×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Приморско: Събираме боклуците разделно, контейнерите с жълто-сини капаци са за смесени отпадъци


Приморско: Събираме боклуците разделно, контейнерите с жълто-сини капаци са за смесени отпадъци
Това е контейнерът, който разбуни духовете в Приморско
03 Юли 2018, Вторник, 20:01 ч.

В община Приморско е въведена двукомпонентна система за разделно събиране на отпадъци. В контейнерите със зелени капаци се изхвърля стъкло. Контейнерите със синьо-жълти капаци  са с едно отделение и са предназначени за смесени отпадъци от хартия, пластмаса и метал. Предназначението на всички контейнери е обозначено със специални стикери.

До контейнерите за разделно събиране на отпадъци, са поставени и контейнери за смесен битов отпадък.

Това разяснение дава общинската администрация във връзка с публикация във Фейсбук страницата на Община Приморско относно разделното събиране на отпадъци (ВИЖТЕ ПОДРОБНОСТИ ТУК).

Общинската администрация в Приморско призовава гражданите да се съобразят с изискването за разделно събиране на отпадъци, като използват специално поставените за целта контейнери.

По въпроси, възникнали във връзка с дейностите, които Общината осъществява или контролира, гражданите могат да се обръщат към съответните специалисти.

В категории: Приморско


19
Коментара
Михаил ДИМИТРОВ Пазете се от това изчадие Пазете се от това изчадие 01/02/2026, Неделя 15:00 1
Тервел ИЛИЕВ БК "Черноморец" Бургас фалира БК "Черноморец" Бургас фалира 01/02/2026, Неделя 12:40 0
Тервел ИЛИЕВ Бедствие в Киев: Спрян ток и минус 24 градуса Бедствие в Киев: Спрян ток и минус 24 градуса 01/02/2026, Неделя 12:20 4
19
Коментара по темата
19.
*********
06.07.2018 15:19:19
0
1
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
18.
dscd
06.07.2018 08:53:12
0
6
Щото се пускат разни трoлoве да четат какво са им издиктували във фондацията,спокойно и тая далавера ще отмине ... всичко тече и нищо не се променя ....няма такава държава ....далавери и далавери .............някоя сутрин ще се събудим и без държава .......въпрос на време е .
17.
скучаещите принцове
06.07.2018 08:48:15
1
1
Браво на левицата, но коя е тя?
16.
Горския
06.07.2018 07:35:16
1
0
Aааааайде боклуци събирайте се!!!
15.
германов
05.07.2018 12:22:03
1
8
и паяка работи за мен
14.
rs
05.07.2018 11:15:52
2
0
Да ви дойде някой черен брат от Ямбол или Сливен да си видите майната всичките палячовци!
13.
общинарка независима
05.07.2018 10:24:46
5
1
Изборите минаха, но пропагандата продължава!!!
Изглежда загубата боли много някои
господа другарски.....
12.
332
05.07.2018 09:33:41
0
6
Погледнете смачканите физиономии на тези контейнери за смет и ще видите как изглежда съвременния соросоиден и изпълнен с духовна безпътица българин.
11.
Време разделно
04.07.2018 23:13:15
0
13
Каквито казаните такава и управата. Некадърници ! Да си ходят в Бургас !
10.
ць жс
04.07.2018 22:35:16
0
5
стига с тоя германов бе ,поздрави директора
9.
До Германов934dc
04.07.2018 20:55:06
1
5
Само Бегликташ и влакчетатата ли ?
8.
Дядо Прас
04.07.2018 20:38:27
1
2
Събирайте лед на аванта за уискито,че требва женска компания за него
7.
германов
04.07.2018 17:28:10
1
9
и влакчета също,забравих да ви кажа и за тая мандра
6.
германов
04.07.2018 12:39:12
8
8
за мен работи цял бекликташ бе тъпи приморции..
5.
до зоро пънчето
04.07.2018 12:08:51
3
4
Или си турчин или маляк, но лъжеш и дано са ти платили за това, че иначе е срамно. Преди две седмици водата беше 26 градуса, а температурата навън 31.. бриз има и винаги е имало. Природа брат
4.
бат зоро пънчарския
04.07.2018 09:12:05
2
5
Лъжат за черноморието, за да не спрат притока на туристи и да фалира сектора. По черноморието всеки ден духа вятър и образува вълнение в морето. Вечер и сутрин е студено. Към обяд става топло, но вятъра си е всекидневен. Общо взето още не става за море, може и целия юли така да си мине. Може и тази година лято да няма. Изрязаха горите, после се чудим кво става. Тия пушилки от бомбите и ракетите в Сирия не може да не оказват и те въздействие. Това пръскане на атмосферата от самолети, уж срещу глобалното затопляне. Пръскат и в полза на сателитите и мобилните оператори. Всичко това си казва думата,Горите ги изсякоха, но за сметка на това пък цялото черноморие го засадиха с бетони и комплекси и за гарнитура, на някой места, огради и бариери на бреговата ивица/въпреки, че не е частна/. Дами и Господа.
3.
Друг възмутен
04.07.2018 00:04:37
2
7
Германов толкова ли прости смята приморци ?
2.
Възмутен
03.07.2018 23:12:49
4
8
Тези контейнери са срам за Приморско ! Гнусни и мръсни . Туристите ги снимат защото при тях такава гнусотия няма , всичко им е прецизно и точно а пък при нас било разделно ама друг път .при Загорчев поне имаше ред !
1.
директора
03.07.2018 17:28:52
0
1
