×
Вкусно Бизнес ЮГ София Войната в Украйна Политика Общество Общини Спорт Разследване

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Освобождаването на Митьо Очите от „Аркус“ се забавило заради Инспекцията по труда? (ВИДЕО)


Освобождаването на Митьо Очите от „Аркус“ се забавило заради Инспекцията по труда? (ВИДЕО)
Познат на Митьо Очите ми предложи да го наема през 2015 г., каза Иван Владимиров
09 Август 2018, Четвъртък, 12:00 ч.
Автор: Михаил ДИМИТРОВ

Беше необходимо да направим консултации с Инспекцията по труда за начина, по който да прекратим трудовия му договор, каза той

В момента тече процедура за освобождаването от длъжност на Димитър Желязков. Тъй като той има немалка степен на инвалидност, бе необходимо да направим консултации с Инспекцията по труда за начина, по който да прекратим трудовия договор, като му запазим правата. Това каза в интервю за „Тази сутрин“ по бТВ управителят на охранителна фирма „Аркус” Иван Владимиров, в която консултант е Митьо Очите.

На въпроса дали е актуалният работодател на Митьо Очите, той отговори с „Да“.

„Желязков няколко пъти ходи в Турция, тъй като там му направиха операции след стрелбата през 2016 г. Неговите задължения бяха да намира обекти, които да вземаме под охрана. Започна работа в края на 2015-та. Негов познат предложи да го наемем, за да използваме неговите връзки“, уточни Владимиров.

Той съобщи, че служителите на „Аркус“ са около 300.

След като водещата Мария Цънцарова го пита дали Митьо Очите го е назначил за лице на своя бизнес, той каза „не виждам основания за това“.

„Преди това работех в две други фирми и едва през 2014-та. Не е възможно Желязков да е казал, че ме е наел на работа, защото това не е истина“, подчерта управителят на охранителната фирма.
„Акционери се отказват от дяловете си без да получат за това пари. Кой би се направил това, освен ако това участие никога не е било тяхно?“, попита Цънцарова. Не мога да ви кажа, защото документите не са пред мен, отговори Владимиров.
Той отрече да е получавал препоръки от сина си да наеме Митьо Очите. Синът ми няма никакво отношение, подчерта шефът на "Аркус".
„Информацията ви за дъщеря ми е безкрайно неточна. Тя не е в криминалния отдел, за да разследва Митьо Очите, а е юрист в дирекцията на полицията. Чувствам как искате да внушите на зрителите, че всичко е навързано без да имате представа за нещата. Нещо за внуците ми няма ли да ме питате“, добави той.


В категории: Бургас


10
Коментара по темата
10.
aaa
09.08.2018 16:44:56
0
2
часовника му е подарък от бат Митко сигурно , пък може и да го е купил с пенсията !!!!
9.
показателено
09.08.2018 12:34:01
0
3
Интервюто за щирещата се шуробаджанащина в Бургас риднина...милюционер...роднина ..милюционер.Иване спри да караш пиян х5та..Или за теб бързото не важи???Калоянчев. Докога???
8.
Коцето (Аркуса)
09.08.2018 11:58:12
0
4
Дърт пеДрас. Всички те са на голямо лапане той лапа полицайска пенсийка и хич да не е 2/3 хиляди лева заплата от митьо, синът му лапа хич да не е 2 бона от заплатата си като знам началник на затвора и още 2/3 хилки от Митьо. Дъщеря му лапа хубава полицейска заплата и големи..... Бонуси сигурно :)
7.
Ужас
09.08.2018 10:54:38
0
6
Гледайте интервюто по БТВ-сутрин! По-прост човек не съм виждал. И този е бил шеф на криминална полиция. И как ще разпита и надхитри изпечен престъпник? Този е толкова тъп,че сам се вкара в тъпи и срамни обяснения. Ужас! Срам за полицията,и то голям срам. Збръчкан евтин продажник,на който като го погледнеш,дори не са му нужни пари.
6.
Въпрос към дебила
09.08.2018 10:13:02
1
12
След като сте бил на всички ръководни длъжности в Бургаската Полиция и би трябвало да сте добре осведомен. Не се ли притеснявате да работите с хора осъждани като ръководители на ОПГ?
Не Ви ли притеснява факта че този човек е спряган освен с наркоразспространение,и със рекет,убийства(вклпчително на жена и дете в Обзор) и това е пряко свързано с ваща професия?
Не се ли срамувате да взимате цял живот пари от държавата,да ползвате всички привилегии като ченге,да се пенсионирате с 20заплати на куп,и сега и от престъпници да се храните?
Г-н Владимиров,ако надживеете някое от децата си,дали първо ше се сетите за тези грехове като причина?
5.
*********
09.08.2018 10:04:31
0
7
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържа недоказуеми твърдения, касаещи конкретни личности.
4.
Jivko
09.08.2018 09:49:15
0
1
Toia kakvi glupusti govori .Negovata cel e da nabuta Mitaka i da se prexvarlia kam druga firma
3.
воеводата
09.08.2018 09:39:47
0
12
Ще дойде и това време дето и за вниците си ще говориш,няма охранителна фирма да не е наследник на СИЛОВА ГРУПИРОВКА каквато е АРКУС,и тези гимнастики с тр.договори и ОЧИТЕ както и случайно дъщяря и син на високо поставени отговорни места ???Защо моите не мога да ги сложа на такива държавни службици,всичко това е случайно нали ,връзкарски капацитети ???!!!!!!
2.
СЕЛСКИ ХИТРЕЦ Е ЧЕНГЕТО!!
09.08.2018 09:37:40
1
11
ТОЗИ НИ ПРАВИ НА ГЛУПАЦИ!!!!!!!!!!!!ХАХАХА–"Аз го ВЗЕХ от друга фирма""са думи на очите пред съда при въпрос от адвокат.
1.
Лъжлив милиционер
09.08.2018 09:37:34
1
10
С купена диплома.Алчен и безскупулен!
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“ Повдигнаха обвинение на румънеца, причинил верижното меле на „Хаинбоаз“ Полевият тест за наркотици на единия чужд шофьор е дал положителна проба Десетки поети с китара слязоха от кораба на „Солени ветрове“ в Бургас и почетоха небесните бардове Десетки поети с китара слязоха от кораба на „Солени ветрове“ в Бургас и почетоха небесните бардове Най-интересното обаче предстои, атракцията на бардфестивала ще са конкурсът за нова песен „Срещу вятъра“ и хумористичният концерт „Кучешката вахта“ Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест? Тодор Славков се самоубил заради нелечима болест? Той избрал сам да сложи край на живота си с пистолет, наследен от баща му Иван Славков Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент Лидерът на БСП Зафиров: Йотова е възможна номинация за президент Социалистите се събират на "Бузлуджа" Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали Повдигнаха обвинение на румънския шофьор, причинил тежката катастрофа с 10 пострадали Шофьорът на втория румънски автомобил не е задържан Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа" Костадинов подкрепи Батков-син и протестиращите на "Маказа" Полицията регулира трафика и не допуска блокиране на пътя Как Бургас се превърна в дом на розовото фламинго Как Бургас се превърна в дом на розовото фламинго Птиците са много красиви След 20 години заедно - Мира Радева и Иво Станчев се разделят, бизнесменът чака близнаци от друга След 20 години заедно - Мира Радева и Иво Станчев се разделят, бизнесменът чака близнаци от друга Социоложката направи емоционална изповед БСП провежда традиционния си събор на Бузлуджа, отбелязват се 134 години от началото на  организираното социалистическо движение у нас БСП провежда традиционния си събор на Бузлуджа, отбелязват се 134 години от началото на организираното социалистическо движение у нас Мотото на традиционния събор на левицата тази година е "Бузлуджа - история и бъдеще" Силен старт на Lozenets Music Fest 2025 Силен старт на Lozenets Music Fest 2025 Хиляди празнуваха
Млад белгийски политик призна, че е бил подложен на ритуално унижение, обяснявайки нацисткото знаме на голото си тяло Млад белгийски политик призна, че е бил подложен на ритуално унижение, обяснявайки нацисткото знаме на голото си тяло "Това беше груба грешка, за която поднасям най-искрените си извинения", каза общественикът Рецепта за майстори в кухнята - гръцка мусака Рецепта за майстори в кухнята - гръцка мусака Вкусотията си заслужава усилията Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Живеещ до бар мъж нахлу вътре и уби 4 човека, после офейка бързо в планината Страшен екшън в САЩ Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Обявиха причината за смъртта на легендата на кеча Хълк Хоган Американецът почина от остър инфаркт Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Украинки влязоха в сблъсък с полицията заради готвената мобилизация на мъжете им Напрежение в град Виница Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Илон Мъск призова за разпадане на ЕС, милиардерът счита, че демокрацията на Стария континент е в процес на унищожаване Предприемачът е на мнение, че свободата на словото е ограничена в световен мащаб Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев Тръмп нареди две ядрени подводници да бъдат преместени в близост до Русия, причината са думи на Медведев В Белия дом и Кремъл са на тръни Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо
Асен ВАСИЛЕВ Асен ВАСИЛЕВ Ако почнем да закриваме всеки орган на държавата, който не работи, трябва да закрием цялата държава Виц на деня Виц на деня Свалка:
- Госпожице, много ми харесвате! Искам проблеми от вас.
Виц на деня Виц на деня - Когато не мога да заспя, броя жените, с които съм правил любов!
- А защо не овце?
- Е, то беше веднъж!
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Говорете истината
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори