Спецакция! Закопчаха трима в джип с половин милион лева, разследват ги за участие в ОПГ
12 Септември 2018, Сряда, 09:15 ч.
Автор: Флагман.бг, снимката е илюстративнаВ един от задържаните са намерени над 298 000 лева, току-що изтеглени от банката
Половин милион лева в брой откриха спецполицаи при ареста на трима мъже в Бургас. Те се придвижвали с джип. Акцията е извършена вчера. При проверката у двама от тях са намерени пликове, натъпкани с пари.За случая незабавно е уведомена Специализирана прокуратура. По неотложност процесуално-следствените действия са възложени на ОД на МВР-Бургас. В един от задържаните са намерени над 298 000 лв., току-що изтеглени от банката. В други пътник са намерени и иззети 200 000 лв.
И тримата са арестувани за 24 часа, иззет е и джипа, с който са се придвижвали. Установява се тяхната съпричастност в евентуална престъпна дейност и участие в организирана престъпна група за усвояване на неследващ се ДДС.
В категории:
Крими
Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах
Поразеният с три ракети GOLDEN LEO потъна в Черно море
Шофьор с близо 4 промила алкохол предизвика катастрофа на оживен булевард
Две трагедии за часове: Български туристи починаха на плажове край Александруполис
Драма в Китен: Възрастна жена с комоцио, биячът пое към клиника за психично здраве
Добро време за начало на новата седмица
Нападение с жертви на фестивал в САЩ: Ранено е 2-годишно дете
Дневен хороскоп за 27 юли: Маските падат, интуицията води към успех
Шофьор удари общински съветник и 8-годишния му син на "зебра" (ВИДЕО 18+)
Гърция сваля дизела с още 10 цента от 1 август
Над 1500 глобени с тротинетки в Бургаско, пияните шофьори намаляват
Златото скочи от 1585 до над 4000 долара за шест години
Джеймс Етоо се върна в тренировките на ЦСКА преди Ботев и Карабах
26/07/2026, Неделя 21:00
1

За свалянето на мафията и затвор
Пред народно събрание несе издаржа вече .Времето им изтича.Затвор за всички оправляващи от 1989 до днес