Препоръчвам на всички преди да започнете да се влюбвате , дори още на първа среща да водите избранницата си на БАСЕЙН .
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода АПИ съобщава за временно ограничено движение в няколко прохода 290 снегорина обработват републиканските пътища при зимни условия Джип се вряза в заведение, по чудо няма тежко пострадали Джип се вряза в заведение, по чудо няма тежко пострадали Жена, която е обядвала е ударена, но съвсем леко  Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление Мартин Пенчев влезе в мейнстрийма с интересно предложение - оставяш телефона си на бара и получаваш 20 % намаление Мярката е въведена в неговия ресторант Демократи почетоха жертвите на комунизма и повдигнаха темата за съветския паметник в Бургас Демократи почетоха жертвите на комунизма и повдигнаха темата за съветския паметник в Бургас Има няколко предложения - от преместване в парк "Езеро" до потапяне край остров "Света Анастасия", за да се гмуркат водолази и да го разглеждат Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик  Какво променя живота на днешния провокативен и звезден рожденик  На АМ „Тракия“ е ад! Шофьори с летни гуми превърнаха аутобана в руска рулетка На АМ „Тракия“ е ад! Шофьори с летни гуми превърнаха аутобана в руска рулетка Караш внимателно, оглеждаш се на пет страни и се надяваш някой идиот да не те блъсне, разказват пътуващи 9 примера как държавата опита да регулира цените и всичко се срина 9 примера как държавата опита да регулира цените и всичко се срина От Унгария до Венецуела – как добрите намерения водят до дефицит, паника и черен пазар Билгин направил два неуспешни опита за самоубийство Билгин направил два неуспешни опита за самоубийство Преди две години се опитал да се хвърли от прозореца на 4-тия етаж на училището, но съучениците му го спрели Отбелязва 144 години от рождението на символа на българското изкуство   Отбелязва 144 години от рождението на символа на българското изкуство   Националната награда на името на Владимир Димитров - Майстора ще бъде връчена тържествено, а новият лауреат ще открие изложба в неговата чест Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Разликите в цените между съседните държави променят потребителските навици и засилват трансграничната търговия  
Пазете се от това изчадие Пазете се от това изчадие Думите са на големия Георги Христов Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Голяма руска звезда по ски бягане остава извън Олимпиадата в Милано Международният олимпийски комитет отхвърли участието Александър Болшунов заради военната му ангажираност и политическа позиция Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Автобусна катастрофа в Турция: Много жертви и ранени (ВИДЕО 18+) Най-малко 8 души починаха, няма данни дали българи са били в превозното средство Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Цените обърнаха посоката - турци пазаруват в Гърция, а гърци в България Разликите в цените между съседните държави променят потребителските навици и засилват трансграничната търговия   51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса 51 души са спасени от блокиран кабинков лифт край турския град Бурса Техническа повреда остави туристи във въздуха в района на Улудаг – всички са евакуирани успешно Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Доналд Тръмп призова за ареста на бившия президент на САЩ Барак Обама Заради "изфабрикувани обвинения" в сътрудничество с Русия за спечелване на президентските избори през 2016 г Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Директори в Бургас с интересен дебат за учебните програми и изпитите в 7-ми клас Планираната промяна в националното външно оценяване и балансът в подготовката на учениците излязоха на преден план на среща на СРСНПБ Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж Съдията п*дераст! Рефер падна на колене и поиска ръката на гаджето си мъж ФК Кьолн ги поздрави  Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Летищата в Тайланд, Непал и Тайван въвеждат мерки заради опасния вирус Нипа Cпopeд индийcĸи мeдии ĸъм ĸpaя нa янyapи oĸoлo cтo дyши ca били пocтaвeни пoд ĸapaнтинa ĸaтo ĸoнтaĸтни лицa Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Над 50 души бяха блокирани в кабинков лифт Поради аварията десетки хора останаха да висят във въздуха, на метри от земята
Драгомир Стойнев, БСП Драгомир Стойнев, БСП Триъгълникът на властта се превръща в Бермудски, който поглъща политици, несъгласни с мнението на улицата
Виц на деня Виц на деня - Тате, какво означава Злото ражда зло?
- Ами, например, баба ти е родила майка ти.
Виц на деня Виц на деня - Трябва да погледнем на нашите отношения отстрани!
- Добре за кога искаш да купя билети за цирк?
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Човек с добри мисли, никога не може да бъде грозен.
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори