцидента още на 29-и декември.

Минути след екшъна компанията се разпръснала. Един от извършителите – 29-годишният мъж си тръгнал директно към родния град, а 30-годишният Росен М. се покрил в София за кратко, след което пробвал да напусне страната.

В категории: Животът


14
Коментара
14
Коментара по темата
14.
Иван
03.01.2019 12:32:47
0
0
Този РАМБО е май много неграмотен а охрана е станал Простак
13.
Ваня
03.01.2019 12:29:31
1
0
Много бързо се забрави когато Росен спасяваше удавници сега вече е бияч и вас ако Ви напсуват на майка няма ли да му изсипите зъбите аз бих го направила
12.
Рамбо
02.01.2019 23:25:57
0
3
в моя защита искам дакажа че тва шкембе беши много фкусно и тьй сьм са залисал да сьрбам че не сьм видял кво е станало иначе ако бях видял щях да ги пребия тея смешни жалкари дет мутреят. изкам да пирам шкембети свинско ли е или телешко щото сьм на диета
11.
МЛЯКОТО
02.01.2019 23:21:24
3
0
ДО СМЕШНАТА ОХРАНКА НАМУТРЯ ЛИ СА ВЕ ПАЛЯК ПАДНАХА ЛИ ЗЬБКИТЕ В ШКЕМБЕТО ВЕ ГУМЕН ФАЙТЬР, МАЙКА ТИ И ЖЕНСКА БАТКА ШИ ЕБА
10.
Erol
02.01.2019 22:55:53
0
1
Tazi darjava ima zakonni pichove policiqta Sega shtemu dat zaslujaneto !
9.
Бря
02.01.2019 20:46:01
0
3
Това ли било Алегро?
По време на соца беше Златното пиле
8.
Този Росен има късмет, че
02.01.2019 18:23:03
1
5
Рамбо-Тодор сърбаше чорба и се начишка от страх,иначе ако се беше намесил като истнска жена,малеееее . Хихихии
7.
оффф...
02.01.2019 17:27:40
3
11
Уж са големи мъже, а като ги търсят за побоя се крият като мишки. Какво стана, насрахте ли?

Като си голям мъж, излез напред, изправи се и кажи - ДА, АЗ ГО УДАРИХ! Ако е заслужил, съм прав, ако съм сфрешил ще се извиня!

Толкова ли е трудно да сте мъже? Смели сте само когато правите някоя глупост. А когато трябва да си поемеш отговорността за нея, защо не сте мъже?
6.
Bbb
02.01.2019 16:51:32
0
6
Росен Минасян-черния от меден рудник
5.
шът
02.01.2019 16:50:36
0
3
Вазелинчо е тук.
4.
Кики
02.01.2019 16:46:01
0
5
Роска ся намутря ли се. Вземи ся няколко месеца арест маняк :)))
3.
бай Шиле
02.01.2019 16:43:16
0
4
Да си вземе вазелин в повечко количество. За негово добро е. Чакаме го.
2.
Гражданин
02.01.2019 16:41:14
1
3
Кой Росен е задържат? Росен Баницата или по известен като Босен Раницата от Зорница
1.
Partyanimal
02.01.2019 16:28:07
4
4
Hahahaha kvo dlujnostno lice e tos ve q drujte zdravo
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
Добавяне, моля изчакайте
България Всички новини
Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защо бе арестувана Гергана? Не всяка полицейска простотия е репресия срещу свободата на словото! Защото между „полицията се е издънила“ и „властта арестува журналисти“ има една досадна подробност, коментира журналистът Ангел Зафиров Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Олигархичният картел контролира властта чрез десетки „окабелени“ магистрати, превърнати в биороботи Логиката на тази дълбока държава е желязна: Не вкарваш в затвора съдията или прокурора, когото си хванал в прегрешение, а го повишаваш „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа „Созопол“ набра скорост: Задна ножица поведе „небесносините“ към втора поредна победа Димитър Николов, Стоян Кижев и Глен Хабимана донесоха успеха с 3:1 над „Димитровград“ в Българово „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград „Акулите“ схрускаха „орлетата“: Черноморец разгроми с 3:0 "Пирин" в Благоевград Ивайло Климентов откри в 22-рата минута, а бургазлии нанесоха втори удар малко преди почивката След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел След битка с вълните обявиха спасителя на плаж "Градина" край Созопол за ангел Господ и Света Богородица ни го изпратиха, споделя дама, която влязла в морето с дъщеря си до коленете при червен флаг Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Тежка загуба за „Нефтохимик“: „Шейховете“ паднаха с 2:4 в Крумовград Денис Токмак и Нуретин Пюскюлю намалиха резултата в края Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята Панаир за 40 евро взриви село Българи: Нестинарите скочиха срещу огнено шоу край светинята От 28 до 30 август външна фирма, по информация на Флагман.бг, възнамеряваше да проведе в района на параклиса край селото събор с музикална програма, различни етно изпълнения, джаз, палатки и рекламирано „огнено шоу“ Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Нивото на водата в Дунав се вдига: Повишение в почти целия български участък Най-сериозното покачване е отчетено при Лом, докато при Русе реката остава на минус 128 см и ограниченията за корабите са в сила Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Сигнал до Флагман.БГ: Тротоарен капан в „Лазур“ принуждава пешеходци да слизат на улицата Настояват Община Бургас да направи спешна проверка Летящ старт на Обиколката на България от Приморско, сърбин триумфира в Бургас Летящ старт на Обиколката на България от Приморско, сърбин триумфира в Бургас 17 отбора от 11 държави поеха по 125,2-километровото трасе, а кметът Иван Гайков пожела силни и безаварийни километри на състезателите
Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Майка изгуби надежда, но се случи чудото: Откри живи и двете си деца след потопа в Непал Едно от тях било намерено със счупен десен крак, порязвания и охлузвания по лицето Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Гръцка следа в сенчестия флот на Иран: САЩ удариха мрежата от компании Двама гръцки граждани и три компании попаднаха под американски санкции заради доставки на гориво за танкери, свързвани с Техеран Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Скандал с българи във Франция: Обещали им по 140 евро на ден за гроздобер, но били измамени Договорът сочел 12,31 евро бруто на час и 35-часова седмица, а работниците твърдят, че са се трудили по 14 часа на ден Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Човек на Тръмп осребрявал речите му, ще плаща глоба над 172 000 долара Операторът на аутокюто Габриел Перес знаел предварително съдържанието на президентските речи и превърнал достъпа си до тях в печеливши сделки Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Турист извади от морето предполагаема част от дрон на плаж в Румъния Останките от безпилотния самолет са предадени за експертиза, полицията предупреди почиващите да не докосват подобни находки Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Гъсокът Гуси стана герой в Тексас: Събуди стопанина и спаси десетки птици от пожар Домашният любимец вдигнал тревога посред нощ, а Бърт Гербер успял да потуши пламъците с градински маркуч Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Нашвил готви голям поклон пред Доли Партън: Летището ще носи името на кънтри легендата Губернаторът на Тенеси Бил Лий подкрепи промяната, а над 160 хиляди души вече са застанали зад идеята 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг 147 тандема, хиляди емоции и зрелищни паркури: „Купа Бургас” покори морския бряг Йордан Йорданов изпрати снимка до „Вашият сигнал до Флагман.бг“ и пита защо при хроничния недостиг на места един автомобил трябва да лишава съседите от още едно МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала МС за Гергана Петрова: Свободно е вървяла с Радев и го е снимала Кабинетът отхвърли твърденията, че активистката е била държана далеч от премиера, а проверката трябва да установи защо по-късно полицията я отвежда с белезници Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Боговете сигурно са полудели! Автомивката вече струва 50 евро Инфлуенсърът Боби Борисов призова шофьорите да питат за цената предварително, след като негов приятел останал неприятно изненадан от сметката
Полина Карастоянова, експерт Полина Карастоянова, експерт "Евровизия" трябва да бъде началото на едно ново препозициониране на България
Виц на деня Виц на деня 17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв и ги пита:
- Вие какво чакате?
- Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.
Виц на деня Виц на деня Две блондинки си говорят.
- Направих си втора дупка на ухото!
- И как е, по-добре ли чуваш сега?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук .Всяко общуване с малоценен човек те обезценява
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори