Първо във Флагман.бг! Ето го натъпкания с пари джип БМВ, запечатан след спецакцията в Бургас (СНИМКИ)
12 Септември 2018, Сряда, 10:30 ч.
Автор: Петър ПЕТРОВ, снимки: авторътСред арестуваните е жена, която е управител на голямо търговско дружество
В сив джип БМВ Х5 с пловдивска регистрация са пътували тримата арестувани при спецакцията в Бургас вчера. След операцията немското возило е запечатано и в момента се намира на паркинга на ОДМВР-Бургас, видя репортер на Флагман.бг.Припомняме, че в хартиени пликове в БМВ-то бяха намерени 500 000 лв. Тримата пътници в джипа са арестувани за 24 часа. Посочената сума е открита в двама от тях.

Джипът изглежда чисто нов, излъскан е до блясък
Според източници на Флагман.бг сред задържаните е жена, която е управител на голямо търговско дружество. Пред разследващите тя обяснила, че абсолютно легално е изтеглила крупната сума от банков клон.
Спецакция в Бургас! Закопчаха трима в джип с половин милион лева, разследват ги за участие в ОПГ
От Специализираната прокуратура съобщиха по-рано днес, че се разследва съпричаността на арестуваните в Бургас към евентуална престъпна дейност и участие в организирана престъпна група за усвояване на неследващ се ДДС. Срещу тях все още няма повдигнати обвинения.


В категории:
Крими
Гърция строи безплатни жилища за лекари, учители и полицаи на островите
Наша плеймейтка претърпя тежка катастрофа, показа последиците
За какво се харчат парите от глоби и фишове
България пак ще прави автомобили!
Бургас отново ще се потопи в магията на Португалия
Соня приготви пица по тази рецепта у дома и никога повече не поръча от ресторант
Шофьор на камион е с опасност за живота след катастрофа на АМ „Тракия“ край Ямбол
Младежи пострадаха тежко от токов удар при опит за селфи върху вагон
50-годишна софиянка седна зад волана с 2,53 промила край Бургас, задържаха я
Ще каже ли София „Не“ на санкциите срещу Русия
Наркомани и бездомници вадят ножове в емблематичен подлез в София, превърнат в опасно гето
Времето днес: Буреносен фронт на запад, на слънце ще се радват по Черноморието

Кажи сега, кое е важното в статията - каква е процедурата за теглене на пари от банка ли ? Умник . Дали не е важното кой, от кого, за кого и какви са тия суми. Дебили много коментират, само за това си прав и ти си ярък представител.
Я открадни кокошка, вътре си.
За милиони няма закони.
Вие често ли си теглите от банката по 500 000 лв ?
Пълно е с комплексари и идиоти в тая държава. Защо полицията и съда не правели нищо, сега защо правели нещо... абе само ви сърби отзад...