×
Култура Здраве Политика Общини Общество Лайфстайл Войната в Украйна Спорт Разследване Бизнес ЮГ

Управител:
Веселин Василев, email: [email protected]

Главен редактор:
Катя Касабова, email: [email protected]

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Категории
Вашият сигнал Връзка с Флагман Flagman в Telegram
Накратко
НА ЖИВО
Най-нови Най-четени Най-коментирани

Съпругата на Боби Дебелия с трогателна изповед пред Флагман.бг: Той обожаваше сестра си (СНИМКИ)


Съпругата на Боби Дебелия с трогателна изповед пред Флагман.бг: Той обожаваше сестра си (СНИМКИ)
Не съм видяла Борислав да посяга на Десислава, само й направи забележка, че е недопустимо да е пияна в 9 ч. сутринта, каза Йоана
Тема в развитие
виж още
скрий
21 Юни 2018, Четвъртък, 07:25 ч.
Автор: Емел МАХМУД, снимки: авторът

Въпреки това обаче двамата често се карали, твърдят съседи

Смея да твърдя, че имам най-добрия мъж на света и най-добрия баща. Той обожаваше сестра си и цялото ни семейство, правеше всичко за нас. Това каза през сълзи Йоана - съпругата на 55-годишния Борислав, обвинен в бруталното убийство на собствената си сестра - Десислава. (ВИЖТЕ НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Припомняме, че кървавата драма се разигра в Созопол. Боби Дебелия или Хлебаря, както е известен в морския град, преби до смърт 49-годишната си сестра.  

Жена му Йоана, която е 28 години по-млада от него, твърди, че не е виждала съпругът й да бие сестра си.

В деня на трагедията тя беше много пияна. Дойде в магазина и Борислав й каза да се качи горе в къщата и че е недопустимо в 09:00 часа сутринта да е употребила толкова много алкохол. Оттам нататък не знам какво се случило“, каза още Йоана.

Убитата Десислава редовно била пияна, но въпреки това била много добра и усмихната жена, твърдят съседи на семейството.


Това е къщата на ужасите, където стана бруталното убийство.
Борислав и жена му въртят хранителен магазин на същия адрес


Борислав и жена му живеят от 5 години в къща на ул. „Мусала“ № 35 в Созопол  и въртят малък семеен бизнес – хранителен магазин на същия адрес. Борислав е от София, но от около 20 години живее в морския град. Преди години имал хлебопекарна, оттам идва и прякорът му Боби Хлебаря. Двамата имат и 3-годишна дъщеричка, която все още не осъзнавала какво се е случило, но постоянно плачела за баща си.

Трагедията ни е огромна. Сама трябва да се справям с всичко - с бизнеса и с отглеждането на детето. Най-тежко обаче е за майката на Борислав и Десислава, която погреба дъщеря си, а за смъртта й е обвинен синът й“, изплака още Йоана.

Въпреки твърденията й, че Борислав обожавал сестра си, близки на семейството разказаха пред Флагман.бг, че е имало често скандали между двамата. Десислава била пенсионирана по болест. Страдала от цироза в следствие на редовна употреба на алкохол.

В категории: Созопол


Емел МАХМУД Автор
Емел МАХМУД
10
Коментара
Тервел ИЛИЕВ Две шокиращи кражби в Бургас Две шокиращи кражби в Бургас 21/01/2026, Сряда 08:30 0
Тервел ИЛИЕВ Празник е, налице са важни забрани Празник е, налице са важни забрани 21/01/2026, Сряда 07:33 0
Тервел ИЛИЕВ Любослав Пенев отново у дома Любослав Пенев отново у дома 20/01/2026, Вторник 21:21 0
Тервел ИЛИЕВ Социолог с "бомба" за Радев и Борисов Социолог с "бомба" за Радев и Борисов 20/01/2026, Вторник 21:00 3
Тервел ИЛИЕВ Ренар попиля Диас за пропуска на зимата Ренар попиля Диас за пропуска на зимата 20/01/2026, Вторник 20:40 0
Тервел ИЛИЕВ Лидерът на Гренландия със смразяващи думи Лидерът на Гренландия със смразяващи думи 20/01/2026, Вторник 20:19 2
10
Коментара по темата
10.
Йоанна
23.06.2018 22:43:25
0
2
Госпожице Махмуд,аз Ви казах пет думи,Вие цял ферман с измишльотини написахте.
9.
Созопол
22.06.2018 12:54:23
0
1
Това е къщата на Миташкина, който е влязъл там читав не е излязъл...
8.
До Мирчо
22.06.2018 00:33:45
0
0
А бе Мирчо ти на колко шамара живот си а ?
7.
Митко
21.06.2018 16:41:44
4
10
Здавейте.Аз съм техен комшия в Созопол.Борислав биеше сестра си всяка година като идваше да му помага през лятото в магазина,дори и нейният приятел Милчо,който също е от София (таксиметров шофьор)просто този побой вече беше фаталният.Причината за побоите е прекомерното употребяване на алкохол от сестра му Десислава.Миналото лято посегна също и на неговият работник (вече пенсионер) Оги (така му викат ,но не се казва така),на свой комшия Коце също.Така,че няма как да кажете ,че този човек е невинен.НЕКА МУ ДАДАТ МАКСИМАЛНАТА ПРИСЪДА НА ТОЗИ БОКЛУК!!!
6.
Тео
21.06.2018 16:00:33
3
8
Много добър човек ,нищо че е убил собствената си сестра.
5.
Мирчо
21.06.2018 15:58:51
4
5
Каква трансплантация, кви пет лева е Митко, тя има цироза и продължава да кърка, няма прошка за нея, тя се е прежалила. Грешката на този е, че я е ошамарил. Тия тапаци тука, кой знае как преувеличават. Най-вероятно и е шибнал 2 шамара, той ако е 150 кила, а тя е алкохоличка 40 кила с болести, къде ще я бие 1 час. Тя е на макс. 2 шамара живот.
4.
Дааааа
21.06.2018 15:24:39
0
4
И Нуртен , дето се покрихте и нищо не пишете, и тя от любов и ревност наръга мъжа си....А какво стана с него, а с нея? Ех любов любов ли бе да я опишеш!
3.
Стан
21.06.2018 15:17:35
1
17
Ай стига вече,ония от Айтос обичал много жена си тоя пък обожавал сестра си хахахахахахахах
2.
Митко
21.06.2018 15:08:28
4
2
Ако е имала цироза така или иначе е била пътник. Само трансплантация я спасява ама си трябват пари и връзки за да те огрее.
1.
БАРБА ЯНИ
21.06.2018 14:32:59
5
18
АЙДЕ...АЙДЕ...ВСЕ ТАКА СТАВА...ДОБЪР БИЛ...НЕ ЗНАМ КАКЪВ СИ...ПЪК УБИЛ СЕСТРА СИ....
НЕ ГИ ОПРАВДАВАМ...НИТО УБИЕЦА НИТО СЕСТРА МУ...
ЯВНО БИЛА Е АЛКОХОЛИЧКА...АМА И ТОЯ БОБИ СИ Е ИЗПУСНАЛ НЕРВИТЕ ИЛИ Е ПСИХО...
МИ ШАМАРОСАЙ Я ПА Я ПРАТИ ПО ЖИВО ПО ЗДРАВО ДА СИ ХОДИ У СОФЕТО...ОТКЪДЕТО Е ДОШЛА.....
АМА ЦЯЛ ЧАС ДА Я НАЛАГАШ КАТО ПЪЛЕН ПСИХОПАТ..ТОВА НЕ ГО РАЗБИРАМ....
Е СЕГА ДА МУ ДРУСНАТ ДОЖИВОТНА ИЛИ 25 -30 ГОДИНКИ НА ТОПЛО ,ЧЕ ДА МУ ДОЙДЕ АКЪЛА...
 
Добавете коментар
Моля, въведете Вашето име
Моля, въведете Вашият коментар
Въведете защитния код:
Моля, въведете защитния код
 
България Всички новини
Ще е политическо самоубийство, ако Радев върне сектата на умнокрасивите във властта Ще е политическо самоубийство, ако Радев върне сектата на умнокрасивите във властта Социалните мрежи се взривиха от истерията на хората, които само преди две години издигаха Радев като свой символ на „промяната“ Цар Румен – новият Орбан или дежа вю с Н.В. Симеон II Цар Румен – новият Орбан или дежа вю с Н.В. Симеон II Андрей Райчев вижда в оставката на президента знак за източноевропейска еманципация, но и риск за сблъсък с либералния елит на Европа Борисов: Приписват ни грехове, но кой направи от дупка в Бургас модерна зала Борисов: Приписват ни грехове, но кой направи от дупка в Бургас модерна зала Когато я откриваха, президентът Радев каза, че много правителства имали принос, припомни бившият премиер Бургазлийка загуби 4250 лева – банкомат в Меден Рудник „погълна“ парите ѝ. Бургазлийка загуби 4250 лева – банкомат в Меден Рудник „погълна“ парите ѝ. Жената чакала близо месец банката да разгледа случая Mоже ли да ни научи AI  да слушаме без да прекъсваме  Mоже ли да ни научи AI  да слушаме без да прекъсваме  Чатботовете не прекъсват, не осъждат и не бързат с оценки, а могат ли обаче да ни научат на задълбочено слушане Хан Алцек влезе в бургаското училище "К. Преславски“ и стана повод за открит урок Хан Алцек влезе в бургаското училище "К. Преславски“ и стана повод за открит урок Това е поредният поход от инициативата на ротарианските клубове да даряват образите на велики българи на училища в региона "Здравословните“ храни, които звездите всъщност избягват "Здравословните“ храни, които звездите всъщност избягват Лични готвачи на известни спортисти и актьори разкриват защо протеиновите барчета и нискомаслените продукти не са част от менюто им   Зейнеб се фука с антикварни вази за около 50 000 лева Зейнеб се фука с антикварни вази за около 50 000 лева Колекцията от китайски порцелан впечатлява с класически мотиви и висока колекционерска стойност А защо след "Дупката" да нямаме в Бургас сграда под земята с паркова среда отгоре? А защо след "Дупката" да нямаме в Бургас сграда под земята с паркова среда отгоре? След рекордния брой от над 140 проектни предложения от цял свят за преобразяване на територията на непостроения ГУМ в центъра на Бургас, разговарямес арх. Райчев  какво биха искали хората  Предлага се по-строг контрол срещу нелегалните социални услуги Предлага се по-строг контрол срещу нелегалните социални услуги АКСУ ще може да проверява и обекти без лиценз след серия разкрити незаконни домове
Гренландия запали Давос: Тръмп срещу Европа за контрола над Арктика Гренландия запали Давос: Тръмп срещу Европа за контрола над Арктика На Световния икономически форум американският президент настоя за влияние над острова, а ЕС отвърна с твърда защита на датския суверенитет Фермерите ни щурмуват Европарламента, протестират срещу ГМО и Меркосур Фермерите ни щурмуват Европарламента, протестират срещу ГМО и Меркосур Български земеделци и пчелари са сред стотиците протестиращи в Страсбург, които предупреждават, че търговското споразумение със страните от Южна Америка ще унищожи европейското производство Слънчева активност наруши магнитното поле на Земята и предизвика ярки сияния Слънчева активност наруши магнитното поле на Земята и предизвика ярки сияния Астронавти от МКС заснеха необичайно ярки северни сияния и учени предупреждават за повишена геомагнитна активност Илон Мъск обмисля закупуването на Ryanair след публичен сблъсък с шефа на компанията Илон Мъск обмисля закупуването на Ryanair след публичен сблъсък с шефа на компанията Остра размяна на реплики в X между Мъск и Майкъл О'Лиъри постави под въпрос бъдещето на авиокомпанията Тръмп за Гренландия: Европа ще отстъпи, Макрон не е фактор Тръмп за Гренландия: Европа ще отстъпи, Макрон не е фактор Президентът на САЩ възнамерява да наложи 200-процентни мита върху френско вино и шампанско Дневен хороскоп за 20 януари: Ден за прозрения и смели действия Дневен хороскоп за 20 януари: Ден за прозрения и смели действия Звездите насърчават честността, интуицията и личната трансформация за всички зодии Отиде си Валентино – последният император на италианската мода Отиде си Валентино – последният император на италианската мода Маестрото на стила почина на 93 години в дома си в Рим, оставяйки след себе си наследство, което ще вдъхновява поколения дизайнери Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си Майка проговаря 34 години след като е простреляна от 16-годишната любовница на съпруга си Мери Джо Бутафуоко, оцеляла от случая „Лонг Айлънд Лолита“, разказва за травмата, която никога не отминава Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол Почина „бразилският Попай“, инжектирал си в бицепсите минерално масло и алкохол Арлиндо де Соуза си отиде на 55 години след усложнения от бъбречна недостатъчност Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността Новият онлайн феномен "tradwife" между утопията и реалността По подобие на модерната тенденция "Да се завърнем на село", но с по pinterest визия 
Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ Деница САЧЕВА, депутат от ПП ГЕРБ ГЕРБ няма да се бори срещу Радев, ще го оставим да се бори с реалността Виц на деня Виц на деня Пиян мъж се прибира и жена му от вратата го почва:
- Къде са парите?
- Похарчих ги.
- За какво?
- Купих слон.
Вади левия джоб:
- Ето ти едното ухо.
Вади десния:
- Ето ти другото ухо. Хобота знаеш къде е!
Виц на деня Виц на деня Една жена има две мисии:
1. Да успокои мъжа, когато е ядосан.
2. Да ядоса мъжа, когато е спокоен.
Статус във фейсбук Статус във фейсбук Опитна гледачка, по лайковете ще ви разкаже, кой, кога, къде, с кого и колко дълго!
Автори Флагмани
Маркетинг Екип
Анна Добрева-Бакалова
Специалист Маркетинг и реклама, Copywriter
Затвори